Stoke. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Mame Diouf.

1
86'
86'
83'

Andrea Ranocchia przypadkowo oberwał nogą głowę i padł na murawę. Dziwi sytuacja sędziego, który w ogóle nie przerwał gry. Ogromne pretensje zawodników Hull. Trzeba przyznać, że uzasadnione.

1
1
6
2
2
82'

I teraz można gdybać, co byłoby, gdyby Grosicki wykorzystał doskonałą okazję kilka minut temu.

2
2
1
7
1
80'

Gol! Strzelił Xherdan Shaqiri. 3:1! Fantastyczne uderzenie reprezentanta Szwajcarii z 25 metrów. Potężny strzał.

8
8
6
24
23
79'

POPRZECZKA ratuje Hull City po strzale Waltersa z 14 metrów.

1
2
5
1
2
78'

Znów przeważa Hull City.

4
4
1
1
76'

GROSICKI! To powinien być gol... Polak w kapitalnej sytuacji uderzył nie na tyle precyzyjnie, żeby pokonać Granta. Szkoda.

1
1
4
9
15
74'

Grosicki uciekał lewym skrzydłem, jednak dostał kiepskie podanie od Robertsona.

3
4
4
8
3
73'

Hull po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć rywalom. Gospodarze dominują.

1
2
5
70'
70'

Żółtą kartkę otrzymał Lazar Marković.

3
1
1
2
2
66'

Gol! Strzelił Peter Crouch. Asystował mu Jonathan Walters. Akcja rezerwowych! Walters dośrodkował w pole karne, a Crouch uderzeniem głową z sześciu metrów zdobył bramkę.

5
2
3
9
23
65'

Przyblokowane dośrodkowanie Markovicia i piłka w rękach Granta.

2
2
1
1
1
62'

Nieporozumienie pomiędzy bramkarzem a obrońcą Stoke o mały włos, a wykorzystałby Niasse.

1
3
2
60'

Piękna interwencja Jakupovicia po strzale Waltersa. Dobijał jeszcze Crouch, ale niecelnie.

1
2
3
1
2
58'

Stoke. Schodzi: Saido Berahino. Wchodzi: Peter Crouch.

58'

Stoke. Schodzi: Charlie Adam. Wchodzi: Jonathan Walters.

55'

Teraz stroną dominującą jest Hull City.

8
2
1
51'

Gol! Strzelił Harry Maguire. 1:1! Po rzucie rożnym Maguire dopadł do bezpańskiej piłki i z pięciu metrów wpakował ją do siatki.

65
26
7
5
5
48'

Grosicki ładnie minął Shawcrossa, ale defensor Stoke miał wsparcie.

10
2
1
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
2
1
3
45'

Dwie minuty doliczone.

2
1
1
1
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Oumar Niasse. Faulowany bramkarz Stoke.

2
1
1
1
5
44'

Grosicki minął Johnsona i zagrał przed bramkę, ale tutaj piłka została odbita.

1
8
2
5
5
42'

Wydawało się, że Grosicki mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale ostatecznie podał do Niasse'a, który nie doszedł do piłki.

4
1
5
8
3
40'

Teraz fantastycznie Grosicki ośmieszył kapitana Stoke City, Shawcorssa, puszczając piłkę między jego nogami.

20
15
4
3
3
39'

Grosicki zagrał na lewo skrzydło do Robertsona, którego dośrodkowanie było zbyt głębokie. Piłkę złapał Lee Grant.

3
1
1
1
5
38'

Tygrysy kiepsko prezentowały się w otwierającym kwadransie, ale teraz gra jest wyrównana.

2
35'

Fatalnie Grosicki... Polak w prostej sytuacji stracił piłkę i poszła bardzo groźna kontra Stoke. Na jego szczęście obrońcy zatrzymali akcję gospodarzy.

1
1
3
5
11
33'

Atakowało Hull, ale przed szansą stanął Arnautović. Uderzył jednak obok słupka z prawej strony pola karnego.

1
1
4
1
2
31'

Niezłe dośrodkowanie Grosickiego z rzutu rożnego i Grant z trudem wybił piłkę.

8
2
1
1
1
30'

Znów przed szansą stanął Marković, jednak i tym razem uderzył obok bramki.

1
1
4
3
1
28'

Zamieszanie w polu karnym Stoke po rzucie rożnym bitym przez Grosickiego. Ostatecznie Maguire oddał niecelny strzał.

2
5
1
2
3
26'

Harry Maguire posłał świetne długie podanie do Markovicia, którego strzał z woleja sparował Lee Grant.

2
1
1
1
1
23'

Katastrofalne dośrodkowanie Robertsona. Grosicki czekał na podanie, już nie pierwszy raz w tym meczu, ale jego koledzy wybierają inne opcje.

2
1
1
1
8
21'

Niasse dość przypadkowo doszedł do piłki, ale nie trafił w nią na piątym metrze.

1
1
2
1
2
20'

Płaskie dośrodkowanie Grosickiego, ale Niasse oczekiwał innego zagrania.

1
1
2
2
1
19'

Kiepsko wygląda Hull City, zupełnie niewidoczny jest Kamil Grosicki.

2
1
3
3
4
17'

Kolejna świetna sytuacja dla Stoke. Xherdan Shaqiri zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany.

1
1
1
1
1
14'

Saido Berahino trafił do siatki Tygrysów, jednak był na wyraźnym spalonym i sędzia gola nie uznał.

3
4
3
1
2
12'

Mnóstwo niedokładności w zagraniach piłkarzy Hull.

2
2
2
3
1
10'

Powinno być 2:0! Arnautović otrzymał kapitalne podanie, ale z siedmiu metrów uderzył nad poprzeczką.

3
3
3
3
3
6'

Gol! Strzelił Marko Arnautović. 1:0 dla Stoke! Austriak minął Dawsona i następnie huknął z 15 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.