4
5
2
90+1'

Teraz mogło być 2:2! Nolito kapitalnie dośrodkował sprzed pola karnego, Sergio Aguero uciekł Alonso, ale jego strzał z ostrego kąta obronił Thibaut Courtois!

13
6
1
3
3
90'

Doliczone 3 minuty.

1
1
7
5
90'
ZMIANA
90'

Londyńczycy poradzili sobie z dośrodkowaniem Sterlinga z lewego skrzydła.

8
3
89'

Podrywają się jeszcze goście, ale bardzo rzadko zbliżają się pod bramkę The Blues.

5
2
2
2
85'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Nolito.

6
1
1
85'

Obywatele chyba tracą wiarę w korzystny wynik, Chelsea wygląda w końcówce zdecydowanie lepiej.

1
1
1
83'

Żółtą kartkę za faul na Hazardzie otrzymał Vincent Kompany.

Manchester City
4
1
1
2
81'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: Willian.

80'

Z ostrego kąta mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Sergio Aguero.

1
2
1
2
80'

Przyblokowany strzał z dystansu Fernandinho i piłka poleciała daleko obok słupka.

1
1
3
79'
ZMIANA
78'

Dobrze gra w ostatnim fragmencie Chelsea. To ona jest bliższa trzeciego gola niż Obywatele wyrównania.

5
4
3
1
2
77'

Żółtą kartkę za faul na Coscie otrzymał Fabian Delph.

2
1
76'

Dobra kombinacyjna akcja Chelsea, ale w świetnej sytuacji Eden Hazard uderzył z 15 metrów nad poprzeczką!

1
1
72'

Z rzutu wolnego z 25 metrów wprost w mur obrońców uderzył David Luiz.

2
2
1
1
1
69'

Niegroźna główka Stonesa po dośrodkowaniu Silvy z rzutu wolnego. To nie mogło zaskoczyć Courtoisa.

67'

Sprzed pola karnego celnie, ale zbyt lekko uderzył Pedro Rodriguez - Wilfredo Caballero na posterunku.

67'

Głęboko z prawego skrzydła dośrodkował Fabian Delph i Thibaut Courtois złapał piłkę przed Kompanym.

1
65'

Dobrą okazję miał teraz John Stones. Były obrońca Evertonu zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego, jednak główkował wprost w ręce Courtoisa.

2
1
1
2
1
63'

Pep Guardiola poirytowany i coraz częściej wdaje się w dyskusje z sędziami.

1
4
61'

Kevin De Bruyne miał okazję do strzału z rzutu wolnego, ale podał do Sane, a dośrodkowanie tego drugiego zostało zablokowane.

1
1
57'

Spokojniejszy fragment. Goście próbują atakować, ale obrona Chelsea zorganizowana nieco lepiej niż przed przerwą.

1
53'

Kiepsko z rzutu wolnego dośrodkował Cesc Fabregas i obrona Obywateli bez trudu sobie poradziła.

3
2
2
2
52'

Żółtą kartkę za faul na Pedro otrzymał Gael Clichy.

2
2
50'

Zbyt głęboka centra Alonso z lewego skrzydła i piłkę złapał Wilfredo Caballero.

2
2
49'

Manchester City próbuje podkręcić tempo, a Chelsea czyha na kontry.

47'

Zapachniało wyrównaniem! Po dośrodkowaniu De Bruyne z rzutu wolnego Vincent Kompany zgrał piłkę z boku pola karnego i odbiła się ona od poprzeczki!

2
1
4
5
46'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Kurt Zouma. Wchodzi: Nemanja Matić.

46'

Początek drugiej połowy.

2
2
45'

Doliczona 1 minuta.

7
3
44'

Teraz londyńczycy grają spokojniej i dłużej utrzymują się przy piłce.

7
3
3
2
4
41'

Chelsea prowadzi, ale nie ma pełnej kontroli nad meczem. Trzeba oddać Obywatelom, że choć wynik wybitnie im się nie układa, to walczą z dużą konsekwencją.

2
1
2
1
38'

Ależ groźna centra De Bruyne z prawego skrzydła! Z trudem przeciął ją Courtois.

10
3
1
1
2
36'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Sergio Aguero - po rykoszecie piłka minęła słupek o metr.

5
7
4
3
6
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard.

2:1 dla Chelsea! Caballero odbił piłkę po płaskim strzale Hazarda w prawy róg, ale z okazji do poprawki Belg już skrzętnie skorzystał.

97
57
22
13
32
34'

Rzut karny dla Chelsea! Fernandinho sfaulował Pedro.

21
16
6
4
12
32'

Z lewego skrzydła nieźle centrował Marcos Alonso, jednak zamykający akcję Cesar Azpilicueta nie zdołał oddać strzału głową.

5
3
1
5
2
30'

Chelsea zaliczyła bardzo dobry początek, ale teraz ma spore kłopoty. Obywatele poczuli krew i nacierają na lidera dość mocno.

6
3
3
6
6
28'

Mogło być 1:2! Leroy Sane chciał podciąć piłkę nad Courtoisem, jednak tym razem Belg interweniował wyśmienicie!

13
10
4
3
5
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero.

Co za błąd Courtoisa! Belg wybił piłkę wprost pod nogi Silvy, chwilę później zatrzymał wprawdzie mocne uderzenie Hiszpana z ostrego kąta, ale wobec dobitki Aguero był już bezradny.

65
27
19
29
63
22'

Mogło być 2:0! Hazard podał na 16. metr do Fabregasa, Hiszpan natychmiast uderzył i po rykoszecie od Clichy'ego piłka musnęła górną część poprzeczki!

12
8
8
8
15
21'

Sergio Aguero miał dobrą pozycję przed polem karnym, oddał jednak zbyt lekki płaski strzał i Thibaut Courtois na posterunku.

9
6
2
2
4
19'

Potężna bomba Fernandinho z 30 metrów. Piłka poleciała jednak tam, gdzie stał Thibaut Courtois i Belg z małymi kłopotami ją złapał.

11
6
2
2
3
19'

Goście rozgrywają piłkę na połowie Chelsea, ale nie wynika z tego nic konkretnego.

5
5
2
2
3
16'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Fabian Delph.

5
7
2
2
3
13'

Leroy Sane podał do Sergio Aguero, jednak strzał Argentyńczyka z linii pola karnego został zablokowany.

9
6
3
3
5
10'
GOOOOOOL!!!

1:0 dla Chelsea! Z ostrego kąta mocno uderzył Hazard, piłka odbiła się po drodze od Kompany'ego, nieporadnie interweniował jeszcze Caballero i wylądowała w siatce po jego rękach!

100
64
27
23
38
9'

Obywatele odzyskali piłkę na połowie rywala, jednak Sergio Aguero popełnił prosty techniczny błąd i Chelsea szybko opanowała sytuację.

9
9
6
8
6
6'

Po podaniu Hazarda zupełnie nieudany strzał sprzed pola karnego oddał Diego Costa i piłka minęła bramkę w sporej odległości.

8
5
5
5
5
4'

Cesar Azpilicueta miał dobrą okazję do strzału z ostrego kąta, zamiast tego dośrodkował i piłkę przejęli goście.