Sanchez uderzył blisko środka bramki, mimo to Jakupović skapitulował. 2:0!

13
17
90+1'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sam Clucas. To słuszna kara, bo zawodnik Hull ręką na linii bramkowej zablokował strzał Pereza. Jedenastka dla Kanonierów!

5
12
90'

Doliczone 4 minuty.

4
3
88'

Eldin Jakupović wypiąstkował piłkę po głębokiej wrzutce z prawej strony boiska.

5
2
86'

Z prawego skrzydła dośrodkował Evandro, na 6. metrze do piłki wyskoczył Adama Diomande, główkował jednak nad poprzeczką.

1
1
83'

Tygrysy mają teraz przewagę, rzadko jednak oddają groźne strzały.

4
1
82'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Danny Welbeck.

79'

Po rzucie rożnym w boczną siatkę główkował Oumar Niasse.

1
1
77'

Lazar Marković zamknął dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale główkował zbyt lekko i Petr Cech na posterunku.

2
76'

Żółtą kartkę za symulowanie faulu otrzymał Alexis Sanchez.

6
1
75'

Po dośrodkowaniu Evandro z rzutu wolnego zupełnie nieudanie główkował Harry Maguire.

5
2
74'

Trudno będzie Tygrysom wyrównać, bo po przerwie rzadko zagrażają bramce Cecha.

1
2
72'

Z rzutu rożnego dośrodkował Mesut Oezil, a niecelnie ze sporej odległości główkował Shkodran Mustafi.

3
2
70'

Żółtą kartkę za faul na Sanchezie otrzymał Andrea Ranocchia.

69'

Arsenal. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Mohamed Elneny.

66'

Z dystansu na wiwat uderzył Alfred N'Diaye i piłka poszybowała w trybuny.

3
1
63'

Anemiczny płaski strzał Walcotta z ostrego kąta i z łatwością interweniował Eldin Jakupović.

4
3
60'

Hull City. Schodzi: Kamil Grosicki. Wchodzi: Evandro.

60'

Mesut Oezil efektownie podał do Iwobiego, ale ten nie trafił w bramkę strzałem z okolic linii pola karnego.

6
1
58'

Tygrysy mocno podrażnione. Arsenal czeka teraz na kontry.

5
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Kieran Gibbs. To efekt faulu na wychodzącym sam na sam z Cechem Markoviciu. Absurdalna decyzja sędziego, obrońca Kanonierów powinien zostać wyrzucony z boiska.

9
4
53'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Theo Walcott.

10
2
51'

Po dośrodkowaniu Markovicia soczyście z 14 metrów uderzył Oumar Niasse, ale Petr Cech świetnie obronił!

7
3
48'

Francis Coquelin na razie wrócił do gry.

7
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
1
46'

Przerwa w grze, medycy opatrują Coquelina.

5
46'

Płasko z dystansu uderzył Alex Oxlade-Chamberlain - metr obok słupka.

1
4
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
45'

Doliczona 1 minuta.

3
5
44'

Andrew Robertson dostał trochę za mocne podanie na lewym skrzydle i nie zdążył dośrodkować zanim piłka opuściła boisko.

6
2
40'

Laurent Koscielny z łatwością przeciął dośrodkowanie Markovicia z prawego skrzydła.

1
7
38'

Arsenal już w lepszej sytuacji. Nie szło mu w tym meczu zbyt dobrze, ale teraz może spokojnie poczekać na to co zrobią Tygrysy.

2
11
34'

Dużo w tym było przypadku, jednak Chilijczyk ewidentnie trafił do siatki ręką, więc gol raczej nie powinien zostać uznany.

7
10
34'

Arsenal dopiął swego, choć w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach! Andrew Robertson zatrzymał na linii bramkowej strzał Gibbsa, natychmiast z dobitką pospieszył Sanchez i po bilardzie w polu bramkowym piłka odbiła się od jego ręki i wylądowała w siatce.

20
77
32'

Duży kocioł w polu karnym Hull. Strzał Walcotta z 12 metrów świetnie jednak zablokował Sam Clucas.

8
4
30'

Kamil Grosicki ostro walczył o piłkę na lewym skrzydle, ale ostatecznie na aut wybił ją Alex Oxlade-Chamberlain.

27
4
27'

Zablokowana centra Oezila spod końcowej linii, Arsenal ma teraz przewagę.

5
8
23'

Arsenal w ataku pozycyjnym, tempo trochę spadło.

5
10
19'

Hull znów oddaliło grę od własnej bramki. Mimo kilku okazji dla Arsenalu Tygrysy prezentują się nieźle.

18
5
16'

Wielkie szczęście Tygrysów! Alexis Sanchez minimalnie chybił płaskim strzałem z 11 metrów.

7
3
15'

Teraz znakomicie "poklepali" londyńczycy, czystą pozycję w polu karnym miał Hector Bellerin, ale huknął obok słupka.

3
6
14'

Kapitalnie z lewego skrzydła centrował Kamil Grosicki, groźnie główkował Oumar Niasse i z kłopotami obronił to Petr Cech!

36
1
11'

Totalna wymiana ciosów w Londynie, nikt nie kalkuluje i mecz na razie jest znakomity.

9
3
9'

Mogło być 0:1! Lazar Marković mocno wstrzelił piłkę na 5. metr, ale tam fatalnie spóźnił się Oumar Niasse.

8
3
8'

Teraz na 15. metrze dobrą okazję miał Alexis Sanchez, jednak szybko doskoczyło do niego dwóch rywali i piłka wylądowała ostatecznie w rękach Jakupovicia.

7
2
8'

Koszmarnie na własnej połowie zagrał Tom Huddlestone, Kanonierzy przejęli piłkę, ale Mesut Oezil zbyt długo sposobił się do strzału z ostrego kąta i został zablokowany.