3
2
1
87'

Oba zespoły wyglądają na pogodzonych z wynikiem. O ile w przypadku gości to dziwić nie może, to gospodarze powinni dwoić się i troić, aby coś tu jeszcze zmienić.

1
1
85'
ZMIANA
83'

Ofensywnie usposobiony Bajdur ma rozruszać gospodarzy. Czasu ma jednak niewiele.

1
1
78'

Tomasiewicz po profesorsku zatrzymał szarżującego na lewym skrzydle Kozaka.

1
76'
ZMIANA

Wigry. Schodzi: Omar Santana. Wchodzi: Mateusz Radecki.

74'

Łukasz Wójcik spróbował szczęścia z dystansu... niecelnie.

2
2
2
1
2
73'

Ataki pozycyjne Pogoni niewiele dają. Gospodarze wymieniają podania, ale przedostanie się pod bramkę rywala i wypracowanie okazji pozostaje w sferze marzeń. Wigry skutecznie się zabarykadowały, a czas upływa.

1
1
1
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Zapolnik.

3
3
3
3
3
69'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Robert Janicki. Wchodzi: Piotr Krawczyk.

68'

Z każdą minutą jest coraz gorzej. Zaczyna wiać nudą w Siedlcach.

1
1
1
65'

Tempo meczu w ostatnich minutach wyraźnie spadło. Obie strony popełniają sporo błędów przy wyprowadzaniu piłki.

1
2
63'
ZMIANA

Wigry. Schodzi: Damian Gąska. Wchodzi: Miłosz Kozak.

61'

Informacja od siedleckiego spikera. Mecz ogląda na trybunach 1726 widzów.

1
1
1
60'

Pogoń nie składa broni, szukając gola wyrównującego. Wigry są jednak groźne i gospodarze nie mogą ruszyć na hurra do przodu.

2
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Jędrych.

1
1
1
55'

Damian Kądzior dośrodkował do wbiegajacego w szesnastkę Zapolnika, ale ten nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała daleko obok bramki.

1
1
53'

Mocne wstrzelenie futbolówki przez Janickiego, ale niebezpieczeństwo oddalił Frank Adu Kwame.

2
49'

W krótkim odstepie czasu dwa groźne uderzenia na bramkę gospodarzy. Misztal jednak za każdym razem spisywał się bez zarzutu. Próbowali Kądzior i Zapolnik.

1
1
2
1
1
46'

Początek II połowy.

3
1
1
45+1'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Vaclav Cverna. To już szóste "żółtko"!

3
2
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Augustyniak.

3
3
3
1
42'

Starcie Adamka i Chyły. Obaj potrzebują pomocy medycznej.

1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Chyła.

Pogoń Siedlce
3
2
2
2
37'

Uderzenie Zjawińskiego pewnie obronił Zoch.

5
2
2
2
1
36'

Ponownie Kądzior, ale i tym razem piłka o centymetry minęła lewy słupek "świątyni" Misztala.

3
5
2
1
1
35'

Spotkanie obfituje w strzały z dalszej odległości. Tym razem spróbował Damian Kądzior, ale nieznacznie chybił.

5
5
3
1
1
32'

Obiecująca kontra Pogoni zepsuta fatalnym podaniem przez Janickiego. Tylko jęk zawodu na stadionie ROSRRiT w Siedlcach.

4
4
2
1
2
30'

Niepilnowany w polu karnym Wigier znalazł się Daniel Chyła, ale w ostatniej chwili świetnie zablokował go Bucholc. Obrońca Pogoni powinien zachować się dużo lepiej.

8
4
4
2
1
29'

Faulowany przed polem karnym Wigier był Mroziński. Piłkę ustawił sobie Zjawiński. Soczysty strzał i dobra obrona Zocha.

5
4
4
3
2
27'

Rafał Misztal z kłopotami, ale zdołał odbić piłkę na rzut rożny. Ładnie i dośc zaskakująco sprzed szesnastki kropnął Kamil Zapolnik.

7
6
2
2
2
24'

Mecz się zaostrzył. Żółtą kartkę otrzymał Robert Janicki.

3
5
2
1
3
22'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Santana.

4
5
1
3
3
21'

Pogoń zepchnęła gości do defensywy, jednak piłkarze Wigier umiejętnie zażegnują niebezpieczeństwo. Gospodarze walą głową w mur, czy wykują w nim szczelinę?

4
5
3
1
1
18'

Celny strzał Janickiego. Piłka przeleciała obok muru, ale dobrze ustawiony Hieronim Zoch nie miał większych problemów z obroną.

5
3
4
2
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Wichtowski.

7
2
1
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Kądzior. Asystował mu Frank Adu Kwame.

Goście trafiają po raz drugi. Indywidualną akcję przeprowadził Adu Kwame. Ghańczyk precyzyjnie dograł do Kądziora, a ten z bliska, bez problemu pokonał Misztala.

15
6
5
4
6
12'

Jesteśmy świadkami wyrównanego meczu. Dużo walki, mało konkretów. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

3
1
2
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Wójcik.

Pisaliśmy, że Pogoni nie idzie, a tymczasem mamy 1:1. Fantastyczny strzał z rzutu wolnego ze znacznej odległości.

17
8
5
3
8
7'

Pogoń mocno oszołomiona po straconej bramce. Gra gospodarzom wyraźnie się nie klei.

3
3
2
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Zapolnik.

Zapolnik pewnie uderza z 11 metrów. Siedlczanie, podobnie jak kilka dni temu z Olimpią fatalnie zaczynają mecz.