Zakończony
Burnley FC
90+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ashley Barnes. Napastnik Hull sfaulował rywala i musi opuścić boisko.

3
6
90'

Cztery minuty doliczone.

6
1
89'

Burnley. Schodzi: Robbie Brady. Wchodzi: Scott Arfield.

88'

Teraz Grosicki źle zacentrował w pole karne i piłkę złapał bramkarz.

4
85'
85'

Burnley. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Sam Vokes.

85'

Hernandez doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu Robertsona, lecz uderzył obok bramki.

1
2
81'

Grosicki rozpędził się lewym skrzydłem, dośrodkował w pole karne, ale tam Niasse faulował rywala.

5
80'

Przerwa w grze, ponieważ Omar Elabdellaoui potrzebuje pomocy medyków.

1
78'

Niasse złożył się do strzału przewrotką, ale nie trafił w piłkę.

1
76'

Gol! Strzelił Michael Keane. 1:1! Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Keane'a, który oddał bardzo silny strzał, którego nie zdołał złapać Jakupović.

2
15
75'

Akcja Grosickiego lewą flanką, zdołał dośrodkować, ale został przyblokowany i piłkę złapał bramkarz.

2
72'

Gol! Strzelił Tom Huddlestone. 1:0 dla Hull! Kapitan Tygrysów uderzył płasko, Heaton miał piłkę na ręce, ale nie wybił jej.

20
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Barnes. Gracz Burnley zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. "Jedenastka"!

5
1
70'

Aktywny Grosicki, strzał Polaka został przyblokowany - korner dla Hull.

6
1
70'

Spadło tempo meczu w ostatnich minutach, a dla Hull City remis to kiepski wynik.

3
1
67'

Hull City. Schodzi: Shaun Maloney. Wchodzi: David Meyler.

67'
65'

Przyblokowane dośrodkowanie Grosickiego, ale i tak Polak wywalczył korner.

4
2
61'

GROSICKI! To była wyśmienita okazja dla Polaka. Miał mnóstwo czasu i miejsca do oddania strzału z 14 metrów. Grosicki przymierzył technicznie - tuż obok słupka.

8
3
59'

To mógł być gol dla Burnley po tym jak Gray z 16 metrów strzelił tuż obok słupka.

3
59'

Joey Barton uderzył z rzutu wolnego z 25 metrów, jednak wprost w mur.

2
56'

Ashley Barnes oddał bardzo groźny strzał sprzed pola karnego i piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Huddlestone.

51'

Robertson rozpędził się lewą flanką i zbyt późno chciał podać piłkę do Grosickiego. W efekcie stracił ją.

2
7
48'

Robertson dośrodkował w pole karne, gdzie do strzału głową doszedł Mbokani, ale uderzył obok słupka.

2
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
46'

1
12
45+1'

Niezłe dośrodkowanie Grosickiego i Ahmed El Mohamady uderzył obok słupka.

7
1
45'

Dwie minuty doliczone.

1
45'

Grosicki bardzo ładnie minął Lowtona - piętą przepuszczając piłkę pomiędzy jego nogami - ale rywal sfaulował go.

9
1
41'

Kamil Grosicki strzelił z rzutu wolnego z 25 metrów tuż nad poprzeczką Burnley. Niewiele zabrakło Polakowi.

11
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Westwood. Faulowany Huddlestone.

38'

Maguire wrócił na murawę.

2
1
37'

Harry Maguire tak nieszczęśliwie próbował sięgnąć piłki, że nabawił się kontuzji kolana.

4
34'

Mnóstwo niedokładnych podań zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

2
31'

Zbyt wysokie podanie do Grosickiego i piłkę złapał Heaton.

1
29'

Próba wyjścia z kontrą w wykonaniu Burnley, jednak Boyd stracił piłkę.

6
1
27'

Przyblokowany strzał Grosickiego i korner dla Hull.

7
26'

Bardzo kiepski strzał z lewej strony pola karnego oddał Brady.

2
1
25'

Płaskie dośrodkowanie Grosickiego na piąty metr, lecz z łatwością wybite przez defensorów.

6
23'

Mbokani walczył o piłkę i ta spadła pod nogi Grosickiego na 17 metrze. Polak chciał przelobować bramkarza, który wyszedł daleko poza własną bramkę. Uczynił to jednak bardzo źle.

4
21'

Fatalnie z dystansu przymierzył Elmohamady. Od bramki rozpoczął Tom Heaton.

2
19'

Kamil Grosicki bardzo często rozkłada ręce, ale koledzy nie dostrzegają go.

1
4
16'

Piłkę otrzymał Grosicki, ale kiepsko podał na prawą flankę i Tygrysy straciły futbolówkę.

7
14'

Teraz okazję mieli gospodarze. Po dośrodkowaniu z prawej flanki Mbokani oddał strzał głową z pięciu metrów obok słupka Burnley.

13'

Burnley jest drużyną przeważającą i groźniejszą w pierwszych minutach.

1
2
11'

Długie podanie za linię obrony Hull City, jednak Barnes był na spalonym.

1
9'

Grosicki na razie nie otrzymuje podań od kolegów.

5
10
5'

Boyd uderzył z 20 metrów, jednak jego strzał nie miał odpowiedniej mocy i piłkę złapał bramkarz.