2
3
2
90+2'

Kontratak wyprowadzony przez Dudka. Piłka powędrowała na lewą stronę, ale prosto do bramkarskich rękawic centrował Żarko Udovicić.

2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
2
2
1
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Nowak. Faul taktyczny po stracie piłki.

Zagłębie Sosnowiec
1
1
1
2
1
87'

Matusiak i jego lob z 70 metrów... piłka spadła w okolicy linii 16. metra.

1
85'

Daje o sobie znać zmęczenie. Obie drużyny szybko gubią piłkę, mnożą się też błędy w przyjęciu.

1
2
1
1
1
82'

Dośrodkowanie Cerimagicia i pewne piąstkowanie Fabisiaka.

1
1
1
2
1
80'

Michalak ruszył z kontrą, ale fantastycznie wygarnął mu piłkę wracający w błyskawicznym tempie Łukasz Zejdler.

2
1
2
78'

Nie pierwsze w tym meczu dobre dośrodkowanie Udovicicia z lewej flanki. Sporo czasu na złożenie się do strzału miał Bartczak, ale naraził się jedynie na śmieszność.

1
1
75'

Mateusz Abramowicz daleko poza polem karnym. Gospodarze prostestowali, że golkiper zagrał ręką, ale nic takiego nie miało miejsca.

1
74'

Obiecująca akcja przyjezdnych, ale Foszmańczyk "zaplątał się" z piłką na 16. metrze.

1
1
71'

Sprawy w swoje nogi wziął Jóźwiak. Ładne przełożenie rywala w polu karnym, ale strzał już bardzo słaby.

1
2
1
70'

We własnym polu karnym z bólu zwija się Konrad Budek. Potrzebna pomoc medyczna.

1
2
1
2
1
68'

Tomasz Nowak postanowił zrobić użytek ze mokrej, śliskiej murawy. Płaski strzał z 19 metrów sprawił problemy bramkarzowi i skończyło się na rzucie rożnym.

1
2
1
1
1
64'

Kapitalna akcja Fidziukiewicza, który minął 2 rywali. Napastnik został nagrodzony brawami za niesamowite zaangażowanie. Podanie do Łuczaka było jednak troszeczkę zbyt mocne.

1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kamiński.

59'

Dobrze wykonany korner przez Foszmańczyka. Zakotłowało się na 5. metrze. Wojciech Fabisiak miał kłopot z wybiciem piłki, ale ostatecznie udało się.

3
1
54'

Bartczak do wbiegającego w pole karne Łuczaka. Świetnie w obronie zachował się Frańczak, blokując strzał z woleja.

51'

Agresywna walka o piłkę Budka z Abramowiczem. Sędzia uznał, że obrońca GKS-u przesadził z grą ciałem. Centra z prawego narożnika boiska była jednak marnej jakości.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Markowski. Za zagarnięcie piłki ręką.

1
2
47'

Gol! Strzelił Michał Fidziukiewicz. Asystował mu Konrad Michalak.

Michalak przedarł się lewą stroną pola karnego ogrywając Frańczaka. Dogranie do napastnika, a ten mocno uderzył lewą nogą. Piłka przeleciała między nogami środkowego obrońcy i zaskoczyła Mateusza Abramowicza.

30
19
7
7
15
46'

Zaczynamy drugie 45 minut.

1
45'

Zabrakło naprawdę niewiele! Mocno z 18 metrów kropnął Andreja Prokić.

2
1
1
42'

Milewski uratował Zagłębie! Pomocnik wybił piłkę spod nóg szykującego się do strzału Foszmańczyka. Olbrzymi błąd popełnił w tej sytuacji bramkarz gospodarzy, który podał prosto do rywala.

2
4
2
2
1
41'

Zbyt długo holował futbolówkę środkiem Nowak i zamiast posłania prostopadłego podania, pozwolił wybić sobie piłkę wślizgiem.

1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Budek. Faul na Foszmańczyku.

1
1
1
1
37'

Mocno wstrzelił piłkę w pole karne Foszmańczyk, ale Lebedyński i Dawid Abramowicz byli minimalnie spóźnieni.

1
1
35'

Lewą stroną boiska przedarł się Żarko Udovicić. Serb ładną centrą odnalazł w polu karnym Fidziukiewicza, ale ten tylko "przeciął" powietrze.

32'

Zaskakujący strzał Matusiaka z 30 metrów, kierunek lotu piłki zmienił jeszcze Fidziukiewicz, ale Mateusz Abramowicz zachował czujność.

1
2
30'

Przyjemna dla oka wymiana podań Foszmańczyka z Jóźwiakiem. Ten pierwszy miał otwartą drogę do bramki, ale niepotrzebnie szukał jeszcze Lebedyńskiego.

1
27'

Pokazał się Michał Fidziukiewicz. Napastnik ładnie wyszedł do podania Nowaka, ale huknął wysoko nad poprzeczką.

1
2
25'

Trochę minut już za nami. Lepiej prezentują się przyjezdni. GieKSa gra konkretniejszy futbol.

1
1
22'

Próba Kalinkowskiego z 22 metrów, ale pomocnik nieczysto trafił w piłkę i ta poleciała daleko od bramki.

1
1
1
21'

Niezbyt pewne zachowanie Fabisiaka na przedpolu. Bramkarz wypiąstkował piłkę pionowo w górę, ale z pomocą pospieszyli obrońcy.

1
1
19'

Upadający na murawę Najemski spowodował upadek Jóźwiaka. Ten jednak nie szukał jedenastki, zdołał jeszcze uderzyć, ale prosto w Fabisiaka.

3
1
17'

Żarko Udovicić zagrał długie podanie na prawą stronę pola karnego, gdzie akcję strzałem z 20 metrów wykończył Michalak... wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
15'

Prostopadła piłka Kalinkowskiego do Lebedyńskiego. Ten z ostrego kąta płasko uderzył po długim rogu, ale zabrakło około pół metra.

1
1
1
14'

Dwa kornery dla gości. Po drugiej centrze Zagłębie wyszło z kontrą, ale egoistycznym zachowaniem zepsuł ją Bartczak, niepotrzebnie kiwając w polu karnym.

1
1
1
1
11'

Zbyt głebokie dogranie Foszmańczyka padło łupem bramkarza Zagłębia.

1
1
1
9'

Jest pierwsza bardzo dobra okazja na gola! Adrian Frańczak znakomicie dośrodkował z prawej flanki prosto na głowę Lebedyńskiego. Napastnik wyskoczył wyżej od obrońcy, ale uderzył tuż obok słupka.