Ribery nie trafił do bramki z kilku metrów! To była "setka".

22
22
70
88'

Tymczasem w Dortmundzie gola strzelił Pierre-Emerick Aubameyang i zrównał się z Robertem Lewandowskim. Obaj mają po 28 goli. Ależ będzie walka o tytuł najlepszego strzelca.

23
18
20
27
91
86'

42
86'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Hamit Altintop! Starke broni strzał!

SV Darmstadt 98
195
90
39
24
23
84'

Karny dla Darmstadt!  Bernat powalił Schipplocka.

56
35
32
41
118
82'

Ribery dzisiaj :)

24
19
8
1
1
80'

. Schodzi: Wilson Kamavuaka. Wchodzi: Jan Rosenthal.

3
76'

Mueller zagrał w pole karne do Ribery'ego, ten chciał dopaść piłki wślizgiem. Zabrakło centymetrów.

16
10
14
14
29
75'

Lewandowski ruszył ze środka lewą stroną, zepsuł jednak akcję niedokładnym podaniem do Ribery'ego.

14
6
8
19
37
69'

Lewandowski najczęściej uderza dziś głową. Tak jak teraz po rzucie rożnym. Esser wybił jednak piłkę.

53
15
17
18
34
68'

Goście grają teraz odważniej. Sidney Sam wpadł w pole karne, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

18
14
9
7
10
67'

Bayern. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Xabi Alonso.

36
14
7
8
7
66'

. Schodzi: Mario Vrancić. Wchodzi: Sidney Sam.

11
9
8
10
6
65'

Piłka w bramce Bayernu po strzałe Schipplocka, ale piłkarz Darmstatd na spalonym.

31
16
11
8
10
60'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Sirigu.

42
26
18
19
14
59'

. Schodzi: Felix Platte. Wchodzi: Sven Schipplock.

22
8
11
12
8
57'

Ponownie pokazał się Robert. Zagrał na piąty metr do Kimmicha, ale piłkę wybili obrońcy.

29
11
18
19
27
54'

Świetnie teraz pograł Bayern! Monachijczycy przeprowadzili akcję na jeden kontakt, w końcu na linii szesnastego metra piłkę dostał Lewandowski, zwiódł rywala, uderzył, ale piłka trafiła w jednego z obrońców. Polak sugerował, że trafił przeciwnika w rękę. Piłka wróciła szybko do gry, Rafinha dośrodkował prosto na głowę "Lewego", a temu zabrakło centymetrów, żeby strzelić gola.

57
26
21
38
20
48'

Vrancić odebrał piłkę Kimmichowi na trzydziestym metrze, nie czekał z decyzją, strzelił od razu. Tyle, że niecelnie.

28
19
15
9
12
47'

Bernat dośrodkował, najwyżej w polu karnym wyskoczył Lewandowski, ale nie miał jak mocno uderzyć piłki.

35
18
13
26
25
46'

II połowa!

50
31
19
12
17
44'

Robert jakiś taki niewyspany ;)

177
193
51
59
61
42'

Ribery na razie jest najlepszy na boisku. Francuz teraz szarżował lewą stroną, zszedł do środka na strzał na prawą nogę, uderzył, ale trafił w kolegę.

49
36
31
29
32
36'

Ładna dwójkowa akcja Costy i Muellera zakończona strzałem tego pierwszego.  Po niej był rzut rożny, do piłki doszedł Lewandowski, uderzył głową, ale niecelnie.

54
23
30
54
35
34'

Główkował Robert Lewandowski, ale posłał piłkę ponad bramką. Polak na razie był przy piłce tylko dziewięć razy.

44
29
28
67
32
30'

Platte błysnął ładnym strzałem, a Starke jeszcze ładniejszą obroną. Tyle, że napastnik Darmstadt i tak był na spalonym.

50
26
12
14
18
28'

Kolejna akcja Bayernu prawą stroną. Ribery tym razem zagrał do Lewandowskiego, ale Polak na piątym metrze nie przyjął dobrze piłki. Chwilę później nad bramką huknął Mueller.

42
14
15
39
26
26'

Ależ blisko gola! Aktywny Ribery dorzucił z prawej strony, a szczupakiem uderzał Mueller.Esser instynktownie obronił.

44
31
21
22
22
20'

Teraz Ribery dośodkował z prawej strony, do piłki starał się dojść Thomas Mueller, ale był blokowany. Dotknął co prawa futbolówki, ale nie zdołał oddać groźnego strzału.

55
28
25
33
39
18'

Gol! Strzelił Juan Bernat. Asystował mu Franck Ribery.

Ten gol był kwestią czasu. Ribery na lewej stronie zagrał w pole karne do Bernata, ten minął obrońcę i strzałem zewnętrznym podbiciem, z bliska dał  Bayernowi prowadzenie!

283
139
54
34
43
16'

Gospodarze dłużej pograli na polu karnym rywala, Rafinha w końcu z prawej strony uderzył na bramkę, ale golkiper Darmstadt obronił.

40
19
13
19
25
15'

Lewandowski starł się z Sulu w polu karnym, obaj upadli, faulu nie było.

32
18
26
24
54
11'
99
46
16
13
20
10'

Douglas Costa nie wiedział czy strzelać, czy podawać z prawej strony. Posłał ostatecznie piłkę w pole karne, zupełnie do nikogo.

23
13
15
22
33
7'

Alaba główkował po rzucie rożnym, ale nieczysto trafił w piłkę.

20
10
12
42
16
6'

Pokazał się Renato Sanches, ograł przed polem karnym dwóch rywali, ale jego strzał zablokowali obrońcy.

20
13
7
27
21
4'

Darmstadt przedostał się pod pole karne, miał rzut rożny. Ale rozegrał to fatalnie.