Mecz zostanie przedłużony o dwie minuty.

87'

Lusamba strzelił z dystansu obok słupka.

85'

Spokojna gra obu drużyn. Gospodarze i goście sprawiają wrażenie jakby czekali na ostatni gwizdek sędziego.

83'

Nice. Schodzi: Wylan Cyprien. Wchodzi: Arnaud Lusamba.

wchodzi Wchodzi
Arnaud Lusamba #8
schodzi Schodzi
Wylan Cyprien #25
82'

Pewna gra gospodarzy, Nantes jest bezradne.

81'

Nice. Schodzi: Jean Michael Seri. Wchodzi: Vincent Koziello.

Vincent Koziello #26
Jean Michael Seri #6
78'

Nantes. Schodzi: Adrien Thomasson. Wchodzi: Valentin Rongier.

Valentin Rongier #28
Adrien Thomasson #8
75'

Nice. Schodzi: Mario Balotelli. Wchodzi: Valentin Eysseric.

Valentin Eysseric #13
Mario Balotelli #9
74'

Dośrodkowanie w kierunku Sali, ale bramkarz gospodarzy ubiegł zawodnika Nantes.

69'

Nantes. Schodzi: Mariusz Stępiński. Wchodzi: Aleksander Kacaniklić.

Aleksander Kacaniklić #11
71'

Po zdobyciu czwartej bramki gospodarze kontrolują przebieg spotkania. OGC Nice gra czujnie w defensywie i na niewiele pozwala rywalom.

68'

Bardzo niecelny strzał Stępińskiego.

65'

Gol! Strzelił Wylan Cyprien. Asystował mu Ricardo Pereira. I mamy kolejną bramkę dla gospodarzy. Dogranie ze skrzydła w wykonaniu Pereiry wykorzystał Cyprien.

OGC Nice
Asysta:
Ricardo Pereira #21
63'

Gospodarze złapali wiatr w żagle i są stroną przeważającą. Nantes straciło nadzieję na korzystny wynik.

60'

Gol! Strzelił Allasane Plea. Asystował mu Jean Michael Seri. Po dośrodkowaniu Seriego z rzutu rożnego piłkę głową do siatki skierował Plea. Błąd w tej sytuacji popełnił bramkarz Nantes.

Allasane Plea #14
OGC Nice
Asysta:
59'

Niecelny strzał głową w wykonaniu Diego Carlosa.

57'

Na początku drugiej połowy lepiej prezentują się zawodnicy gości, którzy są blisko doprowadzenia do wyrównania.

54'

W dobrej sytuacji znalazł się Stępiński, ale z pięciu metrów spudłował.

50'

Nieudane dośrodkowanie Seriego z rzutu rożnego.

48'

Gol! Strzelił Emiliano Sala. Asystował mu Mariusz Stępiński. Stępiński odebrał piłkę pod polem karnym rywala, futbolówka trafiła do Sali, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza.

Emiliano Sala #9
FC Nantes
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa została przedłużona o minutę.

44'

Groźna akcja gospodarzy, ale strzał Cypriena został zablokowany.

41'

Gospodarze kontrolują przebieg spotkania. FC Nantes jest bezradne w ofensywie.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Koffi Djidji.

Koffi Djidji #26
FC Nantes
37'

Mocny strzał Cypriena z rzutu wolnego. Z problemami uderzenie to obronił bramkarz Nantes.

35'

Groźnie pod bramka gospodarzy. Z bliskiej odległości spudłował jednak Bammou.

33'

Gillet uderzył z dystansu. Strzał został jednak zablokowany i goście będą mieć rzut rożny.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Lima.

Lucas Lima #6
FC Nantes
30'

Strzał z dystansu Diego Carlosa. Piłka przeleciała cztery metry obok słupka.

29'

Gospodarze mają wyraźną przewagę. Goście sa bezradni i mają problemy, by wyprowadzić groźną akcję.

27'

Gol! Strzelił Mario Balotelli. Asystował mu Jean Michael Seri. Dalekie podanie Seriego w kierunku Balotelliego. Ten uwolnił się spod opieki obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali.

OGC Nice
Asysta:
25'

OGC Nice ma przewagę. Akcja gospodarzy została zatrzymana, gdyż na spalonym był Plea.

22'

Ze strzałem Seriego bez problemów poradził sobie bramkarz gości.

19'

Strzał z ostrego kąta w wykonaniu Harita. Było to niecelne uderzenie.

17'

Z rzutu wolnego prosto w mur uderzył Balotelli.

14'

Piłka w siatce Nantes, ale gol dla gospodarzy nie został uznany, gdyż sędzia wcześniej przerwał grę z powodu faulu.

11'

Po stracie bramki goście starają się szybko odrobić straty. Póki co brakuje im pomysłu na zakończenie akcji.

9'

Gol! Strzelił Wylan Cyprien. Asystował mu Mario Balotelli. I mamy bramkę dla gospodarzy. Balotelli ruszył z akcją, został powstrzymany przez dwójkę obrońców. Piłka trafiła do Cypriena, a ten z jedenastu metrów pewnym strzałem pokonał bramkarza gości.

OGC Nice
Asysta:
6'

Ze strzałem Cypriena bez problemów poradził sobie bramkarz Nantes.

4'

Kolejna akcja gości. Tym razem pewnie interweniował Cardinale.

2'

Pierwsza groźna okazja gości. Sala otrzymał podanie od Stępińskiego z prawego skrzydła i z siedmiu metrów nie trafił jednak w bramkę.

1'

Goście mieli rzut rożny, ale ich akcja została przerwana po faulu w ofensywie.

czas Start meczu
14:52

OGC Nice to sensacyjny lider Ligue 1. Na swoim koncie gospodarze tego pojedynku mają 26 punktów - o trzy więcej niż drugie AS Monaco. FC Nantes to piętnasta drużyna w ligowej tabeli.