Arsenal. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Alex Iwobi.

4
5
6
75'

Gol! Strzelił Craig Dawson. Asystował mu Nacer Chadli. 3:1! Kopia pierwszej bramki - dośrodkowanie z rzutu rożengo i bramkę głową zdobył Dawson.

West Bromwich Albion
42
27
20
12
19
74'

Arsenal nie potrafi zdominować rywali, WBA stara się kontrować Kanonierów.

5
5
5
4
4
72'

WBA. Schodzi: Chris Brunt. Wchodzi: Claudio Yacob.

6
3
2
3
4
70'

Kiepski strzał Xhaki z rzutu wolnego - wprost w mur zawodników WBA.

4
5
3
4
8
67'

Dwie doskonałe okazje dla WBA. Najpierw Ospina zatrzymał Kanu, a dobitka Chadliego leciała w światło bramki, ale Ramsey wybił piłkę.

4
3
4
3
5
65'

POPRZECZKA po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale Welbecka z pięciu metrów.

9
11
4
7
8
65'

Arsenal. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Olivier Giroud. Kiepski mecz w wykonaniu Walcotta.

60'

Trudna sytuacja Arsenalu. Kanonierzy nie grają dzisiaj rewelacyjnie, a nawet remis ich nie urządza.

4
2
1
2
4
56'

Gol! Strzelił Hal Robson-Kanu. 2:1 dla WBA! Ospina źle wyszedł do piłki, wybijając ją pod nogi Robsona-Kanu, który płaskim strzałem zdobył bramkę. Goście domagali się odgwizda spalonego, ponieważ jeden z graczy WBA stał na linii strzału, ale nie przyczynił się do zmiany toru lotu futbolówki.

45
22
18
12
28
54'
51'

Rondon zdołał dojść do strzału głową na szóstym metrze, ale uderzył obok słupka.

2
3
3
5
3
50'

Szybciej w drugiej połowie zaczął grać Arsenal.

4
2
2
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
3
5
4
45'

13
5
6
7
5
42'

Żółtą kartkę otrzymał James McClean. Bardzo brzydki faul na Sanchezie.

8
5
6
7
6
41'

Wciąż dominuje Arsenal, ale nie zyskuje terenu i rozgrywa piłkę dobre 20-25 metrów od bramki przeciwnika.

5
2
1
1
2
38'

Arsenal. Schodzi: Petr Cech. Wchodzi: David Ospina.

9
4
3
10
5
36'

Jakieś problemy zdrowotne ma Petr Cech. Na razie jest opatrywany.

14
8
9
13
8
34'

Świetna interwencja Cecha po strzale Fletchera z prawej strony pola karnego.

8
7
3
2
4
33'

Zagotowało się w polu karnym WBA po strzale Ramseya. Bramkarz sparował piłkę do boku, a dwie dobitki Walcotta zostały przyblokowane.

3
2
2
3
4
31'

Kontra WBA i piłkę w polu karnym otrzymał Rondon, ale płaski strzał minął słupek Kanonierów.

7
4
2
3
4
29'

75 procent posiadania piłki ma Arsenal.

7
6
2
4
5
26'

Welbeck domagał się odgwizdania faulu na nim tuż przy polu karnym WBA. Sędzia nie użył jednak gwizdka.

6
2
2
2
4
23'

Arsenal powoli rozgrywa piłkę, póki co nie podkręca tempa.

4
5
1
1
3
20'

Sanchez dryblował w polu karnym WBA, ale został podwojony i stracił piłkę.

6
3
3
2
4
18'

Sanchez zagrał przed pole karne do Walcotta, który natychmiast chciał zgrać piłkę, ale uczynił to niedokładnie.

3
3
3
4
4
15'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Granit Xhaka. 1:1! Kapitalne podanie Xhaki do Sancheza, który minął na zamach dwóch obrońców, a następnie z siedmiu metrów wpakował piłkę do siatki.

52
23
16
27
35
12'

Gol! Strzelił Craig Dawson. Asystował mu Nacer Chadli. 1:0 dla WBA! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dawson najwyżej wyskoczył na czwartym metrze i zdobył bramkę głową.

53
29
24
18
33
9'

Arsenal rozgrywa piłkę na połowie WBA.

13
4
3
3
4
7'

Teraz odpowiedź Arsenalu, ale dogranie na czwarty metr zostało zablokowane.

4
2
2
8
5
5'

Płaskie zagranie Nyoma na piąty metr, ale Rondon był ustawiony w innym miejscu pola karnego.

5
6
3
3
5
3'

Zgodnie z przewidywaniami to Arsenal prowadzi grę, a WBA cofnęło się na własną połowę.