Ligue 1: 31. kolejka
17 maj 2017 21:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Valere Germain. Kontra gospodarzy, Lemar do Germaina, a ten do pustej bramki na 2:0!

51
20
6
2
4
90+1'
ZMIANA
11
8
5
6
5
90'

Za dwie minuty Monaco zostanie mistrzem Francji!

25
14
2
1
2
88'

Gra toczy się w środku pola. Gospodarze spokojnie pilnują skromnego prowadzenia, a rywale cieszą się, że do domów wrócą tylko z bagażem jednego gola.

4
3
1
2
1
88'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Guido Carrillo.

85'
ZMIANA

St.Etienne. Schodzi: Fabien Lemoine. Wchodzi: Kenny Rocha Santos.

2
81'

Gospodarze już świętują. Nic nie wskazuje na to, aby mieli roztrwonić skromną przewagę i przegrać mecz.

5
7
3
3
2
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Leo Lacroix, z którym porozmawiał jeszcze Glik. Swoje gracz gości usłyszał. A potem... Polak swoje dowiedział się od arbitra.

2
74'

Po stracie piłki przez gości gracze Monaco przeprowadzili szybką akcję. Kylian Mbappe Lottin dograł do Germaina, a ten spudłował z kilku metrów!

2
4
2
2
3
73'

Monaco cały czas rozgrywa piłkę pod bramką St. Etienne. Gospodarze jednak nie potrafią stworzyć sobie okazji do podwyższenia wyniku.

2
2
4
3
3
69'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Valere Germain.

69'
ZMIANA

St.Etienne. Schodzi: Alexander Soderlund. Wchodzi: Romain Hamouma.

Alexander Soderlund #23
1
1
1
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Silva.

1
1
1
1
3
64'

Wszystko wróciło do normy. Gospodarze przejęli inicjatywę i rozgrywają piłkę na połowie gości.

2
3
2
1
2
63'

Jordan Veretout wyszedł sam naprzeciwko bramkarza minął go, ale wpadł na wracającego Kamila Glika i... sfaulował go. Ważna interwencja Polaka.

7
3
1
1
2
59'

Lacroix dośrodkował z rzutu wolnego, Joao Moutinho głową wybił piłkę na rzut rożny.

3
2
1
1
1
57'

W końcu goście zaczęli dłużej utrzymywać się przy piłce. Wciąż jednak nie potrafią poważniej zagrozić Subasiciowi.

1
3
2
1
1
54'

Główkował Radamel Falcao, wyglądało groźnie, ale bramki nie ma!

1
2
53'

Fabinho do Mendy'ego, ale jego dogranie w ostatnim momencie przeciął Pogba i Monaco wywalczyło rzut rożny.

4
4
3
2
2
48'

Po zmianie stron oglądam podobny obraz gry jak przed przerwą. Przeważa Monaco, goście czekają. Na co? Nie wiemy...

4
7
2
1
3
46'

Gramy po przerwie!

1
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
3
1
1
2
43'

Przyspieszenie gry, kilka podań, centra w pole karne, ale Radamel Falcao nie doszedł do piłki.

2
4
4
3
2
42'

Piłkarz Monaco bez pośpiechu rozgrywają piłkę, goście nie mają zamiaru ich atakować.

3
3
2
4
1
38'

Goście nie mają zamiaru ruszyć do odrabiania strat. Monaco kontroluje mecz.

5
2
2
3
2
34'

Po wrzutce z rogu główkował Pogba, Subasić był dobrze ustawiony i pewnie złapał piłkę.

4
3
1
2
1
31'

Po akcji Mbappe piłka trafiła pod nogi Falcao, ale jego strzał z pola karnego został zablokowany.

1
5
2
1
29'

Szukają dziury w defensywie gości gracze Monaco. Sporo podań, tempo gry dość szybkie, ale w ostatnich minutach bez spięć podbramkowych.

1
1
1
2
1
26'

Goście zamknięci na własnej połowie czekają na kolejne gole. Miażdżąca przewaga Monaco.

4
2
1
1
23'

Obraz meczu nie ulega zmianie. W ataku gospodarze, goście starają się kontrować, ale czynią to sporadycznie.

2
3
1
1
1
20'
ZMIANA

St.Etienne. Schodzi: Modibo Maiga. Wchodzi: Jeremy Clement.

Jeremy Clement #6
3
2
1
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Radamel Falcao. Falcao prostopadle do Mbappe, ten minął bramkarza i strzałem do pustej bramki wprawił w ekstazę kibiców Monaco! 1:0!

71
39
7
7
6
18'

Z pola karnego mocno uderzał Kylian Mbappe Lottin, bramkarz odbił piłkę na róg. Pierwsza groźna sytuacja pod bramką gości!

5
1
1
2
3
14'

Ostrożny początek AS Monaco. Przyszli mistrzowie Francji jakby byli pewni, że gola w końcu zdobędą.

2
1
1
10'

Soderlund przebiegł z piłką wzdłuż pola karnego, ale jego strzał zablokował Kamil Glik.

7
5
2
7'

Od początku w ataku Monaco, goście nastawili się na grę z kontrataku.

2
2
1
1
3'

Lemar dośrodkował piłkę w pole karne, ale Falcao nie doszedł do piłki.