1
1
1
89'

Grzegorz Krychowiak zmarnował doskonałą sytuację! To powinien być gol! Polak przegrał jednak pojedynek sam na sam!

88'

PSG próbuje utrzymać się przy piłce, ale średnio im to wychodzi. OL walczy ambitnie.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Silva.

85'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Grzegorz Krychowiak.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Serge Aurier.

81'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Meunier wszedł z ławki i zrobił robotę. Zawodnik dograł idealnie do Cavaniego! Pierwsza tak składna akcja PSG w drugiej połowie i mistrz Francji znów prowadzi!

2
1
1
80'

Ol. Lyon. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: Lucas Tousart.

wchodzi Wchodzi
Lucas Tousart #29
schodzi Schodzi
79'

Luvas fauluje, powinna być kartka, ale będzie tylko rzut wolny.

76'

Marquinhos zagrywał ręką? Nic z tego. Alexandre Lacazette w ostatnich minutach robi dużo szumu o nic.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta.

73'

Serge Aurier zatrzymany przez jednego z przeciwników.

71'

Około dwudziestu minut do końca. Gospodarze cały czas na natarciu.

69'

Unai Emery ma o czym myśleć, jego zespół zatracił pewność siebie.

67'

Alexandre Lacazette walczył o futbolówkę, ale zdaniem sędziego robił to zbyt mocno.

65'

PSG. Schodzi: Hatem Ben Arfa. Wchodzi: Thomas Meunier.

64'

Prostopadłe podanie, Rachid Ghezzal wpadł w pole karne, ale nie było strzału, bowiem zawodnik gospodarzy przyjął w fatalny sposób.

63'

Dużo się dzieje. OL ma przewagę, ale paryżanie starają się odgryzać. Każdy wynik jest tutaj mozliwy.

62'

To mogła być zabójcza kontra, ale Lucas podał za słabo. Co za błąd.

60'

Koleny atak OL zakończony słabym strzałem Nabila Fekira

59'

Rafale ratuje swój zespół! Ależ ofiarny blok uderzenia Cavaniego!

58'

Alexandre Lacazette chciał to zrobić zbyt ładnie. Kilkanaście sekund później odważnie z dystansu uderzył Maxime Gonalons.

56'

Marco Verratti odebrał piłkę, ale zrobił to z faulem.

54'

Alexandre Lacazette uprzedził obrońcę PSG i z ostrego kąta szukał szczęścia! OL prezentuje zupełnie inną twarz, to mistrz Francji jest spanikowany.

53'

Rachid Ghezzal nia miał wsparcia, dlatego po dłuższym holowaniu piłki oddał zblokowany strzał.

51'

Było momentami sennie, jak już napisaliśmy jednostronnie, ale teraz oglądamy prawdziwy hit Ligue 1.

50'

Pusta bramka PSG, Alexandre Lacazette próbował oddać strzał, ale padł na murawę.

48'

Gol! Strzelił Mathieu Valbuena.

Olympique wraca do gry! Najpierw Rafael obił słupek, a chwilę później wprowadzony kilkadziesiąt sekund temu Valbuena daje nadzieję miejscowym!

Olympique Lyon
47'

Rybus zakończył już swój udział w tym meczu. Polak 2-3 razy szarpnął, ale było to zdecydowanie za mało. Inna sprawa, że cała strona, na której biegał były zawodnik Legii Warszawa była najczęściej wykorzystywana przez PSG.

46'

Ol. Lyon. Schodzi: Jordan Ferri. Wchodzi: Nabil Fekir.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Ferri.

45+1'

Chaotyczny fragment meczu, sędzia często używa gwizdka.

45'

Pogramy dodatkowe 2 minuty.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi.

43'

Corentin Tolisso przez chwilę zwijał się z bólu na murawie.

42'

Centra Hatema Ben Arfy przechwycona przez Lopesa.

41'

PSG dominuje, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Pierwsza połowa tak naprawdę bez składnej akcji Olympique.

40'

Jordan Ferri pogubił się przy wyprowadzaniu kontrataku. Po trybunach rozniósł się jedynie jęk zawodu.

38'

Mapou Yanga-Mbiwa zdecydował się na strzał z dystansu. Bardzo nieudana próba.

38'

Maciej Rybus z rzutu rożnego... piłka przeszła przez całe pole karne.

36'

Pięknie pograli w tej akcji zawodnicy Unaia Emery'ego, ostatecznie strzał Lucasa, chociaż może to i podanie?, przeszedł obok dalszego słupka!

35'

Jeremy Morel miał dobry pomysł, chciał przenieść ciężar gry na prawą stronę. Problem w tym, że wykonanie pozostawiło wiele do życzenia.

34'

Słaby strzał głową Thiago Silvy po wrzutce z rzutu rożnego i Anthony Lopes spokojnie złapał piłkę.

32'

Goście nie mają zamiaru odpuścić. Olympique jest bardzo ospały, defensywny. Z taką grą ciężko będzie wywalczyć korzystny wynik.

30'

Bardzo pewnie wykonana "jedenastka" i PSG zasłużenie prowadzi na Stade Gerland.

1
1
1
1
28'

Rzut karny dla mistrza Francji! Ogromny kocioł pod bramką OL, a tam kopnięty został Thiago Motta.

27'

Serge Aurier zagrywał w pole karne, gdzie dobrze ustawiony był Mouctar Diakhaby.

26'

Lyon próbuje podejść trochę wyżej. Co z tego wyniknie?

24'

Pierwsza taka okazja i mogło być 1:0 dla PSG! Lucas zmarnował podanie z prawego skrzydła, chciał bardzo efektownie trafić do siatki, ale zamiast tego skiksował na piątym metrze!

23'

Paryżanie domagali się przyznania rzutu karnego. Skończyło się na centrze spod chorągiewki, po której dość szczęśliwie Lopes złapał piłkę.

22'

Ofiarny blok Rafaela zatrzymał strzał Blaise Matuidiego. Wszystko sprokurował nieudaną interwencją Maxime Gonalons.

21'

Rybus do pędzącego obok Morela. 32-latek został zablokowany.

20'

Maxime Gonalons mocno odczuł wejście rywala, mamy krótką przerwę.

19'

Żółtą kartkę otrzymał Hatem Ben Arfa.

18'

Świetnie zachował się Maciej Rybus. Polak nie odpuścił, wywalczył futbolówkę, lecz jego koledzy nie potrafili zrobić z tego pożytku.

1
17'

Hatem Ben Arfa w prostej sytuacji popełnił banalny błąd i piłkę do gry wprowadzi Lopes.

15'

Mouctar Diakhaby zacentrował z lewej strony, ale prosto do rąk Areoli.

14'

Po wrzutce z rzutu rożnego najwyżej w polu karnym wyskoczył Thiago Motta, uderzając obok słupka.

13'

Zarysowała się optyczna przewaga gości. Cały czas bez klarownej sytuacji podbramkowej.

11'

OL ruszył z kontrą, mogło być ciekawe, gdyby Jordan Ferri przyłożył się do swojej pracy. Podanie do Alexandre Lacazette'a.

10'

Marco Verratti górnym podaniem szukał jednego z kolegów. Czujnie z bramki wyszedł jednak Anthony Lopes.

8'

Paryżanie, co nie powinno być zaskoczeniem, dłużej wymieniają podania. Miejscowi póki co bardzo niemrawo.

7'

Prostopadłe podanie w kierunku Cavaniego. Napastnik PSG nie był na spalonym, lecz szybciej przy futbolówce był obrońca z Lyonu.

6'

Maciej Rybus górą do Morela, który stracił piłkę.

5'

Akcja Olympique. Podanie do pędzącego Rachida Ghezzala, ale ten fatalnie dośrodkował.

3'

Anthony Lopes udanie wypiąstkował dośrodkowanie z prawego skrzydła.

2'

Mieliśmy pierwszy rzut rożny dla PSG, ale gospodarze nie popełnili błędu we własnym polu karnym.