Bundesliga: 20. kolejka
11 lut 2017 15:30
90+2'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Asystował mu Douglas Costa. Dwójkowa akcja Costy i Robbena zakończona pewnym strzałem Holendra.

52
20
90'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Thomas Mueller. Podanie z okolic narożnika pola karnego Muellera. Vidal z kilku metrów skierował piłkę do siatki.

52
19
89'

Ingolstadt. Schodzi: Mathew Leckie. Wchodzi: Anthony Jung.

87'

Gospodarze rozpaczliwie się bronią. Bayern coraz odważniej atakuje.

9
1
84'

Gracze Bayernu wymienili kilka podań w obrębie pola karnego gospodarzy, ale nie zdołali oddać strzału.

15
3
83'

Robert Lewandowski! Strzał Polaka z 25. metra, ale piłka odbiła się od słupka.

33
9
81'

Dobre dośrodkowanie ze skrzydła, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Hummels.

12
4
80'

Vidal zatrzymał akcję gospodarzy wybiciem na rzut rożny.

11
2
77'

Robben wrzucił piłkę z rzutu wolnego. Mueller strzelił nad poprzeczką.

6
11
74'

Lewandowski został ukarany żółtą kartką za odepchnięcie rywala.

7
18
74'

Ingolstadt. Schodzi: Dario Lezcano. Wchodzi: Lukas Hinterseer.

74'

Bayern. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Arjen Robben.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Romain Bregerie.

FC Ingolstadt 04
11
7
73'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

Bayern Monachium
11
28
70'

Zdaniem sędziego Costa był na spalonym. Powtórki telewizyjne pokazały, że to była błędna decyzja arbitra.

6
6
68'

Lewandowski przewrócił się w polu karnym. Polak domagał się rzutu karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony na protesty.

14
11
67'

Indywidualna akcja Lewandowskiego. Obok niego było trzech obrońców i Polak stracił piłkę.

20
4
66'

Nudne spotkanie w Ingolstadt. Bayern wciąż ma problemy ze stworzeniem groźnej akcji.

7
3
65'

Bayern. Schodzi: Xabi Alonso. Wchodzi: Douglas Costa.

61'

Akcja Bayernu została przerwana, gdyż jednen z graczy gości był na spalonym.

3
6
58'

Indywidualny rajd Lahma. Jego podanie zostało jednak przecięte przez rywali.

6
6
56'

Alcantara próbował minąć zwodem rywala, ale nie opanował piłki i ta opuściła boisko.

4
3
54'

Najlepsza okazja dla gospodarzy na zdobycie bramki. W zamieszaniu pod bramką Bayernu minimalnie niecelnie uderzył Leckie.

6
3
52'

Spokojny fragment spotkania. na boisku niewiele się dzieje.

3
2
49'

Lewandowski po raz kolejny został powstrzymany przez obrońców rywali.

3
3
47'

Ogromne szczęście gospodarzy. Hardegjonaj wybił piłkę zmierzającą do bramki. Strzelał Mueller.

9
1
46'

Zaczynamy drugą połowę.

7
3
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o minutę.

10
1
42'

Gospodarze umiejętnie się bronią i zapobiegają groźnym akcjom Bayernu.

8
7
39'

Alcantara strzelił tym razem w środek bramki.

9
5
37'

Lahm odegrał do Alcantary. Ten uderzył na bramkę, ale niecelnie.

4
7
35'

Bayern ma dużą przewagę w posiadaniu piłki.

13
2
32'

Dwójkowa akcja Alaby i Lewandowskiego. Austriak niecelnie dograł do Polaka i piłkę przejęli gospodarze.

3
7
29'

Bayern próbuje stwarzać sobie sytuacje pod bramką przeciwnika, ale brakuje gościom pomysłu na zakończenie akcji.

9
3
26'

Niecelny strzał Grossa.

2
7
24'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła do Alaby, ale ten oddał fatalny strzał.

3
9
22'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego sędzia dopatrzył się faulu Lewandowskiego.

10
3
20'

Mało brakło i byłoby 1:0 dla Bayernu! Lewandowski przelobował bramkarza rywali, ale zmierzającą do siatki piłkę wybił na rzut rożny Matip.

21
1
17'

Mueller dograł do Lewandowskiego, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału. Dobrze pilnowali go obrońcy.

9
7
15'

Akcja Bayernu zatrzymana. Lewandowski był na spalonym.

15
8
14'

Dośrodkowanie Lahma ze skrzydła. Piłkę wybił Matip.

6
5
12'

Kolejna akcja Bayernu, ale przed polem karnym zatrzymali ją gospodarze.

6
6
10'

Bardzo niedokładne uderzenie Cohena z dystansu.

3
13
8'

Spięcie pomiędzy LEwandowskim i zawodnikami gospodarzy. Słowna repreymenda sędziego uspokiła piłkarzy.

18
1
7'

Uderzenie Hummelsa, piłka poszybowała nad poprzeczką.

16
2
4'

Gospodarze od początku grają wysokim pressingiem i na niewiele pozwalają bardziej utytułowanym rywalom.

7
4
2'

Niedokładne dośrodkowanie Alcantary. Od bramki grę wznowili gospodarze.

8
3
czas Start meczu
14:48

W podstawowym składzie gości znalazł się Robert Lewandowski.

31
4
14:48

Będzie to starcie dwóch drużyn o zupełnie innym potencjale. FC Ingolstadt 04 walczy o utrzymanie i do bezpiecznego miejsca traci tylko punkt. Bayern jest liderem i ma cztery "oczka" przewagi nad drugim RB Lipsk.