Żółtą kartkę otrzymał Żarko Udovicić. Faul przy linii bocznej.

Zagłębie Sosnowiec
1
87'

Blisko szóstego gola. Po strzale Trafforda z 17 metrów piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki Zagłębia.

1
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Gałecki. Faul w środku boiska na Milewskim.

Sandecja Nowy Sącz
1
1
1
82'

Idealna okazja na gola honorowego. Dośrodkowanie z lewej flanki trafiło na głowę Pribuli, ale Słowak uderzył prosto w bramkarza.

1
1
81'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Bartłomiej Dudzic! Jedenastka zmarnowana. Strzał nad bramką. Piłka tylko musnęła poprzeczkę.

1
1
80'

Bogusławski fauluje Danka! Będzie drugi rzut karny dla Sandecji!

3
1
1
1
1
79'
76'

Kibice Sandecji odpalili race. Dym spowodował pogorszenie widoczności i arbiter przerwał grę. Czekamy.

2
1
1
1
74'

Optymistyczna próba Małkowskiego. Uderzenie "wolejem" z 30 metrów, ale piłka nie zmierzała nawet w światło bramki.

71'

Gol! Strzelił Wojciech Trochim.

Trochim odebrał piłkę ostatniemu obrońcy, popędził na bramkę i strzelił obok wybiegającego bramkarza. Duży błąd Matusiaka!

6
69'

Gol! Strzelił Wojciech Trochim. Asystował mu Bartłomiej Kasprzak.

Rozklepana defensywa z Sosnowca i piękny strzał pod poprzeczkę z 15 metrów.

66'

Maciej Małkowski... wysoko nad bramką.

65'

"Uspokoiła się" Sandecja. Trio Dudzic - Trochim - Małkowski już nie szarpie w ofensywie. Zagłębie dostało przestrzeń do grania i korzysta z tego.

62'

Anemiczny strzał Łuczaka i piłka "w koszyczku" Gliwy.

58'

Z narożnika pola karnego uderzał Wojciech Trochim, ale piłka trafiła w jednego z rywali.

1
1
55'

Stuprocentowa okazja dla Zagłębia! Sam przed Gliwą stanął Wojciech Łuczak. Golkiper padał na murawę, ale zostawił podniesioną prawą rękę i odbił piłkę.

1
2
49'

Szarża Dudzica w polu karnym, ale arbiter uznał, że piłkarz Sandecji zbyt intensywnie pracował rękoma i spowodował upadek obrońcy.

47'

Gol! Strzelił Dawid Szufryn. Asystował mu Wojciech Trochim.

Gospodarze są dzisiaj poza zasięgiem. Precyzyjna centra z rzutu rożnego i strzał głową w samo "okienko".

9
46'

Początek II połowy.

45+1'

Gol! Strzelił Maciej Małkowski. Ryzykownie, ale skutecznie. Strzał w sam środek bramki i 2:0.

9
45'

Rzut karny dla gospodarzy po faulu na Dudzicu!

43'

Dość niespodziewane uderzenie Małkowskiego z nieprzygotowanej pozycji. Piłka minęła bramkę o dobry metr.

40'

Przyjemnie dla oka grają gospodarze. Zagłębie z kolei bez pomysłu na składne akcje.

36'

Łatwo ograny Bogusławski i świetna okazja przed Dudzicem! Nie ma drugiego gola, bowiem kapitalną obroną nie pierwszy raz w tym meczu błysnął Szumski. Bramkarz jest najjaśniejszą postacią przyjezdnych.

34'

Bardzo ostre wejście Barana w okolicy pola środkowego. Pan Idzik stosuje jedynie słowne upomnienie.

30'

Chytre podanie nad głowami obrony Sandecji i atomowy strzał Bartczaka z ostrego kąta. Na linii strzału znalazł się jednak Michal Piter-Bucko.

27'

Prawą stroną pola karnego przedzierał się Wojciech Trochim. Podanie do Małkowskiego i strzał pod poprzeczkę. Świetna obrona Szumskiego!

2
1
24'

Głęboka centra Matusiaka nie sprawiła problemów Gliwie.

20'

Zdenerwowany trener gości szybko nakazał rezerwowym rozpoczęcie rozgrzewki. Zagłębie musi się otrząsnąć.

16'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak.

Koszmarny błąd Wiktorskiego, który tyłem głowy zagrywał do bramkarza. Połapał się w tym Trochim i zaatakował Szumskiego, który odbił piłkę przed siebie. Futbolówka trafiła do Wdowiaka, a ten posłal ją do siatki.

16
2
15'

Dużo swobody i luzu w poczynaniach Sandecji. Świadczy o tym fakt, że podania piętami wymienili przed momentem Trochim z Dudzicem.

3
1
12'

Trudna pozycja Dudzica i tylko boczna siatka.

2
1
9'

Przewaga gospodarzy. Już trzeci korner, ale i tym razem na przedpolu pewnie spisuje się Jakub Szumski.

7'

Kapitalna obrona Szumskiego! Bramkarz Zagłębia wykazał się refleksem i odbił piłkę po strzale Trochima z 5 metrów.

1
4'

Mocne wstrzelenie piłki na 5. metr przed bramkę Szumskiego, ale ten odważnym wyjściem oddalił zagrożenie.