1:2
Zakończony
Stade Rennais
90+2'

Bramkarz Stade Rennes ma więcej pracy, ale nie są to interwencje wymagające wielkiego kunsztu.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Andre.

89'

Benoit Costil spokojnie wyłapał dośrodkowanie jednego z rywali.

88'

Mało jakości piłkarskiej w tych ostatnich minutach. Stade Rennes bardzo blisko zwycięstwa.

86'

Prcić złapany na spalonym.

85'

Gwizdek sędziego. Faulowany był Djidji.

84'

Nantes. Schodzi: Mariusz Stępiński. Wchodzi: Francisco Aristeguieta.

wchodzi Wchodzi
Francisco Aristeguieta #2
schodzi Schodzi
83'

Pośpiech jest złym doradcą, przekonują się o tym gospodarze, którzy bardzo chcą doprowadzić do remisu, ale niewiele im wychodzi.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Hunou.

Adrien Hunou #23
78'

Będą wielkie emocje w końcówce. Nantes z pewnością ruszy do ataku.

76'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki.

To jest jego mecz! Kamil Grosicki zdobywa drugą bramkę! Ntep znów doskonale znalazł Polaka, który i tym razem wiedział co zrobić z piłką! Wszystko zaczęło się od fatalnej straty jednego z gospodarzy.

1
74'

Wydawało się, że Rennes po golu "Grosika" pójdzie za ciosem. Obecnie jednak mecz trochę nam się uspokoił. Do końca trochę ponad kwadrans.

72'

Benoit Costil bardzo pewnie przechwycił dośrodkowanie Djidjiego.

71'

Powoli wchodzimy w decydującą fazę tego meczu, więc warto zadać jedno pytanie...

Jak zakończy się to spotkanie?
Wygraną Nantes
Remisem
Zwycięstwem Rennes
1
70'

Arbiter odgwizdał przewinienie Mariusza Stępińskiego.

69'

Nantes. Schodzi: Emiliano Sala. Wchodzi: Alexxander Kacaniklić.

Alexxander Kacaniklić #11
Emiliano Sala #9
66'

Nantes. Schodzi: Yacine Bammou. Wchodzi: Nikolaj Thomsen.

Nikolaj Thomsen #23
Yacine Bammou #10
64'

Jak to nie wpadło?! Harit znalazł się w wymarzonej okazji po podaniu Gilleta, ale tylko sobie znanym sposobem nie skierował futbolówki do siatki!

61'

Ntep spróbował uderzenia z dystansu... fatalnie.

59'

Zawodnicy z Rennes odzyskali wiarę w to, że ten mecz można nawet wygrać. Ich przewaga jest bardzo wyraźna.

58'

Piękna zespołowa akcja Stade Rennes, wykończona pewnym uderzeniem reprezentanta Polski, który wchodząc z ławki daje nadzieję ekipie gości!

1
56'

W swojej akcji pokazał nam się Kamil Grosicki. Polak w swoim stylu szarpnął skrzydłem, ale niestety dośrodkował prosto w ręce bramkarza.

55'

Stade Rennes próbuje przycisnąć, ale jak dotąd nie przekłada się to na klarowne okazje.

52'

Faul w ataku Giovanniego Sio.

50'

Fernandes leży na murawie, czyżby potrzebna była zmiana?

48'

Pogubili się Lima i Riou. Na ich szczęście goście nie zrobili z tego pożytku.

47'

Bardzo groźne uderzenie przewrotką w wykonaniu Mariusza Stępińskiego! Nawet gdyby jednak reprezentant Polski zdobył gola, to nie zostałby on uznany, sędzia dopatrzył się faulu.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45+2'

Do futbolówki podszedł Yoann Gourcuff, lecz jego wrzutka pozostawiła bardzo dużo do życzenia.

45+1'

Gwizdek arbitra, Andre był faulowany przed polem karnym.

45'

Pogramy dodatkowe 180 sekund.

42'

Gol! Strzelił Emiliano Sala.

Zabójczy kontratak Nantes, wyprowadzony przez Bammou, który podał do Sali, a ten po uderzeniu głową ucieszył miejscowych fanów!

FC Nantes
1
41'

Thomassona dotknął piłkę ręką, rzut wolny.

39'

I znów mieliśmy krótką przerwę. Tym razem na murawie leżał Ntep.

37'

Harit swoją solową akcją próbował ożywić kibiców, ale znów zabrakło odpowiedniego wykończenia.

35'

Mendes zablokował uderzenie Thomassona z dystansu. Będziemy mieli rzut rożny.

33'

Yoann Gourcuff powalony na ziemię, piłka dla Stade Rennes.

31'

Pół godziny gry za nami. Póki co ciężko mówić o emocjach.

29'

Zaostrzyła nam się gra. Jak tak dalej będzie, to sędzia w końcu sięgnie po czerwoną kartkę.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Thomasson.

Adrien Thomasson #8
FC Nantes
26'

Kolejny spalonym, tym razem złapany został na nim Ntep.

25'

Rennes. Schodzi: Mexer. Wchodzi: Sylvain Armand.

Mexer #4
24'

Odważna decyzja Giovanniego Sio, którego uderzenie z dystansu nieznacznie minęło bramkę Riou!

23'

Niestety, ale wygląda to na coś poważniejszego. Mexer już nie wróci na boisko w tym meczu.

22'

Mamy krótką przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Mexer.

19:43
20'

Benoit Costil bez problemu zatrzymał uderzenie Bammou.

18'

Ależ było blisko! Bammou znalazł się w dogodnej sytuacji do oddania strzału. Jego próba okazała się minimalnie niecelna!

16'

Żółtą kartkę otrzymał Paul-Georges Ntep.

15'

Giovanni Sio został złapany na spalonym.

13'

Udana interwencja defensorów gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Gourcuffa.

11'

Lucas Lima pokazał się do gry Haritowi, ten jednak nie podał najlepiej.

9'

Stały fragment gry dla Stade Rennes w okolicach koła środkowego.

7'

Dobre zachowanie Andre pozwoliło "skasować" akcję ekipy Nantes.

6'

Chorągiewka sędziego w górze - Emiliano Sala na spalonym.

5'

Póki co obserwujemy "badanie sił". Mamy jednak nadzieję, że na klarowne sytuacje nie przyjdzie nam długo czekać.

3'

Sala chciał uruchomić Mariusza Stępińskiego. Koledze reprezentanta Polski zabrakło jednak precyzji.

2'

Romain Danze posłał prostopadłą piłkę w kierunku Sio. Skończyło się na dobrym pomyśle, ponieważ spokojnie interweniował bramkarz Nantes.