Bundesliga: 5. kolejka
24 wrz 2016 15:30
90+3'

Po krótkim rozegraniu i centrze z lewego skrzydła Pierre-Michel Lasogga zagłówkował nad bramką gości.

90+3'

Hamburger ma rzut wolny 40 metrów od bramki Bayernu. W pole karne gości powędrował nawet Adler.

90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Michael Gregoritsch.

90'

II połowa została przedłużona o trzy minuty.

89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Franck Ribery. Asystował mu Joshua Kimmich.

Thiago fantastyczynym prostopadłym podaniem uruchomił Ribery'ego, który w polu karnym ograł Sakaia i spod końcowej linii odegrał piłkę Kimmichowi, a ten pewnym strzałem wpakował ją do siatki gospodarzy.

4
85'

Mueller wstrzelił piłkę przed bramkę Hamburgera do Ribery'ego, ale aż dziwne, że Francuz nie zaatakował jej wślizgiem, stojac trzy metry od linii bramkowej.

1
85'

Gospodarze postawili już wszystko na defensywę i obronę cennego remisu.

1
84'
ZMIANA

HSV. Schodzi: Bobby Wood. Wchodzi: Michael Gregoritsch.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich.

Bayern Monachium
80'

I znów Adler! Teraz bramkarz Hamburgera powstrzymał Lewandowskiego w sytuacji sam na sam.

1
79'

Co za zagranie Lewandowskiego! Kapitan reprezentacji Polski uruchomił Muellera kapitalnym prostopadłym podaniem, ale Alder obronił strzał reprezentanta Niemiec.

1
77'

Joshua Kimmich huknął z linii pola karnego, ale Rene Adler nie dał się zaskoczyć.

1
74'

Ribery przedarł się lewą stroną pola karnego i spod końcowej linii wycofał piłkę do Lewandowskiego, ale ten nie był w dobrej pozycji do oddania strzału.

1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Ribery.

Mistrzowie Niemiec tracą nerwy. Teraz za niesportowe zachowanie ukarany został Ribery.

2
70'

David Alaba wstrzelił się w światło bramki Hamburgera, ale Rene Adler świetnie interweniował!

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Douglas Santos.

Hamburger SV
67'
ZMIANA

HSV. Schodzi: Nabil Bahoui. Wchodzi: Filip Kostić.

66'

Przewaga Bayernu jest bezdyskusyjna, ale do tej pory ekipa Carlo Ancelottiego ani razu nie zagroziła gospodarzom "z gry".

2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Martinez.

1
61'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Arturo Vidal.

61'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Renato Sanches. Wchodzi: Franck Ribery.

60'

Lewandowski ruszył do zagranej z głębi pola piłki, ale przegrał ze Spahiciem pojedynek fizyczny o pozycję. Gdyby "Lewy" odparł atak rywala, stanąłby oko w oko z Adlerem.

1
1
58'

Teraz Djourou ofiarnie zablokował strzał Martineza z ośmiu metrów!

1
57'

Co za pech "Lewego"! Po centrze Alaby z rzutu rożnego piłka trafiła w polu karnym do Polaka, którego uderzenie instynktownie obronił Adler!

1
1
53'

Boateng zagrał w pole karne Hamburgera do Lewandowskiego, ale Polak nie zdołał sięgnąć piłki. "Lewy" jest na razie odcięty od podań.

1
52'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Jerome Boateng.

51'

Mats Hummels jednak nie będzie w stanie kontynuować gry.

1
49'

Po strzale Alaby z rzutu wolnego piłka trafiła w mur hamburczyków.

1
46'

Początek II połowy. Od środka Bayern.

45'

I połowa została przedłużona o minutę.

45'

Hummels opuścił boisko, utykając, ale będzie mógł kontynuować występ.

1
44'

Oj... Mats Hummels leży na murawie i trzyma się za kolano. Wygląda to na groźną kontuzję reprezentanta Niemiec.

41'

Gospodarze coraz groźniejsi! Teraz Martinez w ostatniej chwili uprzedził przy piłce Muellera - gdyby nie interwencja Hiszpana, gracz Hamburgera uderzyłby na bramkę Neuera dosłownie z kilku metrów.

38'

Rywale nie przebierają w środkach, próbując powstrzymywać Lewandowskiego. Teraz króla strzelców Bundesligi sfaulował Spahić.

1
36'

Dobry mecz rozgrywa dziś Sakai. Teraz dośrodkował piłkę w pole karne Bayernu wprost na nogę Holtby'ego, ale ten nie trafił czysto w futbolówkę i Neuer nie musiał interweniować.

33'

Po krótko rozegranym rzucie wolnym Alcantara wystawił piłkę czającemu się przed polem karnym Alabie, ale ten uderzył daleko od bramki Hamburgera.

30'

Sanches dośrodkował w pole karne Hamburgera, ale zagrał piłkę zbyt głęboko i Lewandowski nie zdołał złapać jej w boisku. Rozpędzony kapitan reprezentacji Polski wpadł w bandę reklamową, ale na szczęście nie ucierpiał.

29'

Wood upadł w polu karnym Bayernu po starciu z Hummelsem, ale sędzia Zwayer nie wskazał na "wapno".

28'

Hamburger nie zrobił użytku w kornera.

27'

Sakai świetnie utrzymał się przy piłce w narożniku boiska i po chwili dośrodkował w pole karne do Wooda, ale tego od podania odciął Lahm i gospodarze będą mieć rzut rożny.

Bayern strzeli gola jeszcze przed przerwą?
Tak
Nie
23'

Rene Adler jeszcze nigdy w karierze nie zachował czystego konta w meczu z Bayernem, ale póki jeszcze ani razu nie był zmuszony do interwencji na linii. Akcja z 5. minuty została w końcu przerwana z powodu faulu Alaby,

20'

I gościom udało się zepchnąć gospodarzy do głębokiej defensywy. Bayern rozgrywa piłkę tuż przed polem karnym Hamburgera.

17'

Cierpliwość - to słowo najlepiej określa grę Bayernu. Monachijczycy nie forsują tempa i mozolnie budują swoje akcje.

14'

Może się podobać organizacja gry Hamburgera. Zespół Bruno Labbadii na razie sprawnie broni się przed mistrzami Niemiec i nie jest to obrona rozpaczliwa.

10'

Nie bez wpływu na to jest to, że w porównaniu z ostatnim meczem z Herthą Berlin Carlo Ancelotti dokonał aż trzech zmian w II i I linii, dając szansę Comanowi, Kimmichowi i Sanchesowi.

8'

Gospodarze tanio skóry nie sprzedają. Bayern ma problem ze zdominowaniem rywali.

5'

Po dośrodkowaniu Lahma pika leciała wprost na głowę Lewandowskiego, ale Polakowi futbolówkę sprzed nosa sprzątnął Alaba, którego strzał Adler obronił. Gdyby jednak Austriak posłał piłkę do siatki, gol i tak nie zostałby uznany, ponieważ faulował w powietrzu jednego z rywali.

5'

Bayern przejął już inicjatywę i prowadzi atak pozycyjny.

2'

Po fatalnym błędzie Sanchesa Hamburger wyprowadził szybki atak ze środkowej strefy, ale źle zakończył go Bahoui, który z linii pola karnego uderzył po ziemi wprost w Neuera.

2'

Dość zaskakujący początek meczu. Przy piłce utrzymuje się nei Bayern, a Hamburger.

15:26

Hambuger zagra w białych koszulkach, czerwonych spodenakch i niebieskich spodenkach. Bayern wystąpi w czarnych trykotach.

15:26

Bayern to jedyny zespół Bundesligi, który po 4. kolejce ma na koncie komplet 12 punktów. Hamburger z kolei nie wygrał jeszcze ani jednego spotkania w tym sezonie.