Falcao mija dwóch rywali i płasko uderza w kierunku bramki... tylko słupek!

3
3
75'

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Nabil Dirar.

Piękna akcja prawą stroną i miękkie dogranie na 5. metr, gdzie zupełnie sam wbiegał Lemar. Strzał z powietrza, bez szans na obronę.

35
14
2
2
1
74'

Stały fragment 24 metry przed bramką Toulouse FC. Uderzenie Lemara trafiło w głowe zawodnika stojącego w murze.

2
2
1
1
1
71'

Popisy Oscara Trejo, który ładnie przyjął piłkę i minął dwóch rywali. Dogranie do kolegów wysokich lotów już jednak nie było.

1
1
1
70'

Toulouse. Schodzi: Somalia. Wchodzi: Martin Braithwaite.

Somalia #19
6
6
4
5
4
70'

Monaco. Schodzi: Benjamin Mendy. Wchodzi: Andrea Raggi.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Mendy.

3
6
2
2
4
64'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Bernardo Silva.

Do tej pory bramkarz gości bronił świetnie, ale teraz popełnił podwójny błąd. Najpierw fatalnie wznpowił grę wykopem pod nogi Silvy, a następnie dał się zaskoczyć strzałem z ostrego kąta w krótki róg.

50
22
7
6
6
60'

Radamel Falcao z najbliższej odległości trafił w bramkarza! Mocny strzał głową, ale świetnie ustawiony Alban Lafont.

7
4
5
3
3
56'

Słabiutka pierwsza połowa, ale teraz zrobiło się nam "meczycho". Akcja za akcje.

8
7
3
4
3
53'

Kapitalna centra na głowę Toivonena. Glik nie sięgnął piłki i Szwed stanął przed wyborną szansą na swojego drugiego gola. Strzał z 6 metrów, ale piłkę zatrzymał na linii bramkowej Subasić.

6
4
4
2
1
51'

Wzburzenie na trybunach, po tym jak w polu karnym gości przewrócił się Falcao. Zdaniem sędziego Somalia nie faulował.

3
3
3
2
5
49'

Gol! Strzelił Kamil Glik. Asystował mu Joao Moutinho.

Polski gol w Monako! Centra w pole karne, gdzie obrońców z Tuzuly uprzedził Glik. Piękny strzał głową w samo "okienko".

226
109
20
3
6
49'

Thomas Lemar długo holował piłkę. Uderzenie pod poprzeczkę odbił Lafont.

3
2
4
1
46'

Gol! Strzelił Ola Toivonen.

Sensacyjne otwarcie drugich 45 minut! Koszmarny kiks Jemersona 9 metrów przed własną bramką. Stoper nie trafił w piłkę z czego użytek zrobił Toivonen.

Toulouse FC
8
5
10
16
30
46'

Początek drugiej połowy.

4
3
1
2
1
43'

Thomas Lemar padł w polu karnym rywali, ale nawet nie protestował. O rzucie karnym nie może być mowy.

6
4
2
3
2
40'

Ładna akcja Monaco przeprowadzona lewą flanką i wycofanie na 13. metr. W złym kierunku odwrócił się z piłką Bernardo Silva i nie udało się oddać strzału. Po chwili sprzed szesnastki huknął Lemar, ale wyraźnie obok celu.

3
3
1
2
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Somalia. Faulowany był Lemar.

1
35'

Świetna okazja dla miejscowych! Kylian Mbappe Lottin sam przed bramkarzem z lewej strony pola karnego. Uderzenie w ostatniej chwili podbił Diop i piłka przelciała tuż nad poprzeczką.

3
2
34'

Zagranie przed pole karne gospodarzy, gdzie klatką piersiową zgrał ją Toivonen. Na przebój ruszył Delort, ale został łatwo zastopowany przez Jemersona.

2
2
31'

Centra w pole karne i słabiutki strzał głową Dirara. Alban Lafont nie miał kłopotów z chwytem długo lecącej piłki.

3
3
30'

Żółtą kartkę otrzymał Tongo Hamed Doumbia. Podcięcie Silvy.

2
2
2
28'

Durmaz odpuścił we własnym polu karnym Silvę i mogło to słono kosztować. Pomocnik uderzył głową, ale posłał piłkę metr nad poprzeczką.

2
3
2
1
26'

Bernardo Silva z łatwością przedarł się w pole karne i uderzył płasko z 12 metrów. Kapitalny refleks bramkarza!

5
3
1
24'

Raz z lewej, raz z prawej strony. Gospodarze non stop zagrywają w szesnastkę Toulouse, ale goście jak dotychczas nie popełnili większego błędu w obronie.

2
4
2
21'

Benjamin Mendy niesygnalizowanie uderzył z linii pola karnego. Lafont odbił piłkę przed siebie, ale ze skuteczną asekuracją pospieszyli obrońcy.

2
2
2
20'

Powoli zaznacza się przewaga AS Monaco.

2
2
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Ola Toivonen. Faul na Moutinho.

Toulouse FC
4
4
2
16'

Słońce oślepiło Glika, który w niegroźnej sytuacji wybił piłkę na rzut rożny. Po centrze z kornera nad poprzeczką uderzył Moubandje.

3
5
1
1
12'

Bez bojaźni gra Toulouse FC. Długie podanie do Delorta, ten opanował piłkę i miał otwartą drogę do bramki. Napastnik niepotrzebnie postanowił jeszcze dryblować i stracił futbolówkę na rzecz Dirara.

4
4
1
1
1
10'

Było blisko! Dośrodkowanie na głowę Delorta, który uderzył centymetry obok słupka.

3
3
1
9'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z prawej strony boiska, ale Danijel Subasić bezproblemowo złapał piłkę.

5
4
1
1
6'

Świetne podanie na wolne pole do Mbappe. Ten od razu w tempo zagrał do Mendy'ego, który wbiegał lewą stroną pola karnego. Podanie wzdłuż bramki, ale Falcao nie dopadł do piłki.

5
5
1
2
3'

Dwie dobre interwencje obronne Glika. Polak najpierw przeciął podanie na lewym skrzydle, a później dobrze przyblokował składającego się do strzału Delorta.

7
7
1
1
1
16:22

Czerwono-białe stroje gospodarzy, goście zagrają na fioletowo.