Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Fabian Delph.

84'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Gael Clichy. Wchodzi: John Stones.

83'

Jesus trafił do siatki Tottenhamu, cieszył się niemiłosiernie, ale... był na spalonym. Gol nie został uznany!

2
83'

Jesus! Strzał głową przeleciał tuż obok słupka.

2
82'
ZMIANA
80'

Teraz w natarciu jest Tottenham Hotspur.

79'
ZMIANA
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Harry Kane. 2:2! Eriksen do Kane'a, który odegrał do Sona, a Koreańczyk precyzyjnym strzałem doprowadza do wyrównania.

7
9
76'

Sam na sam z bramkarzem wyszedł Sterling, jednak tuż przed strzałem został popchnięty przez Walkera i przez to oddał uderzenie wprost w bramkarza. Gospodarze słusznie domagali się podyktowania rzutu karnego.

73'

Silny strzał Rose'a z lewej strony pola karnego, jednak wyraźnie obok bramki.

70'

Sporo chaosu w ostatnich minutach meczu.

67'

Przyblokowane dośrodkowanie Zabalety i piłka wyszła na korner.

64'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Toby Alderweireld. Wchodzi: Harry Winks. Kontuzja zawodnika Tottenhamu.

62'

Sterling wścieka się na sędziego, ponieważ jego zdaniem był faulowany w polu karnym Tottenhamu. Wydaje się jednak, że nie było przewinienia.

1
60'

Alli do Kane'a, ale ciut za mocno. Tottenham wraca do gry.

2
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Kyle Walker. Piękne, mocne dośrodkowanie Walkera z prawej flanki i Alli z czterech metrów głową wpakował piłkę do siatki.

9
11
57'

Dośrodkowanie Rose'a z lewej flanki, ale piłka została wybita.

1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. 2:0! Kolejny wielki błąd Llorisa. Bohater z pierwszej połowy teraz wypuścił piłkę z rąk po słabym dośrodkowaniu Sterlinga. De Bruyne był na miejscu i wpakował futbolówkę do siatki.

Manchester City
18
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi. To za starcie z Dele Allim.

3
51'

Żółtą kartkę otrzymał Dele Alli.

2
2
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. 1:0 dla Man City! Długie podanie De Bruyne do Sane, ale pierwszy dopadł do niej Lloris, lecz interweniował fatalnie Nabił piłkę głową Sane, który w efekcie miał przed sobą pustą bramkę.

20
2
49'

Wyrównany początek drugiej połowy.

1
1
46'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Kevin Wimmer. Wchodzi: Heung-Min Son.

46'

Początek drugiej połowy.

2
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolarov. Taktyczny faul w środku boiska.

1
4
45'

Dwie minuty doliczone.

2
44'

Starcie Sterlinga z Wanyamą w polu karnym Kogutów, ale sędzia nie wskazuje na "wapno".

2
41'

Tottenham nie istnieje w ofensywie.

6
39'

Trwa ostrzał bramki Tottenhamu. Lloris wypiąstkował próbę Sterlinga z 14 metrów.

3
38'

Znów Lloris zatrzymał Aguero - tym razem po strzale z ostrego kąta.

4
37'

Aguero znalazł na prawym skrzydle De Bruyne, który dośrodkował w pole karne, gdzie był ponownie Aguero. Jego uderzenie głową obronił Lloris.

1
3
36'

Drobny problem Danny'ego Rose'a, jednak Anglik wrócił na murawę.

2
4
34'

Sane był niepilnowany na piątym metrze, jednak uderzył głową obok bramki.

2
1
32'

Victor Wanyama ładnie przyjął piłkę, ale strzał był mocno niecelny.

2
1
30'

Dwa dośrodkowania Eriksena w pole karne Man City, jednak skutecznie interweniują piłkarze Pepa Guardioli.

2
27'

Niecelny strzał De Bruyne z prawej strony pola karnego.

3
3
27'

Sane dośrodkował w pole karne, ale piłka została wybita.

2
2
24'

Teraz Koguty wyszły z kontrą, ale podanie Kane'a do Allego i spalony tego drugiego.

6
2
22'

Wysoki pressing Man City przynosi efekty. Tottenham ma problem z wyjściem z własnej połowy.

5
2
20'

Znów groźnie w polu karnym Tottenhamu. Po strzale Zabalety piłka przeleciała tuż obok słupka.

5
1
20'

Niezły strzał Davida Silvy, piłka leciała w róg bramki Kogutów, ale Lloris świetnie sparował futbolówkę na korner.

5
17'

Nieładny faul Sane na Walkerze i o dziwo nie ma żółtej kartki dla Niemca.

5
2
16'

66 procent posiadania piłki ma Manchester City.

7
1
14'

Teraz Manchester City dominuje na boisku.

4
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Dier. Anglik przetrzymywał Aguero.

5
4
12'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Wimmer.

6
2
11'

Przytomne zagranie De Bruyne do Zabalety, który mając przed sobą bramkarza został zablokowany w ostatniej chwili.