1:0 dla Miedziowych! Potężna bomba Janusa w prawy róg.

Partizan. Schodzi: Miroslav Bogosavac. Wchodzi: Petar Djuricković.

Petar Djuricković #11
schodzi Schodzi
Miroslav Bogosavac #14
119'

Po groźnej szarży i dośrodkowaniu Brasanaca Martin Polacek wybił piłkę do będącego tuż przed bramką Vlahovicia, na szczęście w zamieszaniu minęła ona słupek. Było piekielnie groźnie!

117'

Z 22 metrów w trybuny uderzył Janković.

1
116'

Partizan przeżywa wyraźny kryzys, a Zagłębie szuka jeszcze zwycięskiej bramki.

1
115'

Co za pudło! Po akcji oskrzydlającej Vulicević wybił piłkę na 14. metr wprost pod nogi Tosika, ale ten przestrzelił, bo postawił na siłę zamiast precyzji!

113'

Teraz skurcze łapią Brasanaca. Partizan ma duże problemy kondycyjne.

110'

Tempo nie jest zbyt wysokie, wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami konkursu rzutów karnych.

109'

Chwilowa przerwa w grze, Gogouę łapią skurcze.

107'

Jan Vlasko zatańczył z piłką w polu karnym, ale w dobrej sytuacji chybił z ostrego kąta.

106'

Początek drugiej części dogrywki.

105'

Doliczona 1 minuta.

104'

Saranov niepewnie obronił strzał Janusa z bardzo ostrego kąta, ale Jan Vlasko dobijał z 13 metrów niecelnie! To była świetna okazja Miedziowych.

103'

Żółtą kartkę za faul na Vlasko otrzymał Everton Bilher.

Everton Bilher #25
Partizan Belgrad
103'

Z dystansu niecelnie uderzył Arkadiusz Woźniak.

101'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Ilić.

Sasa Ilić #22
96'

Brasanac oddał mocny strzał z niemal zerowego kąta, ale na posterunku Martin Polacek.

1
95'

Soczyście, ale obok słupka strzelił sprzed pola karnego Jan Vlasko.

94'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Mihajlović, tor lotu piłki próbował jeszcze zmienić Brasanac, ale na szczęście mu się nie udało, bo pewnie byłoby 0:1.

94'

Przerwa w grze, Janković ucierpiał w starciu z Janusem.

92'

Gogoua przeciął niezłe dośrodkowanie Janusa z prawego skrzydła.

91'

Partizan. Schodzi: Miroslav Radović. Wchodzi: Sasa Ilić.

91'

Gra wznowiona.

90'

Doliczone 2 minuty.

88'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Vlasko otrzymał Miroslav Radović.

88'

Na trybunach stadionu w Lubinie pojawiło się 11 279 widzów.

87'

Z dystansu na wiwat uderzył Mihajlović. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cedric Gogoua.

Cedric Gogoua #51
84'

Teraz była szansa! Z prawego skrzydła dośrodkował Jan VlaskoArkadiusz Woźniak zgrał piłkę na 5. metr, a tam kiepsko interweniował Gogoua i zapachniało golem samobójczym! Skończyło się jednak na rzucie rożnym.

81'

Potężnie z dystansu uderzył Mihajlović, ale piłka poleciała obok słupka.

81'

Trudny moment Miedziowych, bardzo wyraźnie przeważają teraz goście, którzy swobodnie wymieniają podania.

77'

Partizan podkręcił tempo! Z kilkunastu metrów uderzył Miroslav Radović, piłkę przyblokował jeden z obrońców Zagłębia i poleciała ona nieznacznie obok słupka.

75'

Zakotłowało się teraz w polu karnym gospodarzy, jednak sytuację wyjaśnił dalekim wykopem Arkadiusz Woźniak.

72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Janoszka.

KGHM Zagłębie Lubin
70'

Partizan. Schodzi: Nikola Djurdjić. Wchodzi: Dusan Vlahović.

Dusan Vlahović #9
Nikola Djurdjić #40
69'

Zbyt mocno z rzutu wolnego z narożnika boiska dośrodkował Jan Vlasko i żaden z jego kolegów nie był w stanie oddać strzału.

67'

Oprawa kibiców Zagłębia.

1
66'

Mihajlović zagrał w pole karne do Djurdjicia, ale ten sfaulował w walce o piłkę Dąbrowskiego.

64'

Dorde Cotra zablokował dośrodkowanie Jankovicia z prawej strony boiska.

61'

Mogło być 1:0 dla Zagłębia! Po rzucie rożnym i główce Janoszki jeden z obrońców zbił piłkę na słupek!

1
61'
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Dąbrowski.

56'

Martin Polacek złapał piłkę po głębokiej centrze Mihajlovicia z rzutu wolnego.

53'

Szkoda! Dobrze z rzutu rożnego dośrodkował Arkadiusz Woźniak, do piłki doszedł Maciej Dąbrowski, ale główkował nieczysto i nie trafił w bramkę.

52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

51'

Mogło być groźnie pod bramką Miedziowych, lecz Jarosław Kubicki przytomnie zablokował strzał Mihajlovicia.

48'

Łukasz Piątek dynamicznie wpadł w pole karne, jednak został zablokowany przy próbie dośrodkowania.

46'

Początek drugiej połowy. Jeśli w niej nie padną bramki, to czeka nas dogrywka.

20:29

Rywalem zwycięzcy tego dwumeczu będzie duńskie Sonderjyske, które wyeliminowało norweski Stromsgodset IF.

20:29

Statystyki UEFA wyglądają dla Zagłębia nader korzystnie. W strzałach 7:2 dla polskiej ekipy, w celnych 2:0.

45+2'

Adrian Rakowski zablokowany przy próbie strzału sprzed pola karnego.

45'

Doliczone 3 minuty.

43'

Ależ niebezpiecznie! Po rzucie rożnym Mihajlovicia fatalne wyjście z bramki zaliczył Martin Polacek, na szczęście Gogoua główkował niecelnie.

43'

Teraz dobry fragment Serbów, którzy podobnie jak wcześniej Zagłębie, chętnie wykorzystują skrzydła.

41'

Partizan miał rzut wolny w pobliżu pola karnego Miedziowych. Strzału jednak nie było, bo w kluczowym momencie dwóch zawodników gości sobie przeszkodziło.

37'

Brzydki faul Cotry. Obrońca Zagłębia musi uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę.

36'

Z prawego skrzydła dośrodkował Adrian Rakowski, ale w polu karnym nie było nikogo z lubinian.

35'

Teraz trochę szarpanej gry, głównie w środkowej strefie.

32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Woźniak.

31'

Kolejna szansa Miedziowych! Po dośrodkowaniu Woźniaka z prawego skrzydła obok słupka główkował Krzysztof Piątek.

31'

Krzysztof Piątek zatańczył przed polem karnym, oddał strzał i po rykoszecie z kłopotami obronił Saranov.

28'

Partizan próbuje przejść do ofensywy, ale od dłuższego czasu nie zagroził poważnie bramce Polacka.

27'

Przerwa w grze, Bilher musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

23'

Łukasz Janoszka doszedł do znakomitej sytuacji, przestrzelił z ostrego kąta, ale i tak był na spalonym.

22'

Maciej Dąbrowski oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

21'

Gra wygląda inaczej niż w Belgradzie, Zagłębie prezentuje się w ofensywie znacznie lepiej.

17'

Zapachniało prowadzeniem Zagłębia! Zaskakujący strzał Krzysztofa Piątka z 25 metrów i piłka minęła bramkę w niewielkiej odległości.

16'

Dobry fragment Miedziowych, którzy przeprowadzają teraz sporo akcji oskrzydlających.

14'

Gra się wyrównała, Zagłębie dość szybko zniwelowało początkową przewagę przeciwnika.

11'

Pierwsza szansa Zagłębia. Dobrze z rzutu rożnego dośrodkował Arkadiusz Woźniak, w zamieszaniu efektownie, ale trochę za lekko uderzył Lubomir Guldan i Saranov złapał piłkę.

9'

Bilher zablokowany przy próbie strzału sprzed pola karnego.

6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dorde Cotra.

1
6'

Serbowie - tak jak w pierwszym spotkaniu - próbują szybko przejąć inicjatywę. Zagłębie czeka bardzo trudne zadanie.

3'

Słabe dośrodkowanie Woźniaka z rzutu wolnego, skończyło się to bardzo groźną kontrą Partizana, na szczęście lubinianie się wybronili.