Chelsea. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Michy Batshuayi.

Zablokowany strzał Alonso sprzed pola karnego.

3
1
90+1'

Teraz znakomitą okazję miał Roberto Firmino! Brazylijczyk zamknął centrę Sadio Mane, główkował jednak dokładnie tam, gdzie stał Thibaut Courtois.

3
3
90'

Doliczone 3 minuty.

4
90'

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Divock Origi.

90'

N'Golo Kante podał przed pole karne do Pedro, a ten minimalnie chybił strzałem z 18 metrów!

1
1
88'

Cesc Fabregas zagrał na czystą pozycję do Pedro i gospodarzy uratowała znakomita interwencja Hendersona.

4
1
86'

Diego Costa zakręcił rywalami, ale pozycji do strzału nie znalazł, a po jego płaskiej centrze piłkę przechwycił Simon Mignolet.

3
83'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Cesc Fabregas.

82'

Liverpool znów w natarciu, Chelsea musi teraz uważać, by nie zapłacić wysokiej ceny za zmarnowaną jedenastkę Costy.

5
79'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Willian.

Chelsea FC
6
3
76'
NIESTRZELONY KARNY

Niesamowite! Costa uderzył płasko w prawy róg, ale Mignolet wyczuł jego intencje i obronił!

13
8
76'

Rzut karny dla Chelsea! Matip sfaulował Costę.

6
4
75'
73'

Liverpoolowi wyraźnie się spieszy, Chelsea już niekoniecznie. Londyńczycy będą raczej zadowoleni z remisu.

3
72'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

71'

Emre Can nie zdążył do piłki w polu karnym po dośrodkowaniu Hendersona z prawej strony boiska.

5
2
68'

Płaski centrostrzał Williana z boku pola karnego, do piłki nie zdążył jeszcze wślizgiem Diego Costa i minęła ona słupek w sporej odległości.

5
1
64'

Dość rozpaczliwie broni się teraz Chelsea, a Liverpool cały czas próbuje podkręcać tempo.

5
1
63'

Londyńczycy zablokowali groźny strzał Cana z ostrego kąta.

4
61'

Nathaniel Clyne świetnie przeciął prostopadłe podanie Costy do Hazarda.

3
2
61'

Liverpool wyczuł szansę na zwycięstwo i rzucił się do ataku.

3
3
59'

Żółtą kartkę za ostry faul na Mosesie otrzymał James Milner.

7
2
57'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum.

Liverpool w końcu złamał obronę Chelsea! Z boku pola karnego zgrywał piłkę Milner, źle przeciął to Moses i z kilku metrów głową do siatki trafił Wijnaldum.

21
12
55'

Willian podał w tempo do wbiegającego w pole karne Mosesa, ale ten w dobrej sytuacji nie opanował piłki.

4
1
52'

Victor Moses wygrał przebitkę z obrońcą Liverpoolu i oddał natychmiastowy strzał z ostrego kąta. Trochę się pospieszył i trafił tylko w boczną siatkę.

2
1
50'

Z dystansu fatalnie przestrzelił Dejan Lovren.

3
1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
49'

Teraz mogło być 1:1! Po niefortunnej interwencji Hazarda we własnym polu karnym piłka spadła pod nogi będącego na 12. metrze Roberto Firmino, ten mógł ją spokojnie przyjąć, tymczasem uderzył natychmiast - w trybuny!

2
1
47'

Nemanja Matić przejął piłkę na 11. metrze po płaskim dośrodkowaniu Roberto Firmino.

5
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Henderson.

4
4
44'

Niedokładni są gospodarze, przez co nie potrafią wypracować pozycji strzeleckiej.

2
1
41'

Płasko na środek pola karnego centrował Nathaniel Clyne, był tam jednak David Luiz. Chwilę później Roberto Firmino minął się z piłką po dobrym dośrodkowaniu Philippe Coutinho z rzutu rożnego.

2
39'

Potężnie z dystansu strzelił Willian, jednak piłka poszybowała w trybuny.

4
38'

Kibice na Anfield są bardzo aktywni, każda ofensywna akcja gospodarzy wywołuje wrzawę, ale sytuacji pod bramką Courtoisa nie ma w ogóle.

4
4
36'

Joel Matip przeciął płaskie dośrodkowanie Mosesa w kierunku Costy.

3
4
35'

Terry, a także Zouma kontynuują rozgrzewkę, bo Luiz wciąż biega z grymasem bólu na twarzy.

2
3
33'

Luiz jednak wrócił do gry, przynajmniej na razie.

6
1
32'

John Terry rozpoczął rozgrzewkę, sprawa jest chyba poważniejsza.

2
3
31'

Cesar Azpilicueta przytomnie przeciął groźną centrę z prawego skrzydła w kierunku Milnera. Tymczasem David Luiz leży na boisku, weszli na nie także medycy.

1
3
29'

Z rzutu wolnego w światło bramki dośrodkował Willian i Simon Mignolet miał olbrzymie kłopoty z interwencją!

6
1
28'

Liverpool ma teraz problem. Chelsea gra wyrachowany futbol i w tyłach dotąd nie popełniła choćby najmniejszego błędu.

3
2
25'

Gol! Strzelił David Luiz.

Londyńczycy szybko rozegrali rzut wolny, czego Mignolet w ogóle się nie spodziewał i perfekcyjnie przy słupku przymierzył Luiz! Inna sprawa, że nawet gdyby Belg rzucił się do piłki, to przy tak precyzyjnym strzale na pewno by jej nie sięgnął.

Chelsea FC
43
11
22'

Chelsea zaczyna się budzić i odpowiada już na akcje Liverpoolu.

9
2
20'

Pogubili się teraz gospodarze na własnej połowie, ale strzał Mosesa z ostrego kąta został zablokowany.

2
3
18'

Taktyczny faul Matipa na Coscie i ostatnie ostrzeżenie dla obrońcy The Reds.

2
2
16'

Eden Hazard sprytnie przepuścił piłkę do Costy, reprezentant Hiszpanii mógł nawet wybiec na czystą pozycję, ale nie przewidział zagrania kolegi i zbyt późno ruszył do piłki.

2
4
13'

Diego Costa upadł w okolicach linii pola karnego po wejściu Matipa. Kontakt miał miejsce, ale do faulu raczej nie doszło. Sędzia puścił grę.

2
4
12'

Poderwały się trybuny Anfield! Soczyście sprzed pola karnego uderzył Georginio Wijnaldum, ale znakomicie odbił piłkę Thibaut Courtois.

5
1
9'

Nie ma na razie sytuacji. Utrzymuje się optyczna przewaga Liverpoolu, tyle że nic z niej nie wynika.