Primera Division: 14. kolejka
03 gru 2016 16:15
90+3'

Sergio Ramos wybił piłkę z własnej linii bramkowej! Luis Suarez uderzył z główki z linii pola karnego, ale gości uratował hiszpański defensor!

5
1
1
7
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

8
3
90'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Po rzucie wolnym stoper Realu wpakował piłkę do siatki po strzale głową!

Real Madryt
22
3
2
25
90'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Mascherano.

3
1
4
89'

Cristiano Ronaldo główkował na długim słupku, jednak ponownie dobrze interweniował Jordi Alba.

5
1
87'

Barcelona. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Denis Suarez.

87'

Sergio Ramos uderzył z główki tuż nad poprzeczką.

2
1
86'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Mariano Diaz.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

1
5
82'

Kolejna wyśmienita okazja dla Barcelony. Andres Iniesta fantastycznie zagrał w pole karne do Messiego, który uderzył tuż obok słupka.

5
80'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
3
2
78'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Arda Turan.

77'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Marco Asensio.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

FC Barcelona
3
4
74'

Real wali głową w mur. Niewidoczny Cristiano Ronaldo, niewidoczny Karim Benzema, a Barca czyha na kontry.

2
2
71'

Lionel Messi zagrał w pole karne do Neymara, który strzelił z 15 metrów i został zablokowany. Barcelona gra coraz lepiej!

2
2
69'

Barca się rozkręca! Andres Iniesta strzelił z ostrego kąta i piłka po nodze rywala odbiła się od bocznej siatki.

2
1
68'

Ależ sytuacja dla Barcelony!!! Neymar rewelacyjnie minął w polu karnym Carvajala, stanął przed stuprocentową szansą i huknął nad poprzeczką! To musiał być gol!

2
2
66'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Casemiro.

1
64'

Real nie ma pomysłu na skuteczną odpowiedź. Barcelona gra bardzo uważnie na tyłach, a w końcu ze świetnej strony pokazuje się Sergio Busquets.

2
60'
58'

Karim Benzema dostał piłkę w pole karne, jednak kapitalnie Francuza zatrzymał Jordi Alba.

5
57'

Lionel Messi chciał wypuścić w uliczkę Luisa Suareza, jednak skutecznie z bramki wybiegł Keylor Navas.

2
2
53'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Neymar. FC Barcelona miała rzut wolny w okolicy linii bocznej pola karnego. Na dośrodkowanie zdecydował się Neymar, a najlepiej na przedpolu zachował się Luis Suarez, który trafił do siatki po uderzeniu głową!

18
2
21
52'

Cristiano Ronaldo przyjął piłkę w polu karnym, jednak huknął z woleja wysoko nad poprzeczką.

4
3
51'

W 39 ostatnich starciach pomiędzy Barceloną i Realem zawsze padały bramki. Ostatni bezbramkowy remis miał miejsce w 2002 roku.

1
1
48'

Przy linii bocznej rozgrzewa się Andres Iniesta. Pomocnik od ponad miesiąca nie grał z powodu kontuzji.

1
3
47'

Od początku zaatakowała Barca. Lionel Messi przeprowadził ładną akcję, zagrał w pole karne do Luisa Suareza, który zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

2
2
46'

Druga połowa!

6
45'

Celny strzał Realu! Raphael Varane najwyżej wyskoczył po centrze z rzutu rożnego, ale trafił w sam środek, gdzie ustawiony był Marc-Andre ter Stegen.

3
2
44'

Karim Benzema silnie wstrzelił piłkę w pole karne i Gerard Pique był bardzo bliski zaliczenia "swojaka"!

2
40'

Jordi Alba domagał się rzutu karnego po zagraniu ręką Carvajala. Sędzia z politowaniem uśmiechnął się w kierunku piłkarza Barcy. Kontrowersyjna decyzja.

3
4
38'

Znów Cristiano Ronaldo! Dwóch piłkarzy Barcelony nie potrafiło zatrzymać nacierającego Portugalczyka, który nie miał już jednak miejsca na strzał i czubkiem buta skierował piłkę wprost w rękawice golkipera Barcy.

5
2
37'

Cristiano Ronaldo! Portugalczyk przeprowadził ładny rajd, wpadł w pole karne i silnie wstrzelił w kierunku krótkiego słupka. Marc-Andre ter Stegen odbił piłkę na korner.

2
3
36'

Lionel Messi dośrodkował w pole karne, gdzie najlepiej zachował się piłkarz gości - Lucas Vazquez. Klasyk na razie zawodzi.

4
1
35'

Neymar faulowany w pobliżu pola karnego. Będzie dobra okazja dla Barcelony.

6
1
32'

Cristiano Ronaldo chciał strzelić z przewrotki, jednak przeszkodził mu... Karim Benzema. Po chwili wyraźnie obok słupka uderzył Marcelo.

3
3
30'

Na Camp Nou mamy typowy mecz walki. Akcje są często przerywane, a sędzia nie pozwala na ostrzejsze wejścia.

2
5
28'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar. Kolejny faul w środku boiska i ukarany napastnik Barcelony.

3
3
28'

W ostatnich minutach lekką przewagę ma Real. "Królewscy" rozgrywają piłkę, ale mają problem z wejściem w pole karne gospodarzy.

3
3
24'

Bardzo wysokie tempo meczu. W pierwszych 20 minutach gra toczyła się głównie w strefie środkowej, a przewagę w posiadaniu piłki miała Barca:

1
22'

Kapitalna akcja Lucasa Vazqueza! Skrzydłowy Realu świetnie minął rywala przy linii bocznej pola karnego i zacentrował na nogę Benzemy. Silne uderzenie Francuza zostało zablokowane.

1
1
21'

Neymar świetnie wycofał piłkę na 11. metr do Luisa Suareza, który po strzale z półwoleja został zablokowany.

1
18'

Lionel Messi uderzył z rzutu wolnego z ok. 25 metrów wprost w dobrze ustawionego Keylora Navasa.

2
1
15'

Dużo walki i sporo fauli w środku boiska. Praktycznie każda decyzja sędziego jest kwestionowana przez jedną z ekip. To nie będzie łatwy mecz dla arbitra Closa Gomeza.

1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Isco. Faulowany Neymar.

Real Madryt
2
3
12'

Mateo Kovacić huknął zza pola karnego, ale strzał zablokował Javier Mascherano.

1
10'

W tej sytuacji piłkarze Barcelony domagali się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką Sergio Ramosa. Sędzia zarządził jedynie korner.

1
10'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Realu. Neymar poślizgnął się, ale zdołał wrzucić na długi słupek, skąd do środka zgrywał jeszcze Sergi Roberto. Ostatecznie niebezpieczeństwo zażegnał Sergio Ramos.

1
1
8'

Na razie gra toczy się głównie w środku boiska. Obie drużyny bardzo uważne w defensywie.

3
2
6'

Pięknie odśpiewany hymn Barcelony przed El Clasico:

1
5'

Real rozpoczął ustawieniem 4-2-3-1 z Benzemą na szpicy. "Królewscy" takim samym systemem zagrali w derbach Madrytu z Atletico (wygrana na wyjeździe 3:0).

1
1
3'

Lucas Vazquez padł w polu karnym Barcelony. Sędzia nakazał jednak dalszą grę. Piłkarz Realu wyraźnie niezadowolony z tej decyzji.

3
1
2'

Przeraźliwe gwizdy na Camp Nou. Od początku ostra gra w wykonaniu obu drużyn. Będzie gorąco!

1
1
15:08

Minuta ciszy ku czci pamięci ofiar katastrofy lotniczej w Kolumbii, w której zginęli m.in. piłkarze Chapecoense.

2
1
15:08

Hymn Barcelony odśpiewany przy pięknej kartoniadzie!

15:08

Camp Nou z lotu ptaka:

1
15:08

Ostatnie minuty do meczu! Camp Nou już prawie pełne!