Ligue 1: 21. kolejka
21 sty 2017 17:00
90+1'

Powinno być 0:3, ale Dupe fantastycznie zatrzymał strzał Di Marii! To była dobitka po główce Rabiota w poprzeczkę.

3
2
90'

Doliczone 3 minuty.

2
87'

Adrien Rabiot w świetnej sytuacji uderzył z ostrego kąta wprost w Dupe'a!

2
85'

Marquinhos chciał odegrać w polu karnym do Thiago Silvy, w tych zamiarach połapali się jednak obrońcy Nantes.

1
83'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

81'

Dupe z małymi kłopotami przeciął dośrodkowanie Di Marii z rzutu rożnego.

1
1
77'

W pole bramkowe dośrodkował Sala, jednak zagrożenie oddalił czujny Thiago Silva.

1
76'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Adrien Rabiot.

75'

Nantes. Schodzi: Amine Harit. Wchodzi: Adrien Thomasson.

wchodzi Wchodzi
Adrien Thomasson #8
schodzi Schodzi
Amine Harit #14
1
2
73'

Od czasu do czasu oba zespoły się zrywają, ale przez większość gry nie mamy emocji.

1
70'

Dupe na raty obronił uderzenie Di Marii. Pewnie radzą sobie paryżanie i gospodarzom będzie bardzo trudno wywalczyć choćby jeden punkt.

1
69'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Lucasie otrzymał Felipe Pardo.

Felipe Pardo #20
FC Nantes
3
69'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Angel di Maria.

68'

Draxler nie może kontynuować gry, za chwilę nastąpi zmiana.

1
67'

Nantes. Schodzi: Yacine Bammou. Wchodzi: Mariusz Stępiński.

Yacine Bammou #10
3
65'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Ależ cudowny gol! Cavani oddał perfekcyjny strzał z rzutu wolnego, piłka przeleciała nad murem i wpadła do siatki. Dupe nawet nie drgnął.

Paris Saint-Germain
9
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Carlos. To efekt faulu na Draxlerze.

Diego Carlos #3
FC Nantes
3
64'

Znów mamy przerwę, bo na boisku leży Julian Draxler.

63'

Po dośrodkowaniu Lucasa z rzutu wolnego głową uderzył Thomas Meunier i gospodarzy uratowała poprzeczka!

1
60'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Marco Verratti.

57'

Djidji zablokował strzał Cavaniego z ostrego kąta. Zawodnik PSG reklamował jeszcze zagranie ręką, ale to były bezpodstawne pretensje i sędzia słusznie puścił grę.

55'

Z prawego skrzydła dośrodkował aktywny od początku drugiej połowy Pardo, ale po rykoszecie piłkę złapał Kevin Trapp.

51'

Groźnie z ostrego kąta uderzał Pardo, jednak goście w ostatniej chwili zdołali go zablokować.

48'

Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Lucas Moura, lecz trafił w mur obrońców.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

Od początku drugiej części mamy wymianę ciosów. Kanarki rzuciły się do ataku i w polu karnym PSG panowało przez chwilę ogromne zamieszanie.

46'

Nantes. Schodzi: Jules Iloki. Wchodzi: Felipe Pardo.

Jules Iloki #7
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

1
44'

Kevin Trapp wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Limy z rzutu rożnego.

42'

Marco Verratti, który ma już na koncie "żółtko", ryzykownie zaatakował Rongiera. Sędzia odgwizdał faul, ale nie wyrzucił winowajcy z boiska.

40'

Edinson Cavani miał dobrą okazję do strzału z ostrego kąta, zamiast tego niepotrzebnie jeszcze podawał i z tej akcji nic nie wyszło.

1
37'

Zupełnie nieudana główka Matuidiego po akcji oskrzydlającej. Piłka poleciała daleko obok słupka.

34'

Efektowną akcję na skrzydle przeprowadził Harit, jednak przed polem karnym stracił piłkę na rzecz Matuidiego.

31'

Marco Verratti zablokował głową strzał Harita po rzucie wolnym.

3
29'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti. Kuriozalna sytuacja, zawodnik PSG schylił się do parteru, by odegrać piłkę głową do Trappa. Sędzia przerwał grę i nałożył karę indywidualną, odgwizdując dodatkowo rzut wolny pośredni dla Kanarków.

2
28'

Wynik został już otwarty, jednak mecz nie porywa. Sytuacji mamy jak na lekarstwo.

2
24'

Kanarki mogą być podłamane. Dotąd niewiele wskazywało, że mistrz Francji obejmie prowadzenie.

1
21'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Lucas Moura.

Świetna kombinacyjna akcja PSG i 0:1! Lucas Moura zagrał z lewego skrzydła między środkowych obrońców i egzekucję wykonał płaskim strzałem Cavani.

9
3
19'

Kąśliwie z lewego skrzydła dośrodkował Blaise Matuidi. Defensywa Nantes zdołała sobie jednak z tym poradzić.

1
16'

Z prawej strony pola karnego centrował Dubois, ale tym razem obrona PSG stanęła na wysokości zadania.

15'

Niezbyt pewnie grają w tyłach paryżanie, ale zespół gospodarzy póki co nie potrafi tego wykorzystać.

1
12'

Zacięta rywalizacja w Nantes, mistrz Francji groźnego strzału jeszcze nie oddał.

8'

Po fatalnym błędzie Meuniera Sala stanął przed doskonałą szansą, jednak uderzył z kilku metrów w boczną siatkę!

7'

Thomas Meunier podał do wbiegającego w pole karne Verrattiego, jednak ten przegrał pojedynek z obrońcą.