1
1
87'

Gol! Strzelił Joshua King. Asystował mu Harry Arter.

Jest sensacyjne wyrównanie. Po dalekim wyrzucie piłki z autu przez Cooka, obrońcy wybili piłkę przed szesnastkę, gdzie uderzył Arter. Piłka zatrzymała się u Kinga, który odwrócił się i doprowadził do remisu.

30
21
12
11
24
83'
82'

Can łatwo ograł Danielsa, ale zbyt lekko zagrywał wzdłuż bramki. Piłka u obrońców.

1
1
79'

Firmino stracił piłkę na rzecz Pugha i goście wyszli z szybką kontrą. Pytanie tylko czemu Jack Wilshere tak ją spowolnił?! Bez zagrożenia.

1
76'

Kolejny raz zagotował się Emre Can. Niemiec wybitnie pracuje na "żółtko" i aż dziw bierze, że jeszcze go nie dostał.

1
2
72'

Skoczyli do siebie Can i Smith, ale sędzia nie sięgnął do kieszeni, poprzestając na słowach.

70'

Niebezpieczne zagranie Firmino wysoką uniesioną nogą. Brazylijczyk kopnął Artera w głowę.

1
1
68'

Po golu dającym prowadzenie gospodarze wyraźnie się uspokoili. Nie atakują już z takim zacięciem.

1
66'

Charlie Daniels odważnie przedarł się lewym skrzydłem. Mocne wstrzelenie piłki wzdłuż bramki, ale nikt nie był w stanie skierować piłki do siatki.

1
1
65'
64'

Centra z lewej strony boiska, ale przytomnie z bramki wybiegł Mignolet i na raty złapał piłkę na 13. metrze.

61'
59'

Gol! Strzelił Divock Origi. Asystował mu Georginio Wijnaldum.

Słabszy okres gry w obronie kończy się dla gości stratą gola. Wijnaldum zakręcił rywalami i miękko dograł przed bramkę. Origi był zupełnie sam i pewnie strzelił głową.

17
18
7
6
11
57'

Kilka minut chaotycznej obrony gości. Boruc pokrzykuje, ale jego koledzy z bloku obronnego jakby nie mieli siły wybić piłki dalej niż przed własne pole karne.

1
2
Czy The Reds stracą tego wieczoru punkty?
5
4
53'

Na dużej dynamice ruszył prawą stroną Clyne. Mocne wstrzelenie piłki w szesnastkę, gdzie minimalnie spóźniony był Origi.

1
1
1
1
1
49'

To mógł być gol kolejki! Niesamowitą rakietę posłał w kierunku bramki Nathaniel Clyne. Piłkę lekko trącił ręką Boruc, a ta trafiła w poprzeczkę!

2
1
3
47'

Divock Origi zaliczył kontakt z murawą na linii pola karnego AFC Bournemouth. Pan Mason ani myślał użyć gwizdka.

46'

Gra wznowiona.

4
1
45+1'

Chwila przerwy. Nabiegający na piłkę Coutinho staranował Adama Smitha.

1
1
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
1
1
1
45'

Prosty błąd Artera przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Nie skorzystali z niego gospodarze.

1
1
1
1
1
43'

Drybling na prawej flance w wykonaniu Ibe'a. Dość komicznie to wyglądało i od bramki rozpoczną miejscowi.

1
40'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Roberto Firmino.

Daleki wykop Mignoleta przechwycił Firmino. Świetne, otwierające podanie między obrońcami do Coutinho, a ten posłał piłkę do siatki obok Boruca.

38
18
10
19
24
37'

Kilka wejść na pograniczu faulu, ale sędzia pozwala grać.

1
1
2
1
34'

Pugh faulował Clyne'a tuż przed polem karnym z prawej strony boiska. Wszyscy spodziewali się centry, a tymczasem Philippe Coutinho uderzył. Piłka przeleciała metr nad poprzeczką.

2
2
3
2
3
31'

Długie podanie do Kinga, ten poradził sobie z dwoma rywalami. Uderzenie z narożnika pola karnego poszybowało jednak nad poprzeczką.

3
3
3
3
3
28'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Leiva. Faul na połowie gości.

Liverpool FC
2
2
2
2
2
28'

Ależ walka w środku boiska! Nikt nie odstawia nogi.

2
25'

Mocne uderzenie z 22 metrów oddał Georginio Wijnaldum. Brawo Artur Boruc! Pewny chwyt Polaka mimo trudnego strzału.

12
5
3
2
2
23'

Kapitalna okazja na 0:2! Jeden z obrońców strącił piłkę głową, a ta trafiła na lewą stronę pola karnego. "Atomowy wolej" Pugha o centymetry minął słupek bramki Mignoleta.

2
3
1
2
1
21'

Dogranie z lewej flanki między dwóch obrońców Liverpoolu. Benik Afobe przyjął piłkę na klatkę piersiową, ale jak spod ziemi wyrósł James Milner i zażegnał niebezpieczeństwo.

2
2
1
1
1
19'

Kolejny korner i tym razem już bardzo groźnie. Akcję na dalszym słupku zamykał Divock Origi, ale w dogodnej pozycji nie trafił w piłkę, przecinając powietrze.

1
1
1
1
2
18'

Po dośrodkowaniu Philippe Coutinho piłka przeleciała przez całe pole karne. Z przeciwległej strony centrę ponowił Dejan Lovren, ale ponownie futbolówka bez adresata.

1
1
1
1
1
16'

Jack Wilshere stracił piłkę przed własnym polem karnym, ale po chwili ryzykownym wślizgiem wyłuskał piłkę rywalowi.

2
1
2
1
1
15'

Goście zamknięci na własnej połowie, a Liverpool szuka kombinacyjnych akcji.

1
1
1
1
1
13'

Brawa dla Cooka, który wzorowo przeciął prostopadłe podanie z głębi pola do rozpędzonego Origiego.

1
1
1
2
2
11'

Divock Origi balansem ciała łatwo wyprowadził w pole Artera, ale strzał jaki oddał minął bramkę Boruca w znacznej odległości.

1
1
1
2
1
9'

Odważne wejście środkiem pola karnego winowajcy sprzed kilku minut. Georginio Wijnaldum miał przed sobą wielu rywalu i z góry skazany był na niepowodzenie.

1
1
1
3
1
7'

Gol! Strzelił Benik Afobe.  Koszmarna pomyłka Wijnalduma kosztuje gopodarzy stratę gola. Pomocnik podawał do bramkarza, ale nie zauważył czającego się na piłkę Benika Afobe. Napastnik nie myli się w sytuacji sam na sam.

34
18
10
11
25
5'

Podanie przed pole karne, gdzie do strzału błyskawicznie złożył się Lucas Leiva, ale piłka przeleciała wyraźnie obok bramki.

2
2
1
1
2
2'

Dośrodkowanie przedłużył głową Firmino, a minimalnie spóźniony na dalszym słupku był Dejan Lovren.

3
1
1
1
1
20:44

Gospodarze zagrają na czerwono, goście w jednolitych, niebieskich strojach.