Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Danny Welbeck.

81'
ZMIANA
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Aaron Ramsey. 4:1! Płaskie zagranie Ramseya przed bramkę, a tam Giroud wpakował piłkę do siatki.

23
10
5
1
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Rob Holding.

1
1
1
3
1
77'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Aaron Ramsey.

2
2
2
2
1
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Hector Bellerin. 3:1! Chilijczyk, mimo iż utykał, ruszył z piłką, a następnie z 14 metrów uderzył po dalszym rogu. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

27
15
4
2
3
73'

Sanchez pokazuje, że ma jakiś problem zdrowotny i potrzebuje zmiany.

1
1
2
5
8
71'

Ożywił się mecz na Britannia Stadium.

2
2
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Peter Crouch. Asystował mu Marko Arnautović. Reprezentant Austrii dośrodkował na piąty metr, gdzie Crouch RĘKĄ wpakował piłkę do siatki! Tej bramki nie powinno być.

11
6
10
9
25
66'

Kiepsko wykonany rzut rożny przez Oezila i w efekcie Stoke wyszło z kontrą.

2
4
63'

Kotłuje się w polu karnym Arsenalu po rzutach rożnych dla Stoke.

3
2
2
2
2
61'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Mame Diouf. Wchodzi: Saido Berahino.

60'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Joe Allen. Wchodzi: Peter Crouch.

60'

Mogła być kontaktowa bramka, ale Diouf po dograniu Arnautovicia uderzył obok słupka.

58'

Przerwa w grze, ponieważ Giroud otrzymał cios łokciem od Shawcrossa.

3
3
2
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Alexis Sanchez. 2:0! Chilijczyk idealnie zagrał w tempo do Oezila, który z sześciu metrów uderzył nad bramkarzem.

23
14
5
55'

Arsenal ostudził zapędy Stoke i znów spokojnie rozgrywa piłkę.

51'

Bardzo mało widoczny jest w tym meczu Mesut Oezil. Niemiec kolejny raz "przechodzi" obok spotkania.

1
48'

Starcie Dioufa z Monrealem. Obaj domagali się faulu, ale sędzia w ogóle nie użył gwizdka.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Minuta doliczona.

1
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Hector Bellerin. 1:0 dla Arsenalu! Bellerin płasko zagrał z prawego skrzydła, a Giroud tylko dołożył nogę na trzecim metrze.

34
17
5
2
1
38'

Giroud walczył o piłkę przy linii końcowej z Bruno Martinsem Indim. Ostatecznie sędzia nie wskazał na korner.

1
36'

Dwie odważne interwencje Sancheza w defensywie Arsenalu.

1
1
34'

Giroud był faulowany, ale sędzia puścił grę i po chwili Sanchez oddał płaski strzał w boczną siatkę.

3
31'

Stoke nieco oddaliło grę od własnej "szesnastki", ale nadal ma problem, żeby wejść w pole karne rywali.

2
2
1
1
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi. Shaqiri wycięty równo z trawą 25 metrów od bramki Arsenalu.

4
2
1
1
26'

Arsenal cierpliwie rozgrywa piłkę, szukając luki w defensywie Stoke.

2
23'

Arsenal wysoko atakuje rywali, zmuszając ich do wybicia piłki. To przynosi efekty, ale brakuje większej liczby strzałów.

2
20'

Cały czas ogromną przewagę w posiadaniu piłki ma Arsenal.

4
17'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Nacho Monreal zamykał akcje Arsenalu, ale z kilku metrów trafił w SŁUPEK.

4
1
1
1
1
14'

Zgodnie z przypuszczeniami angielskich dziennikarzy nad stadionem samolot pojawił się z banerem "Wenger OUT".

4
1
2
4
3
12'

Stoke nie jest w stanie wyjść z własnej połowy. Dominacja Arsenalu.

3
1
9'

Piękna interwencja Butlanda, który sparował na korner strzał głową Mustafiego.

4
1
1
8'

Spora przewaga Arsenalu w pierwszych minutach meczu.

3
1
2
5'

Sanchez wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale sędzia liniowy pokazał spalonego Chilijczyka.