Ależ kłótnie na murawie!

66
11
90+6'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Szok!!! W zamieszaniu podbramkowym Robert Lewandowski z bliska pakuje piłkę do bramki! Niesamowite!!!

Bayern Monachium
366
30
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Peter Pekarik. Sfaulował Comana tuż przed polem karnym!

Hertha Berlin
25
10
90+5'

Zagotowało się w polu karnym Herthy! Robben huknął wysoko ponad bramką.

20
4
90'

Arbiter doliczył pięć minut.

9
13
88'

Alaba huknał ponad murem, ale bramkarz Herthy popisał się kapitalną paradą!

13
11
88'

Hummels faulowany przed polem karnym! Będzie groźnie.

4
13
83'

Dobra wrzutka Costy, ale Rune Jarstein był szybsz od Roberta Lewandowskiego.

10
6
78'

Bayern. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Kingsley Coman.

73'

Goście przyspieszyli. W pole karne wpadł Lahm, podał do Alonso. A ten strzelił po prostu źle.

10
5
71'

Lewandowski uderzał z rzutu wolnego. Trafił prosto w mur.

18
10
70'

Lewandowski był popychany tuż przed polem karnym. Jest rzut wolny.

10
5
69'

Żółtą kartkę otrzymał Xabi Alonso. Ale Alonso i Lewandowski mają wejście. Obaj zarobili już po żółtej kartce.

11
10
68'

No, jest kontrowersja. Arjen Robben padł na skraju pola karnego, wydawało się, że był faulowany. Sędzia jednak milczał.

5
7
66'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski. Za faul na Skjelredzie.

13
31
64'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels. Za faul na Salomonie Kalou.

13
16
62'

Bayern. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Xabi Alonso.

62'
61'

Strzelał Thiago Alcantara. Ale bardzo słabo.

10
10
58'

I kolejna kontra gospodarzy. Na bramkę uderzał Darida, ale trafił jeszcze w jednego z obrońców i piłka straciła cały impet.

5
2
56'

Hertha wyszła z ładną kontrą, Haraguchi dostał piłkę przed polem karnym, ale kopnął ją gdzieś daleko.

4
4
54'

Robert Lewandowski zrzucił koc. Rozgrzewa się.

23
5
52'

Niby spokojnie, spokojnie, ale sensacja coraz bliżej :)

5
6
50'

Vedad Ibisević ponownie uprzedził Davida Alabę po zagraniu z lewej strony, poszedł na krótki słupek, dotknął piłki, ale ta poleciała tuż obok słupka.

3
2
46'

Tymczasem Robert Lewandowski wygodnie opatulił się kocem.

23
5
46''

Gramy!

11
3
45'

Costa ewidentnie postanowił wziąć ciężar gry na siebie. Chwię po poprzedniej akcji znowu zagrał w pole karne.

3
2
43'

Douglas Costa przedarł się lewą stroną w pole karne, dograł piłkę, ale Plattenhardt interweniował. W końcu jakiś błysk w grze Bayernu.

1
1
40'

Bayern gra tragicznie. Teraz Costa dośrodkował zupełnie do nikogo.

3
1
39'

Ibisević znowu wpakował piłkę do bramki! Tym jednak razem był na spalonym.

3
2
36'

Mistrz przeważa, ale na razie nic z tej przewagi nie wynika.

1
2
35'

Joshua Kimmich podał w pole karne do Arjena Robbena, ten  - o dziwo - strzelił prawą nogą. Bramkarz złapał piłkę.

2
34'

Jak na razie to na boisku stoi mur berliński nie do przejścia.

5
4
33'

Laht trochę potańczył z piłką w polu karnym, oddał ją do Costy, ten strzelił i został zablokowany.

3
1
31'

Pół godziny gry za nami. Bayern Monachium na razie w ofensywie jest bezradny.

3
4
29'

Lekko zagotowało się w polu karnym gospodarzy, osatecznie Alcantara słabo trafił w piłkę i Jarsein bez problemu ją złapał.

1
2
26'

Hertha idzie za ciosem. Tym razem strzał Kalou został zablokowany.

4
3
23'

Tak cieszy się Hertha! :)

2
6
21'

Gol! Strzelił Vedad Ibisević. Asystował mu Marvin Plattenhardt.

Plattenhardt dośrodkował z lewej strony z rzutu wolnego. Ibisević poszedł na krótki słupek, wyprzedził obrońcę, dostawił nogę i wpakował piłkę do bramki!

19'

Philipp Lahm przyspieszył z prawej strone, dośrodkował, ale piłkę chwycił Rune Jarstein.

5
1
15'

Kwadrans meczu za nami. Jeszcze siedem minut i chyba będziemy krzyczeć "Lewy na boisko!" :)

25
3
12'

Tym razem Douglas Costa przeciągnął dośrodkowanie. Piłka przeleciała nad polem bramkowym, żaden z jego kolegów do niej nie dopadł.