Borussia Dortmund
9' Erik Durm 84' Gonzalo Castro
1.FC Koeln
39' Leonardo Bittencourt 90' Lukas Kluenter
0:0

Koniec spotkania. Bez goli w Dortmundzie.

Piłka meczowa dla Borussii. Horn świetną interwencją obronił strzał Guerreiro. Asystę mógł mieć Piszczek.

Mecz potrwa dłużej o 2 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Kluenter.

Pulisić zamiast strzelać starał się opanować piłkę. Goście szybko odebrali mu ją.

Dembele stracił piłkę, ale po chwili naprawił swój błąd.

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Castro.

Guerreiro szukał w polu karnym Aubameyanga. Piłkę przechwycił Subotić.

Akcja gospodarzy przerwana. Guerreiro był na spalonym.

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Dembele.

Koeln. Schodzi: Milos Jojić. Wchodzi: Salih Ozcan.

Niedokładne podanie Pulisicia do Castro. Strata gospodarzy.

Koeln. Schodzi: Leonardo Bittencourt. Wchodzi: Marco Hoeger.

Castro odegrał do Aubameyanga, ten z trudnej pozycji strzelił obok słupka.

Po dośrodkowaniu Durma piłkę złapał Horn.

Zoller został złapany na spalonym. Akcja gości przerwana.

Strzał Dembele obronił Horn.

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Ousmane Dembele.

Fatalny strzał Kagawy. Japończyk uderzył wysoko nad bramką.

W Borussii szykują się dwie zmiany. Zawodnicy są już gotowi do wejścia, ale nie ma wśród nich Piszczka.

Trójka obrońców zatrzymała szarżującego Zollera.

Akcja gości przerwana. Modeste był na spalonym.

Koeln. Schodzi: Artjoms Rudnevs. Wchodzi: Simon Zoller.

Spokojny początek drugiej połowy. Obie drużyny szukają swoich szans na objęcie prowadzenia.

Mocne uderzenie Schmelzera, ale obronił je Horn.

Groźny strzał Reusa. Piłkę przed siebie odbił Horn, a obrońca wyekspediował ją w pole.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Ciekawe spotkanie w Dortmundzie. Obie drużyny miały sytuacje do zdobycia gola, ale żadna nie potrafiła ich wykorzystać.

Doliczona została jedna minuta.

Goście domagają się rzutu karnego po przewróceniu Rudnevsa. Sędzia pozostał niewzruszony na protesty przyjezdnych.

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Leonardo Bittencourt.

Borussia ma przewagę, ale nie potrafi udokumentować jej golem.

Znów piłka w siatce, ale Reus był na spalonym i sędzia nie mógł uznać gola.

Indywidualna akcja Bittencourta zakończona niecelnym strzałem. Mało brakło, a byłoby 1:0 dla gości.

Rudnevs dograł piętą do Jojicia, który w dogodnej sytuacji strzelił obok słupka.

Aubameyang podał do Reusa, ale ten z sześciu metrów strzelił nad bramką. Stuprocentowa okazja dla Borussii.

Indywidualna akcja Castro. Jego strał został jednak zablokowany.

Goście przetrwali napór rywali i powoli konstruują swoje akcje ofensywne.

Od początku spotkania Borussia ma dużą przewagę. Bramka dla gospodarzy wisi w powietrzu.

Po dośrodkowaniu Kagawy niecelnie strzelił Weigl.

Borussia blisko zdobycia gola! Reus szukał w polu karnym Aubameyanga, ale podanie przeciął Subotić i piłka minimalnie minęła słupek.

Piłka w siatce, ale gol nie został uznany. Zdaniem sędziego na minimalnym spalonym był Aubameyang.

Strzał Aubameyanga z dwudziestu metrów daleko obok bramki.

Szansa Borussii, ale Aubameyang oddał niecelny strzał.

Żółtą kartkę otrzymał Erik Durm.

Nieudany strzał Reusa z rzutu wolnego.

Groźna akcja gospodarzy zakończona faulem na Aubameyangu.

Akcja Borussii została przerwana. Reus został złapany na spalonym.

Początek spotkania.

W podstawowym składzie Borussii zabrakło Łukasza Piszczka, który mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.

Borussia wciąż walczy o miejsce premiowane grą w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Obecnie dortmundczycy zajmują trzecią lokatę i na swoim koncie mają 56 punktów. FC Koeln jest dziewiąte i ma 41 "oczek". Goście mają szansę, by wywalczyć prawo gry w kwalifikacjach Ligi Europy.