AS Monaco
19' Kylian Mbappe Lottin 67' Bernardo Silva 90+3' Thomas Lemar
AS Saint-Etienne
78' Leo Lacroix
2:0

Koniec. AS Monaco mistrzem Francji!

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Valere Germain. Kontra gospodarzy, Lemar do Germaina, a ten do pustej bramki na 2:0!

Za dwie minuty Monaco zostanie mistrzem Francji!

Gra toczy się w środku pola. Gospodarze spokojnie pilnują skromnego prowadzenia, a rywale cieszą się, że do domów wrócą tylko z bagażem jednego gola.

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Guido Carrillo.

St.Etienne. Schodzi: Fabien Lemoine. Wchodzi: Kenny Rocha Santos.

Gospodarze już świętują. Nic nie wskazuje na to, aby mieli roztrwonić skromną przewagę i przegrać mecz.

Żółtą kartkę otrzymał Leo Lacroix, z którym porozmawiał jeszcze Glik. Swoje gracz gości usłyszał. A potem... Polak swoje dowiedział się od arbitra.

Po stracie piłki przez gości gracze Monaco przeprowadzili szybką akcję. Kylian Mbappe Lottin dograł do Germaina, a ten spudłował z kilku metrów!

Monaco cały czas rozgrywa piłkę pod bramką St. Etienne. Gospodarze jednak nie potrafią stworzyć sobie okazji do podwyższenia wyniku.

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Valere Germain.

St.Etienne. Schodzi: Alexander Soderlund. Wchodzi: Romain Hamouma.

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Silva.

Wszystko wróciło do normy. Gospodarze przejęli inicjatywę i rozgrywają piłkę na połowie gości.

Jordan Veretout wyszedł sam naprzeciwko bramkarza minął go, ale wpadł na wracającego Kamila Glika i... sfaulował go. Ważna interwencja Polaka.

Lacroix dośrodkował z rzutu wolnego, Joao Moutinho głową wybił piłkę na rzut rożny.

W końcu goście zaczęli dłużej utrzymywać się przy piłce. Wciąż jednak nie potrafią poważniej zagrozić Subasiciowi.

Główkował Radamel Falcao, wyglądało groźnie, ale bramki nie ma!

Fabinho do Mendy'ego, ale jego dogranie w ostatnim momencie przeciął Pogba i Monaco wywalczyło rzut rożny.

Po zmianie stron oglądam podobny obraz gry jak przed przerwą. Przeważa Monaco, goście czekają. Na co? Nie wiemy...

Gramy po przerwie!

Przerwa. Lekko, łatwo i przyjemnie. Krok Monaco do mistrzostwa już prawie wykonany. Mamy wrażenie, że po zmianie stron kilka bramek jeszcze padnie.

Sędzia doliczył minutę.

Przyspieszenie gry, kilka podań, centra w pole karne, ale Radamel Falcao nie doszedł do piłki.

Piłkarz Monaco bez pośpiechu rozgrywają piłkę, goście nie mają zamiaru ich atakować.

Goście nie mają zamiaru ruszyć do odrabiania strat. Monaco kontroluje mecz.

Po wrzutce z rogu główkował Pogba, Subasić był dobrze ustawiony i pewnie złapał piłkę.

Po akcji Mbappe piłka trafiła pod nogi Falcao, ale jego strzał z pola karnego został zablokowany.

Szukają dziury w defensywie gości gracze Monaco. Sporo podań, tempo gry dość szybkie, ale w ostatnich minutach bez spięć podbramkowych.

Goście zamknięci na własnej połowie czekają na kolejne gole. Miażdżąca przewaga Monaco.

Obraz meczu nie ulega zmianie. W ataku gospodarze, goście starają się kontrować, ale czynią to sporadycznie.

St.Etienne. Schodzi: Modibo Maiga. Wchodzi: Jeremy Clement.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Radamel Falcao. Falcao prostopadle do Mbappe, ten minął bramkarza i strzałem do pustej bramki wprawił w ekstazę kibiców Monaco! 1:0!

Z pola karnego mocno uderzał Kylian Mbappe Lottin, bramkarz odbił piłkę na róg. Pierwsza groźna sytuacja pod bramką gości!

Ostrożny początek AS Monaco. Przyszli mistrzowie Francji jakby byli pewni, że gola w końcu zdobędą.

Soderlund przebiegł z piłką wzdłuż pola karnego, ale jego strzał zablokował Kamil Glik.

Od początku w ataku Monaco, goście nastawili się na grę z kontrataku.

Lemar dośrodkował piłkę w pole karne, ale Falcao nie doszedł do piłki.

Gramy!

Spotkanie poprowadzi Clement Turpin.

Graczom Monaco wystarczy wywalczyć punkt, aby zapewnić sobie mistrzostwo Francji.