Górnik Zabrze
35' Łukasz Wolsztyński
Wigry Suwałki
90' Kamil Adamek
0:0

Koniec. W Zabrzu nie padły gole.

Kontra Górnika. Zabrzanie szli czterech na dwóch. Akcja zakończona jednak niecelnym strzałem Ledecky'ego.

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Adamek.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzył Wichtowski.

Dośrodkowanie Kądziora z rzutu wolnego w pole karne. Bez żadnego zagrożenia.

Strzał Kurzawy z dystansu. Z łatwością obronił Zoch.

Dobre podanie do Adamka, który mógł wyjść sam na sam z bramkarzem. Nie opanował jednak piłki i chwycił ją Loska.

Co za sytuacja Wigier! Indywidualna akcja Adamka, który najpierw minął Suareza, następnie założył siatkę Kopaczowi i w ostatniej sytuacji jego strzał zablokował Wolniewicz. To powinno być 1:0!

Krótka przerwa w grze. Angulo zderzył się z Baranowskim i leży na boisku.

Wolniewicz zatrzymał groźną akcję Adamka.

W ostatnich minutach Górnik nastawia się głównie na kontrataki. Bez efektu.

Fatalne rozegranie kontry przez Karwota. Zbyt długo prowadził piłkę i ostatecznie podał nie w tempo. Od autu rozpoczęli goście.

Błąd w defensywie Baranowskiego. Angulo przejął piłkę i strzelił nad bramką.

Wigry. Schodzi: Omar Santana. Wchodzi: Kamil Adamek.

Tempo meczu nieco spadło, nadal groźniejszy jest Górnik.

Moment dekoncentracji graczy Wigier. Nie wykorzystał go Arcon, który oddał niecelny strzał.

Dwa podania Kurzawy w kierunku Angulo, lecz piłkę przejęli obrońcy rywali.

Strzały z dystansu nie są mocną stroną obu drużyn. Tym razem wysoko nad poprzeczką uderzył Kądzior.

Po dośrodkowaniu Kurzawy z rzutu rożnego niecelnie uderzył Kopacz.

Dwójkowa akcja Arcona i Angulo zakończona złym przyjęciem Słoweńca.

Obok bramki z dwudziestu metrów uderzył Santana.

Gramy po zmianie stron!

Spotkanie obserwuje 6 891 widzów.

Przerwa. Póki co słaby mecz w Zabrzu. Oby po zmianie stron było ciekawiej.

Zoch we własnym polu karnym minął zwodem dwóch graczy Górnika i wybił piłkę.

Bardzo nieudany strzał Karwota z dystansu.

Wrzutka Kądziora z rzutu wolnego. Piłkę wybił Matuszek, który ubiegł Augustyniaka.

Przerwa w grze. Po wrzutce z rogu Zoch zderzył się z Matuszkiem. Bramkarz otrzymał cios łokciem i potrzebuje pomocy medycznej. Golkiper szybko doszedł do siebie po małym teatrzyku.

Obie drużyny nie podejmują ryzyka i czekają na swoją szansę. Ostatnie minuty są nieco ciekawsze, ale wciąż brakuje celnych strzałów.

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Wolsztyński.

Odważna interwencja Loski. Niewiele brakło, by Radecki wybiłby piłkę z rąk i skierował ją do pustej bramki.

Dośrodkowanie w kierunku Wolsztyńskiego. Pomocnik Górnika z pięciu metrów strzelił obok bramki.

Indywidualna szarża Augustyniaka, ale jego strzał obronił Loska.

Kompletnie nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Wigry. Bucholc złapany na spalonym.

Bardzo nieudany strzał z trzydziestu metrów Santany.

Niecelny strzał Gąski z dwudziestu metrów. Goście będą mieli rzut rożny.

Kontra Wigier, ale Loska uprzedził Gąskę

Strzał Janco z rzutu wolnego z okolic narożnika pola karnego. Obok bramki.

Wrzutka Kwame pole karne. Głową obok bramki strzelił Radecki.

Wigry spokojnie rozgrywają piłkę od własnej bramki. Póki co niewiele emocji w Zabrzu.

Nieudane dośrodkowanie Kądziora z rzutu rożnego.

Mocny strzał Kądziora z dystansu, ale bardzo niecelny.

Groźna akcja Górnika, ale dośrodkowanie z lewego skrzydła było niecelne.

Górnik przeważa od pierwszego gwizdka. Wciąż nie oddał jednak celnego strzału. Wolsztyński w polu karnym źle rozegrał piłkę i przejął ją Zoch.

Dobra wrzutka Kądziora, ale piłka nie trafiła do żadnego z graczy Wigier.

Spokojny początek spotkania. Częściej przy piłce są gracze z Zabrza.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Dobrynin (Łódź).

Po 26. kolejce obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. W nieco lepszej sytuacji jest zespół Wigier Suwałki, który sklasyfikowany jest na siódmym miejscu i ma na swoim koncie 41 punktów. Strata do prowadzącej Sandecji Nowy Sącz wynosi 4 punkty. Z kolei Górnik Zabrze to ósmy zespół, a Ślązacy dotychczas zgromadzili 39 "oczek".