1
84'

Kontra Chojniczanki zakończona zablokowanym strzałem Andrzeja Rybskiego.

82'

Coraz groźniejsze są akcje Drutex-Bytovii Bytów. Gospodarzom brakuje jednak wykończenia sytuacji.

80'

Znów przerwa w grze. Na boisku leżał tym razem Paweł Zawistowski.

77'

Po strzale Bąka z ostrego kąta słupek uratował Chojniczankę przed stratą gola.

75'

W ostatnich minutach gospodarze śmielej ruszyli do ataku. Chojniczanka dobrze się jednak broni.

67'

Z ostrego kąta strzelał Kamil Wacławczyk. Bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

65'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Piotr Kieruzel. Sędzia i tak jednak dopatrzył się faulu zawodnika Chojniczanki.

64'

Bytovia. Schodzi: Alen Ploj. Wchodzi: Jakub Bąk.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Kamiński.

60'

Zanosiło się na groźną kontrę gospodarzy, lecz Mateusz Klichowicz został zatrzymany przez Michała Markowskiego.

56'

Dobra akcja gości zakończona strzałem "fałszem". Gerard Bieszczad pewnie złapał piłkę.

55'

Gospodarze rozgrywają atak pozycyjny i szukają miejsca do oddania strzału. Bezskutecznie.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Zawistowski.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Serafin.

Bytovia Bytów
51'

Sprzeczka piłkarzy obu drużyn w okolicach linii środkowej boiska.

49'

Spotkanie zostało wznowione

47'

Chwilowa przerwa. Pomocy medycznej potrzebuje Łukasz Budziłek.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Gospodarze ruszyli do ataku, lecz Chojniczanka gra mądrze i oddala zagrożenie od własnego pola karnego.

39'

Gol! Strzelił Łukasz Kosakiewicz. Asystował mu Andrzej Rybski. Po dośrodkowaniu Rybskiego świetnie do strzału głową złożył się Łukasz Kosakiewicz, a piłka wpadła do bramki. Wydaje się, że Gerard Bieszczad mógł w tej sytuacji zachować się lepiej.

1
37'

Kolejne minuty mijają. Sytuacja na boisku nie ulega zmianie.

33'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasz Budziłek pewnie złapał piłkę.

31'

Ani jedni, ani drudzy nie potrafią teraz narzucić rywalowi swojego stylu gry. Nie jest to porywające widowisko.

27'

Tym razem groźnie strzelał Łukasz WróbelŁukasz Budziłek nie dał się zaskoczyć.

26'

To powinien być gol! Z 16 metrów niecelnie strzelał Kamil Wacławczyk. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

25'

Po dobrym początku tempo meczu zdecydowanie opadło. Brakuje przede wszystkim dobrych sytuacji strzeleckich.

22'

Przerwa w grze. Na boisku leży Piotr Kieruzel.

20'

Mateusz Klichowicz zagrał w pole karne, lecz jeden z obrońców Chojniczanki zdołał wybić piłkę nim ta dotarła do Alena Ploja.

17'

Zamieszanie w polu karnym Drutex-Bytovii, lecz ostatecznie piłkę złapał Gerard Bieszczad.

14'

W ostatnich minutach na boisku sporo nerwowości i niedokładnych zagrań.

12'

Zanosiło się na dobrą szansę Drutex-Bytovii, lecz sędzia dopatrzył się faulu Janusza Surdykowskiego i przerwał akcję.

8'

Z dystansu strzelał Paweł Zawistowski. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

8'

Przewagę osiągnęli piłkarze Chojniczanki. Drutex-Bytovia Bytów ma problem z wysokim pressingiem rywala.

6'

Ciekawy początek spotkania. Oba zespoły starają się atakować.

3'

Dobrą interwencją w defensywie popisał się Łukasz Wróbel, który przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Chojniczanki.

2'

Na strzał zdecydował się Janusz Surdykowski. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

17:15

W 15. kolejce I-ligowych rozgrywek Drutex-Bytovia Bytów podejmować będzie Chojniczankę Chojnice. Piłkarze prowadzeni przez Tomasza Kafarskiego nie przegrali od 6 września. Czy podtrzymają swoją dobrą serię?

17:15

Wydarzeniem niedzieli w Lotto Ekstraklasie będą derby Trójmiasta. Ich przedsmakiem jest pojedynek czołowych drużyn na zapleczu elity. Drutex-Bytovia podejmie Chojniczankę Chojnice

1
17:15

Spotkanie Drutex-Bytovii Bytów z Chojniczanką zapowiada się bardzo interesująco. Zespół z Chojnic zajmuje obecnie trzecią pozycję z dorobkiem 25 punktów, a gospodarze są na piątym miejscu i mają cztery oczka mniej. Bytovia do sobotniego pojedynku przystąpi podbudowana zwycięstwem z Arką Gdynia w Pucharze Polski.