Bundesliga: 29. kolejka
15 kwi 2017 18:30
90+2'

Volland postanowił strzelać z daleka. Odważnie, ale nie udało mu się zdobyć pięknej bramki.

22
15
6
8
7
90+1'

Arjen Robben trafia w boczną siatkę. Przyjezdnym się spieszy.

15
16
6
13
17
90'

Pogramy jeszcze 3 minuty.

20
7
4
2
3
88'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Leon Bailey.

18
12
11
6
8
86'

Nie ma gola! Philipp Lahm otrzymał "prezent", ale chyba był tym wszystkim zaskoczony i z bliska nie trafił do siatki!

10
9
16
12
23
85'

Pięć minut do końca, Bayern ciągle się męczy.

5
7
11
19
11
83'

Gospodarze nie chcą się tylko bronić. Uderzenie Kampla z dystansu przeszło obok bramki.

8
13
4
6
7
80'

Goście próbują wrzutek, ale prawie wszystkie padają łupem defensywy z Leverkusen.

6
5
5
11
14
78'

Elementu zaskoczenia w poczynaniach drużyny z Monachium nie ma. I to tylko jeden z kilku problemów.

8
5
6
5
16
76'

Bayer Leverkusen coraz bliżej remisu, który w obecnej sytuacji będzie dużym sukcesem.

7
5
6
9
17
74'

Karim Bellarabi chciał wykorzystać błąd Manuela Neuera, ale strzał z dystansu był słaby.

13
11
6
6
7
73'

Carlo Ancelotti wzmacnia siłę ofensywną, widać, że chęć zwycięstwa przed rewanżem z Realem jest ogromna.

19
12
4
4
5
72'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Philipp Lahm.

17
11
4
3
3
70'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Xabi Alonso.

21
11
5
3
4
69'

Bayern chce być cierpliwy w budowaniu ataku pozycyjnego, ale niedokładne podania m.in. Vidala nie pomagają.

6
7
4
10
7
67'

Arjen Robben wbiegł w pole karne, szukał Muellera, ale dobrze ustwiony był jeden z rywali.

3
2
2
12
66'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Karim Bellarabi.

65'

Thomas Mueller sygnalizuje zagranie ręką u Topraka, sędzia był innego zdania.

4
1
1
12
64'

Zespół z Monachium ma jeszcze trochę czasu.

Czy Bayern wykorzysta przewagę i wygra w Leverkusen?
3
63'

Pozostawiony sam przed polem karnym Kingsley Coman uderzył z powietrza w trybuny.

3
4
1
3
1
62'
ZMIANA
61'

David Alaba postanowił strzelać z rzutu wolnego, była siła i nic więcej. Mimo to Bayern wznowi grę spod chorągiewki.

3
2
2
3
4
60'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Arjen Robben.

23
8
2
1
3
59'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Tin Jedvaj.

Bayer 04 Leverkusen
36
21
12
6
11
58'

Przenosimy się na drugą połowę, gdzie Julian Baumgartlinger uderzył niecelnie.

4
5
2
2
2
57'

Thomas Mueller miał idealną okazję, był już w polu karnym, ale zbyt długo myślał!

3
6
4
5
13
56'

Gospodarze skupieni na defensywie. Dawno nie byliśmy pod bramką Manuela Neuera.

12
3
2
3
6
54'

Douglas Costa ograł rywala, podał w kierunku nabiegającego na bliski słupek Thomasa Muellera, lecz ten uderzył obok bramki.

4
8
2
2
12
52'

Zespół Carlo Ancelottiego spokojnie buduje atak. Momentami robi to jednak w zbyt ślimaczym tempie.

2
2
7
1
6
50'

5
49'

Błąd techniczny Thiago Alcantary pozbawił gości niezłej okazji.

4
1
3
1
10
47'

Kingsley Coman bez problemu poradził sobie z Hilbertem. Jego wrzutka trafiła jednak na głowę obrońcy Bayeru.

4
1
2
3
9
46'

Druga połowa rozpoczęta!

11
6
4
3
5
45'

Sędzia doliczył 60 sekund.

19
8
4
7
8
43'

Kingsley Coman dośrodkował z lewej strony prosto na nogę Vidala... to byłby efektowny gol, ale najpierw trzeba odpowiednio trafić w futbolówkę.

7
8
5
6
10
41'

Zawahanie Topraka, mógł je wykorzystać Douglas Costa, który uderzył niecelnie.

10
7
4
9
9
40'

Dobra wrzutka, w powietrze wyszedł Thiago Alcantara, uderzając nad poprzeczką.

10
9
7
11
7
38'

Żółtą kartkę otrzymał Charles Aranguiz.

14
16
5
2
3
37'

Leno ratuje gospodarzy! Kingsley Coman miał "setkę", ale i on nie błysnął skutecznością!

6
5
1
14
7
35'

Przyjezdni naciskają, gol wisi w powietrzu.

13
7
2
5
7
33'

W trakcie kilkunastu sekund goście mieli 2-3 doskonałe sytuacje do zdobycia gola. Był szczęśliwy blok na linii bramkowej - i pytanie czy rzut karny? - po strzale Alaby, a także ofiarny wślizg Torpaka, wybijający futbolówkę tuż sprzed linii!

6
2
7
3
4
32'

Nie ma gola, nie ma rzutu karnego! Co za zamieszanie i potężne szczęście Bayeru!

7
8
5
4
17
30'

Ładnie zagrali to gospodarze. Kampl górą w kierunku Vollanda, który wycofał do Brandta. Ten jednak poślizgnął się w momencie oddawania strzału.

6
11
3
2
3
29'

Rzut rożny dla gości. Zawodnicy z Leverkusen nie dopuścili jednak do oddania strzału.

8
8
2
1
5
27'

Bawarczycy wymieniają podania, ale dobrze ustawiony Bayer nie daje się zaskoczyć.

9
11
6
4
6
25'

Kevin Kampl dostał piłkę przed polem karnym, przymierzył i... trafił w plecy obrońcy z Monachium.

13
12
4
7
9
25'

W końcu mogło być ciekawiej. Kingsley Coman podał do Thomasa Muellera, ale ten chyba nie miał pomysłu jak zakończyć ten atak.

9
7
6
9
10
24'

Nie są to wielkie zawody. Dużo strat i wolne tempo.

6
3
5
5
15
22'

Mały kocioł w polu karnym, ostatecznie strzał Havertza bez problemu zatrzymał Manuel Neuer.

21
7
2
3
6
21'

I znów w głównej roli Bernat, tym razem zawodnik gości fauluje w bocznym sektorze boiska. Będzie okazja do wrzutki.

10
7
4
3
6
19'

Dobra akcja Bayernu akończona uderzeniem Bernata, Leno na posterunku.

8
6
2
6
8
17'

Mistrz Niemiec próbuje złapać swój rytm. Jak na razie wygląda to przeciętnie.

13
9
7
8
8
16'

Douglas Costa pokazał się na lewej stronie, wstrzelił piłkę w pole karne, ale prosto do Leno.

11
7
6
9
14
14'

Ekipa z Leverkusen szuka swojej okazji. Płaski strzał Kevina Kampla zza pola karnego zatrzymał Manuel Neuer.

21
11
3
5
8
12'

Średnio rozegrali ten stały fragment gry Aptekarze. Ostatecznie Volland uderzył niecelnie.

15
7
1
4
6
12'

Joshua Kimmich źle wyprowadził piłkę, będzie korner dla gospodarzy.

10
3
1
6
12
9'

Duże zamieszanie pod bramką Bayernu! Świetnie wyprowadzona kontra gospodarzy, ostatecznie arbiter dopatrzył się faulu na jednym z przyjezdnych.

4
12
6
5
7
7'

Przypomnyjmy, że Robert Lewandowski pauzuje ze względu na nadmiar żółtych kartek.

10
4
6
20
31
6'

Bernat w indywidualnej akcji, został jednak zatrzymany przez Havertza.

3
2
4
16
5'

Douglas Costa posłał górną piłkę w kierunku jednego z kolegów. Trochę zbyt mocno.

12
9
8
12
13
3'

Thomas Mueller został złapany na spalonym.

8
6
7
20
10
2'

Mieliśmy pierwszą akcją gości. Piłka ostatecznie znalazła się w rękach Leno.

17:55

Bez Roberta Lewandowskiego Bayern Monachium powalczy o kolejne punkty w Bundeslidze. Czy mistrzowie Niemiec zrehabilitują się za ostatnią porażkę w Lidze Mistrzów?