Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował Kamil Dankowski.

6
1
88'

Gospodarze atakują, Śląsk cofnął się do defensywy. Przed chwilą zawodnicy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza domagali się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

2
2
4
3
83'

Gol! Strzelił Adam Kokoszka. Asystował mu Łukasz Zwoliński.

Pich dośrodkował w pole karne gospodarzy, piłkę przedłużył Zwoliński, a akcję celnym strzałem zamknął Kokoszka. 2:1 dla Śląska!

59
28
14
8
17
82'

Cały czas groźnie atakują wrocławianie. Brakuje im jednak wykończenia pod bramką przeciwnika.

8
5
4
80'
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Kovacević.

2
3
1
2
79'

Joan Angel Roman wypracował okazję Morioce, ale ten znów został zablokowany.

2
4
1
1
3
76'

Szukają swojej szansy gospodarze po dośrodkowaniach w pole karne Śląska. Piłka jest jednak albo wybijana, albo łapie ją Mariusz Pawełek.

2
2
2
75'

Piłka w bramce gospodarzy, ale sędzia wcześniej odgwizdał spalonego.

4
2
1
1
3
72'
68'

Ryota Morioka! Kolejną okazję zmarnował Japończyk. Tym razem jego uderzenie z kilku metrów obronił Krzysztof Pilarz.

4
4
4
4
3
66'

Kolejna dobra szansa dla Śląska. Po podaniu Romana Ryota Morioka długo składał się do strzału i ostatecznie został zablokowany.

6
3
2
2
2
64'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Śląska piłkę pewnie złapał Mariusz Pawełek.

6
4
2
2
4
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z sześciu metrów w dobrej pozycji niecelnie główkował Piotr Celeban.

2
2
2
2
2
62'
59'

Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: David Guba.

3
2
1
3
1
58'

Z 16 metrów strzelał Łukasz Zwoliński. W ostatniej chwili został zablokowany.

3
3
4
2
2
57'

Ładnie mierzył teraz Ryota Morioka. Mało brakowało, a piłka wpadłaby do bramki. Coraz groźniejszy jest Śląsk.

1
1
2
1
2
56'

Teraz Łukasz Zwoliński szukał swojej szansy po strzale z dystansu. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

1
1
54'

Gra toczy się teraz na połowie Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Śląsk rozgrywa piłkę i szuka swojej szansy.

1
1
1
1
1
52'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Joan Angel Roman. Aktywny w ostatnich minutach jest hiszpański skrzydłowy.

1
1
1
1
51'

Zanosiło się na groźną akcję Śląska. Dośrodkowanie Kamila Dankowskiego zostało jednak zablokowane.

1
2
1
48'

Świetny strzał Joana Angela Romana z dystansu. Efektownie i skutecznie interweniował Krzysztof Pilarz.

2
2
2
2
4
48'

Zamieszanie w polu karnym Śląska. Mariusz Pawełek nie dał się jednak zaskoczyć.

2
1
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

5
7
3
1
1
45'

Z 16 metrów strzelał Ryota Morioka. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
4
5
1
4
43'

5
43'

Tym razem Patryk Fryc dośrodkowywał do Nowaka. W ostatniej chwili dobrze interweniował Piotr Celeban.

6
6
4
5
5
40'

Po dośrodkowaniu Nowaka w polu karnym z sześciu metrów główkował Roman Gergel. Uderzenie było niecelne.

2
6
2
2
4
38'

Po dośrodkowaniu Kamila Dankowskiego Krzysztof Pilarz pewnie złapał piłkę.

4
1
3
3
2
36'

W ostatnich minutach gra toczy się w środku boiska.

3
2
1
6
7
33'

Ryota Morioka i Robert Pich - ci dwaj piłkarze co chwilę są przy piłce. To na nich opiera się gra ofensywna WKS-u.

7
4
6
3
6
32'

Świetnie Ryota Morioka wypatrzył Picha w polu karnym. Ten z około 12 metrów oddał jednak bardzo niecelny strzał. To powinien być gol.

5
4
1
3
5
30'

Wrocławianie już nieco oddalili grę od własnego pola karnego i znów zaczynają śmielej atakować.

6
6
3
5
3
29'

Znów z dystansu strzelał Ryota Morioka. To uderzenie było niecelne.

4
7
5
3
5
26'

Z 16 metrów z pierwszej piłki strzelał Ryota Morioka. To było słabe uderzenie, a piłkę pewnie złapał bramkarz gospodarzy.

5
3
3
3
4
24'

Dawid Nowak dośrodkował w pole karne Śląska. Adam Kokoszka wybił jednak piłkę.

5
5
5
5
5
21'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Po dośrodkowaniu Patrika Misaka piłka wyszła poza boisko.

10
5
4
4
7
20'

Śląsk cofnięty do defensywy. Grę prowadzą piłkarze z Niecieczy.

9
10
4
4
7
18'

Gol! Strzelił Artem Putiwcew. Z rzutu wolnego strzelał Roman Gergel. Piłka odbiła się od słupka, bramkarza Śląska, a do bramki dobił ją Artem Putiwcew.

57
36
20
30
50
17'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy po faulu Ostoji Stjepanovicia. Do bramki WKS-u 26 metrów.

9
6
5
5
5
16'

Guilherme Sitya dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Piłka została jednak wybita przez wrocławian.

7
7
6
2
5
16'

Z dystansu ładny, aczkolwiek niecelny strzał oddał Bartłomiej Babiarz.

5
5
3
5
3
13'

Patrik Misak dośrodkował w pole karne Śląska. Piłka wyszła jednak poza boisko.

5
6
2
2
1
12'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza stara się atakować, ale jak na razie Śląsk jest dobrze zorganizowany w defensywie.

5
7
5
2
6
9'

Śląsk nieco cofnął się do defensywy. Teraz to gospodarze rozgrywają piłkę.

5
4
4
3
11
7'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

8
5
3
5
5
6'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Śląska Mariusz Pawełek pewnie złapał piłkę.

11
6
2
4
5
5'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Ryota Morioka.

Zespołowa akcja Śląska, po której Morioka zagrał "w uliczkę" do Picha. Ten wbiegł w pole karne i pewnie wykorzystał swoją sytuację.

88
46
27
24
32
4'

Pierwsze minuty należą do Śląska. Gra toczy się głównie na połowie gospodarzy.

4
4
6
3
5
1'

Od początku spotkania wrocławianie starają się atakować. Przed chwilą z dystansu niecelnie strzelał Aleksandar Kovacević.

5
6
3
3
6
17:33

Nie ma co patrzeć gdzie gramy, z kim gramy. Trzeba zacząć punktować, bo każdy punkt jest niesamowicie ważny - mówił przed tym meczem Jan Urban, trener WKS-u.

3
2
2
2
3
17:33

Spotkanie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

6
5
7
5
7
17:33

Przed Śląskiem wyjazdowe spotkanie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Wrocławski klub, w którym czeka się na nowego inwestora, jest w trudnej sytuacji w ligowej tabeli. Niestety, to niejedyne problemy.