Premier League: 19. kolejka
01 sty 2017 14:30
90+1'

Gol! Strzelił Younes Kaboul. Na raty francuski obrońca wepchnął piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Gol na osłodę? Raczej nie.

8
90'

Trzy minuty doliczone.

4
1
88'

Tottenham spokojnie rozgrywa piłkę, a sporo kibiców miejscowych już opuściło stadion.

3
1
85'

Lloris wypuścił piłkę z rąk, ale sędzia uznał, że był faulowany.

2
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Craig Cathcart.

2
82'

Son z Winksen w dwójkowej akcji, ale zabrakło już dokładności w polu karnym Watfordu.

3
79'

Watford. Schodzi: Etienne Capoue. Wchodzi: Christian Kabasele.

79'

Sprzed pola karnego przymierzył Eriksen, jednak pomylił się o kilka metrów.

3
2
77'

Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Vincent Janssen.

77'

Nieudany strzał Sona z 14 metrów. To nie jest jego dzień.

3
1
75'

Watford. Schodzi: Nordin Amrabat. Wchodzi: Jerome Sinclair.

73'

Amrabat leży na murawie i najprawdopodobniej będzie potrzebna zmiana, chociaż tak naprawdę to on faulował rywala.

2
1
70'

Watford jest dzisiaj bezradny, zupełnie nie funkcjonuje ofensywa, a i defensywa popełnia wiele błędów.

3
68'

Tottenham. Schodzi: Danny Rose. Wchodzi: Ben Davies.

68'

Watford. Schodzi: Jose Holebas. Wchodzi: Brandon Mason.

wchodzi Wchodzi
Brandon Mason #16
schodzi Schodzi
2
65'

Trippier ucierpiał w jednym ze starć i potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Proedl. Faulowany Son.

2
1
61'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Harry Winks.

61'

W końcu we własnym polu karnym dobrze interweniował Kaboul.

1
1
58'

Zbyt krótkie podanie Allego do Kane'a, a napastnik Tottenhamu mógł znaleźć się w niezłej sytuacji.

2
56'

Chytry strzał Kane'a z rzutu wolnego z 18 metrów i Gomes wybił piłkę na korner. Bramkarzowi gospodarzy nie pomagała śliska murawa, ale poradził sobie z tym uderzeniem.

1
1
52'

Ighalo zdecydował się na strzał z 14 metrów, ale uderzył niecelnie.

2
51'

Son wpadł w pole karne, jednak nieczysto trafił w piłkę z lewej nogi z pięciu metrów.

2
1
46'

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Harry Kane. 4:0! To już pogrom. Kane do dwóch goli dorzuca asystę. Po jego podaniu płaskim strzałem z czterech metrów gola zdobył Alli.

Tottenham Hotspur
8
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
45'

Minuta doliczona.

3
43'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Holebas.

1
2
41'

Gol! Strzelił Dele Alli. 3:0! Watford na kolanach. Kaboul fatalnie wybił piłkę i ta trafiła do Allego, który płaskim strzałem zdobył swoją siódmą bramkę w Premier League.

9
1
39'

Mogło być 3:0! Son uderzył tuż obok słupka po dośrodkowaniu Eriksena z rzutu wolnego. Koreańczyk zdaje sobie sprawę, że zmarnował świetną okazję.

3
2
36'

Zagotowało się w polu karnym Tottenhamu, jednak pod własną bramką przydał się Harry Kane.

7
33'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Kieran Trippier. 2:0! Bardzo ostra centra Trippiera, którą wykończył na czwartym metrze Harry Kane.

15
1
31'

61 procent posiadania piłki ma Tottenham.

9
2
30'

Nic dziwnego, że Watford przegrywa, ponieważ nie oddał nawet strzału.

8
1
27'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Kieran Trippier. 1:0 dla Tottenhamu! Trippier zagrał do Kane'a, który mimo iż miał ostry kąt, to uderzył w krótki róg czym zaskoczył Gomesa!

12
2
27'

Piękne uderzenie Allego z 20 metrów i piłka trafiła w poprzeczkę!

6
4
26'

Ładna próba Eriksena z lewej nogi z 20 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

6
2
23'

Eriksen dograł do Rose'a, który wpadł w pole karne i z 14 metrów uderzył nad poprzeczką.

6
2
21'

Deeney wygrał pojedynek główkowy, ale zabrakło dokładności w zagraniu do Ighalo.

8
19'

Długie podanie do Allego, lecz źle zgrał piłkę do Sona.

8
18'

Szerszenie naprawdę rzadko goszczą pod polem karnym rywali.

6
2
14'

Harry Kane uderzył z 25 metrów wyraźnie obok bramki.

6
2
14'

Watford chciał zaatakować Koguty, jednak akcja zatrzymała się na 30 metrze.

5
3
11'

Eriksen trafił w rękę Capoue, jednak sędzia uznał, że nie należał się rzut karny Tottenhamowi.

5
3
9'

Wanyama był na prawym skrzydle i zdołał wywalczyć rzut rożny.

6
7'

Celny strzał Sona z 20 metrów, jednak wprost w bramkarza.

5
2
5'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Żadna z drużyn nie chce cofnąć się do defensywy.

4
1
2'

Gomes pewnie interweniował na piątym metrze po dośrodkowaniu Eriksena z rzutu wolnego.