Żółtą kartkę otrzymał Adrian Łuszkiewicz.

90'

Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej.

89'

Gol! Strzelił Jonatan de Amo. Ofensywa gospodarzy przyniosła efekt w postaci gola! W polu karnym Podbeskidzia doszło do zamieszania, piłka spadła pod nogi Jonatana de Amo, a ten oddał mocny i celny strzał.

Miedź Legnica
84'

Miedź ruszyła do ataku chcąc doprowadzić do remisu. Podbeskidzie dobrze się broni.

80'

Gol! Strzelił Tomasz Podgórski. Rzut karny wykorzystał Tomasz Podgórski. Podbeskidzie prowadzi 1:0.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
79'

Rzut karny dla Podbeskidzia! W polu karnym Miedzi padł Paweł Tarnowski.

77'

Z narożnika pola karnego niecelnie strzelał Adrian Łuszkiewicz.

74'

Z rzutu wolnego minimalnie niecelnie strzelał Daniel Feruga.

73'

Znów Miedź blisko była straty gola. Zdecydowanie w ostatnich minutach zaatakowali Górale.

72'

Powinien być gol dla Podbeskidzia! Z 12 metrów niecelnie strzelił jednak Robert Demjan.

70'

Po zagraniu w pole karne Miedzi dobrze zachował się Bartczak, który wybił piłkę.

64'

Gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia nakazał grać dalej.

60'

Podbeskidzie stara się atakować. Miedź nie pozwala jednak na zagrożenie we własnym polu karnym.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Jonatan de Amo.

56'

Z dystansu niecelnie strzelał Damian Rasak.

55'

Z rzutu wolnego strzelał Petteri Forsell. Dobrze obronił Rafał Leszczyński. To nie była łatwa piłka.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Sokołowski.

51'

Groźnie było w polu karnym gospodarzy. Ostatecznie jednak grę wznowił Paweł Kapsa.

49'

Niezbyt ciekawy początek drugiej połowy. Na boisku sporo niedokładności.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa potra minutę dłużej.

40'

Po efektownej indywidualnej akcji niecelnie strzelał Damian Rasak.

38'

Blisko było gola dla gospodarzy. Po strzale Jonatana de Amo w ostatniej chwili piłkę wybił Mariusz Magiera.

36'

W odpowiedzi ładnie przymierzył Daniel FerugaPaweł Kapsa nie dał się zaskoczyć.

35'

Z dystansu niecelny strzał oddał Rumen Trifonov.

32'

Z rzutu wolnego strzelał jeden z zawodników Podbeskidzia. Piłka trafiła w mur.

26'

Dużo dośrodkowań w tym spotkaniu. Mało jednak dogodnych sytuacji strzeleckich.

23'

Dobrą okazję mieli gospodarze. Podawał Petteri Forsell, strzelał Mariusz Rybicki. Górą był jednak Rafał Leszczyński.

18'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Miedzi piłkę tym razem wybił Rumen Trifonov.

14'

W ostatnich minutach brakuje dogodnych sytuacji strzeleckich. A na trybunach...

12'

Z ostrego kąta niecelnie strzelał Mariusz Rybicki.

11'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Miedzi. Paweł Kapsa zdołał jednak złapać piłkę.

7'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasza Garguły goście zdołali wybić piłkę.

5'

Ciekawy początek spotkania. Po ładnej akcji Miedzi strzelał Michał BartkowiakRafał Leszczyński nie dał się jednak zaskoczyć.

4'

Tym razem akcja piłkarzy Podbeskidzia. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę wybił jednak Grzegorz Bartczak.

2'

17:07

Spotkanie w 11. kolejce I ligi z Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie wyjątkowe dla Miedzi. Dla legniczan będzie to ostatni mecz domowy przed serią siedmiu spotkań wyjazdowych.

17:07

- Przed nami kolejny mecz z zespołem, który tak jak my pretenduje do awansu - mówi Ryszard Tarasiewicz.