Southampton. Schodzi: Shane Long. Wchodzi: Jay Rodriguez.

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Pablo Zabaleta.

1
1
1
80'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne. 3:0! Belgijski pomocnik dośrodkował na trzeci metr pomiędzy dwóch zawodników rywali, a Aguero uderzeniem głową wpakował piłkę do siatki.

15
14
4
2
2
78'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Kevin De Bruyne. 2:0! Man City wyszedł dwóch na jednego. De Bruyne nie zachował się egoistycznie, zagrał do Sane, a ten wpakował piłkę do siatki.

26
13
3
2
3
75'

Niewiele się dzieje na boisku w ostatnich minutach.

3
2
1
3
2
71'

Egoistyczne zachowanie Aguero, który zamiast podawać do De Bruyne, to dryblował i stracił piłkę.

2
2
1
1
4
68'

Jakieś problemy zdrowotne ma Jesus Navas. Przerwa w grze.

2
2
3
5
2
67'

Sporo walki w środkowej strefie boiska.

2
3
1
2
1
65'

Płaskie dośrodkowanie De Bruyne na piąty metr i Aguero zamiast w piłkę to trafił w Forstera.

1
3
2
2
2
62'

Zupełnie nieudany strzał De Bruyne z 23 metrów.

3
3
2
3
2
61'

Kolejna szansa przed Kompany'm, jednak tym razem jego płaski strzał został zablokowany.

1
2
1
1
1
60'
60'
58'

Kontra Man City, De Bruyne zagrał na lewo do Sane i oczekiwał podania zwrotnego, ale Niemiec chybił celu.

1
2
1
1
1
55'

Gol! Strzelił Vincent Kompany. Asystował mu David Silva. 1:0 dla Man City! Po dośrodkowaniu z kornera Kompany przepchnął Yoshidę, uderzył piłkę głową tak, że ta odbiła się od ziemi i Forster nie dał rady jej sparować.

24
11
4
4
4
55'

Silny strzał Navasa z 25 metrów i Forster wybił piłkę na korner.

2
3
1
1
2
54'

Aguero wywalczył piłkę w okolicach pola karnego rywali i wywalczył rzut wolny.

1
3
1
1
1
52'

James Ward-Prowse przymierzył z rzutu wolnego, ale w bezpiecznej odległości obok słupka Man City.

1
2
1
1
1
48'

Lekki, techniczny strzał Toure i piłkę bez problemu złapał Forster.

1
2
2
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
2
1
1
2
45'

Dwie minuty doliczone.

3
3
2
2
2
45'

Silva zdecydował się na strzał sprzed pola karnego i piłka przeleciała obok słupka.

1
2
1
1
1
44'

Aguero cierpi na murawie po faulu Bertranda.

5
7
5
7
5
41'

3
37'

Leroy Sane upadł w polu karnym Southampton po starciu z Forsterem. Karny? Sędzia wskazuje na korner i dopiero powtórka pokazała, że bramkarz delikatnie trącił futbolówkę.

5
4
3
3
3
36'

To powinien być gol dla Man City. Po dośrodkowaniu Aguero z czterech metrów w doskonałej sytuacji Silva uderzył w boczną siatkę.

2
4
3
3
3
35'

Bravo niezbyt pewnie interweniował na piątym metrze, ale nie skończyło się to bramką.

2
3
2
3
2
34'

De Bruyne wściekał się w polu karnym Southampton, ponieważ czekał tam na podanie od kolegi z zespołu, a ostatecznie nie otrzymał go.

1
2
1
1
1
32'

Man City gra zbyt wolno, żeby rozmontować defensywę rywali.

1
2
2
3
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emile Hoejbjerg. Duńczyk faulował Davida Silvę.

2
2
1
1
1
28'

De Bruyne źle sobie przyjął piłkę i musiał gonić ją przez co jego strzał został zablokowany.

1
2
1
1
3
26'

De Bruyne zagrał na lewe skrzydło do Silvy, który fatalnie dośrodkował w pole karne przeciwnika.

2
3
2
4
2
24'

Kolejny korner dla The Citizens, jednak piłka została wybita.

1
2
2
2
1
21'

Z rzutu rożnego dośrodkował Kevin De Bruyne, ale piłka została wybita. Niezbyt wysokie tempo w Southampton.