Groźnie z dystansu uderzył Nabil Dirar, ale Didillon odbił piłkę.

90'

Doliczone 3 minuty.

87'

Nguette znalazł się z piłką w polu karnym, ale szybko osaczyli go Kamil Glik i Andrea Raggi i zawodnik Metz spasował.

2
85'

Metz. Schodzi: Cheick Doukoure. Wchodzi: Chris Philipps.

wchodzi Wchodzi
Chris Philipps #23
schodzi Schodzi
Cheick Doukoure #10
1
85'

Abdou Diallo huknął z ostrego kąta w poprzeczkę, i tak był jednak na spalonym i gra została przerwana.

81'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Irvin Cardona.

78'

Mogło być 6:0! Krzyżakiem dośrodkował z boku pola karnego Kylian Mbappe Lottin i padłby cudowny gol, gdyby Falcao udało się oddać czysty strzał przewrotką.

77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Franck Signorino.

Franck Signorino #13
FC Metz
2
74'

Mocno z bardzo ostrego kąta strzelił Almamy Toure i Didillon wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
74'

Monaco nie narzuca wprawdzie szaleńczego tempa, ale widać, że wciąż ma ochotę na kolejne bramki.

1
71'

Metz. Schodzi: Renaud Cohade. Wchodzi: Opa Nguette.

Opa Nguette #11
Renaud Cohade #24
1
71'

Po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Dirara, ale ten uderzył niecelnie.

1
69'

Monaco. Schodzi: Gabriel Boschilia. Wchodzi: Nabil Dirar.

67'

Gabriel Boschilia źle stąpnął i najprawdopodobniej uszkodził więzadła. Będzie konieczna zmiana.

2
1
66'

Żółtą kartkę za faul na Boschilii otrzymał Jonathan Rivierez. Zawodnik Monaco aż zawył z bólu.

Jonathan Rivierez #3
FC Metz
2
1
63'

Monaco. Schodzi: Benjamin Mendy. Wchodzi: Abdou Diallo.

63'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Florent Mollet.

Florent Mollet #19
FC Metz
1
1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Mendy.

1
2
59'

Z 18 metrów nad poprzeczką uderzył Gabriel Boschilia.

3
57'

Subasić nadal ma problemy z kostką i niewykluczone, że nie dokończy tego meczu.

2
55'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Benjamin Mendy.

5:0! Falcao zamknął wślizgiem dośrodkowanie Mendy'ego z lewego skrzydła i pokonał Didillona z 5 metrów. Jeśli Kolumbijczyk zdobędzie jeszcze jednego gola, to będziemy dziś świadkami dwóch hat-tricków.

54'

Zablokowane uderzenie Falcao z 16 metrów.

2
1
53'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Danijel Subasić.

1
52'

Mały kocioł w polu karnym Monaco, ale gospodarze wyszli z opresji po dośrodkowaniu Sarra.

1
50'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Gabriel Boschilia.

I mamy 4:0! Boschilia podał prostopadle na czystą pozycję do Mbappe Lottina, a ten "dziubnął" piłkę do siatki przed wychodzącym Didillonem.

47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Niezły płaski strzał oddał Mevlut Erdinc, jednak piłka minęła słupek.

46'

Początek drugiej połowy.

1
42'

Sarr mógł stanąć oko w oko z Subasiciem, ale bramkarz Monaco wybiegł poza pole karne i uprzedził rywala.

1
40'

Kylian Mbappe Lottin zakręcił w polu karnym obrońcami Metz, ale jego płaskiego dośrodkowania nie zdążył przeciąć Gabriel Boschilia. Chwilę później z dystansu obok słupka uderzył Joao Moutinho.

36'

Płasko z 15 metrów uderzył Kylian Mbappe Lottin, Didillon był jednak świetnie ustawiony i złapał piłkę.

34'

Po dośrodkowaniu Boschilii spod końcowej linii Almamy Toure nieprzepisowo zaatakował na 5. metrze Signorino i sędzia przerwał grę.

1
31'

Potężna bomba Mendy'ego z narożnika pola karnego i Didillon miał kłopoty z interwencją!

1
30'

Kamil Glik chciał zamknąć dośrodkowanie z rzutu rożnego, było ono jednak zbyt głębokie i piłkę złapał Didillon.

28'

Mevlut Erdinc wystartował do podania za plecy obrońców, ale było ono za mocne i piłkę przejął Danijel Subasić.

24'

Monaco nie ma ochoty zwalniać. Jeśli gospodarze utrzymają obecne tempo przez 90 minut, to Metz przeżyje dziś upokorzenie, a warto zaznaczyć, że u siebie w obecnym sezonie przegrało już z ekipą Leonardo Jardima 0:7. To spotkanie odbyło się 1 października ubiegłego roku.

1
20'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Fabinho.

3:0! Fabinho zagrał z własnej połowy do Mbappe Lottina, a ten zbiegł z lewego skrzydła w pole karne i nie dał szans Didillonowi płaskim strzałem.

17'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celnie główkował Radamel Falcao, lecz Didillon złapał piłkę.

1
2
16'

Monaco wciąż w natarciu, ekipa Metz rzadko opuszcza własną połowę.

1
1
12'

Gospodarze złapali luz i już się bawią na boisku. Niewykluczone, że Monaco zaliczy dziś kolejną kanonadę.

2
1
10'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Almamy Toure.

2:0! Z prawego skrzydła płasko dośrodkował Toure, a egzekucję strzałem z kilku metrów wykonał Falcao. Obrońcy Metz statystowali.

7'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Radamel Falcao.

Już 1:0 dla gospodarzy! Falcao zgrał piłkę głową do Mbappe Lottina, a ten trafił do siatki pewnym płaskim strzałem z 13 metrów.