Premier League: 36. kolejka
06 maj 2017 13:30
90+3'

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. Asystował mu Kevin De Bruyne. 5:0! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i niepilnowany na piątym metrze Otamendi wpakował piłkę do siatki.

19
7
2
1
2
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Damien Delaney.

Crystal Palace
3
1
2
90'

Trzy minuty doliczone.

4
1
2
1
1
88'

Niewiele się już dzieje na Etihad Stadium.

2
2
2
1
4
84'
84'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Jesus Navas.

3
2
3
1
1
82'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Pablo Zabaleta. 4:0! Zabaleta zgrał piłkę głową na dziesiąty metr do Sterlinga, który z woleja umieścił futbolówkę w siatce.

15
10
2
2
3
80'

Ward niemal na pewno ma złamany nos, ale Crystal Palace nie ma już zmiany do dyspozycji.

78'

Sane rozbił nos Wardowi, możliwe, że jest złamany.

2
1
1
1
76'

Palace. Schodzi: Martin Kelly. Wchodzi: Damien Delaney.

74'

Zabaleta zauważył Sterlinga na jedenastym metrze, jednak piłka nie dotarła do Anglika.

2
3
1
1
1
71'

Przyblokowany strzał Flaminiego i piłka zmierzała pod poprzeczkę. Caballero dobrze wybił ją na korner.

68'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Pablo Zabaleta.

67'
66'

Orły poddały się, rzadko opuszczają własną połowę.

63'

Man City nadal przeważa i szuka kolejnych goli.

1
60'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Gabriel Jesus. 3:0! Brazylijczyk zagrał na 18 metr, gdzie De Bruyne oddał strzał w krótki róg i bramkarz nie dał rady wybić tej piłki.

21
9
2
1
2
58'

Kolejny raz musiał interweniować bramkarz londyńczyków - tym razem po strzale Sane.

1
1
2
2
1
57'
55'

Wayne Hennessey sparował silny strzał Fernandinho z prawej strony pola karnego.

1
1
1
1
1
53'

Z rzutu wolnego z 20 metrów w poprzeczkę trafił De Bruyne. Belg po raz... dziewiąty obił w tym sezonie słupek bądź poprzeczkę.

3
3
1
1
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Milivojević. Faulowany De Bruyne.

1
1
3
1
3
52'

Spora przewaga Man City od pierwszych sekund drugiej połowy.

1
1
1
1
1
49'

Gol! Strzelił Vincent Kompany. Asystował mu Kevin De Bruyne. 2:0! Płaskie zagranie Belga do swojego kolegi z reprezentacji narodowej, który kapitalnym strzałem z 11 metrów zdobył bramkę.

20
7
6
3
3
48'

Yaya Toure świetnie zatrzymał Zahę.

2
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
1
45'

Minuta doliczona.

2
3
2
2
3
43'

Rewanż De Bruyne na Schluppie i sędzia uspokaja Belga.

1
1
2
1
1
40'

Schlupp sfaulował De Bruyne, ale wyraźnie nie zgadza się z decyzją sędziego.

1
1
1
3
2
38'

Otworzył się mecz w ostatnich minutach.

2
1
1
1
1
36'

Wilfredo Caballero błysnął refleksem po strzale głową Benteke z czterech metrów.

5
3
1
1
1
35'

De Bruyne wypuścił w bój Sane, który z ostrego kąta nie zdołał pokonać bramkarza.

1
1
3
1
4
33'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Kompany. Faulowany Zaha.

Manchester City
3
4
2
2
3
32'

Sane, mimo iż miał obok siebie dwóch rywali, to zdołał oddać strzał, który sparował golkiper. Dobitka Sterlinga została zablokowana.

3
2
3
3
5
30'

Orły cały czas mają problem, żeby wyjść z własnej połowy.

3
3
4
3
4
27'

Ward dobrze zablokował De Bruyne tuż przed polem karnym.

2
2
2
2
2
24'

Dośrodkowanie Clichy'ego na piąty metr, gdzie dobrze interweniowali obrońcy Orłów.

2
2
2
3
2
22'

Manchester City długo utrzymuje się przy piłce, spokojnie rozgrywa ją.

2
2
2
2
2
19'

Zupełnie nieudany strzał Sane z 20 metrów. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

4
4
4
3
3
18'

Jesus ruszył sam na trzech rywali, ale został powstrzymany tuż przed polem karnym.

5
5
3
2
2
15'

Kontra Man City przeistoczyła się w atak pozycyjny.

3
3
3
3
3
12'

Patrick van Aanholt leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej. Przerwa w grze.

3
2
5
6
4
10'

Silny strzał z 30 metrów w wykonaniu Fernandinho, jednak wprost w bramkarza.

6
7
4
3
2
8'

De Bruyne zdecydował się na trudny strzał z woleja, jednak nie był w stanie uderzyć w światło bramki.

4
4
4
5
4
7'

Zaha upadł w polu karnym rywali, twierdząc że był faulowany. Sędzia nie użył gwizdka.

7
9
4
5
5
5'

Goście pogubieni. Trudne popołudnie przed nimi.

7
9
5
5
4
2'

Gol! Strzelił David Silva. 1:0 dla Man City! Piłka przez rywali została wybita na ósmy metr, gdzie niepilnowany Silva lewą nogą umieścił ją w siatce.