2 minuty doliczone.

4
1
89'

Cristiano Ronaldo trafił do siatki, ale był na pozycji spalonej. Druga słusznie nieuznana bramka dla Realu.

4
4
87'

Wyraźnie nad poprzeczką uderzył Carlos Vela.

2
1
84'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Marco Asensio.

82'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Lucas Vazquez. 3:0 po świetnej kontrze Realu. Vazquez dośrodkował z prawego skrzydła, a Morata trafił do siatki po strzale z główki.

81'

Grający w osłabieniu piłkarze Realu Sociedad nie mają pomysłu na choćby kontaktowego gola.

4
1
77'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Isco.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez.

1
1
74'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Inigo Martinez. Kolejny faul Martineza i tym razem sędzia wyrzucił z boiska stopera Realu Sociedad.

Real Sociedad
11
3
73'

Po katastrofalnym błędzie Rulliego do groźnej sytuacji wyszedł Lucas Vazquez, który strzelił po ziemi w nogi golkipera.

1
72'

Po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo do siatki główkował Alvaro Morata, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną napastnika Realu.

2
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Rodrigues.

Kevin Rodrigues #32
2
70'

Piłkarze Realu Madryt domagają się drugiej żółtej kartki dla Martineza. Zaczyna robić się gorąco na Santiago Bernabeu.

2
67'

Juanmi bezskutecznie szukał rzutu karnego po starciu z Ramosem. Nie jest to porywające widowisko po drugim golu.

1
1
66'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

61'

Baskowie mają optyczną przewagę, jednak nie potrafią skruszyć defensywnego muru gospodarzy.

4
57'

Sociedad. Schodzi: Willian Jose. Wchodzi: Carlos Vela.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Willian Jose #12
2
1
57'

Sociedad. Schodzi: Mikel Oyarzabal. Wchodzi: Xabi Prieto.

Mikel Oyarzabal #18
2
55'

Real Madryt po drugiej bramce oddał inicjatywę i czyha na kontry.

4
51'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Mateo Kovacić. 2:0!!! Portugalczyk w dogodnej sytuacji podciął piłkę nad interweniującym golkiperem i trafił do siatki.

50'

Kolejne zablokowane uderzenie. Tym razem Danilo zatrzymał Rodriguesa.

2
5
49'

Dwa strzały piłkarzy Sociedad zostały skutecznie zablokowane przez gospodarzy. Ciekawie zaczęła się druga połowa.

3
46'

Początek drugiej części gry.

3
45'

Groźna okazja dla Sociedad! Po kombinacyjnej akcji Juanmi strzelił z 10 metrów obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
3
43'

Cristiano Ronaldo dostał piłkę w pole karne, ale nie wiadomo czy chciał strzelać czy zagrywać do Benzemy. Od bramki zacznie golkiper Sociedad.

2
4
42'

Znów Mateo Kovacić. Tym razem pomocnik Realu został zablokowany.

2
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos.

Real Madryt
3
5
38'

Gol! Strzelił Mateo Kovacić. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk świetnie zagrał między obrońców Sociedad i Kovacić wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem.

33'

Karim Benzema znalazł się w polu karnym, ale zagrał wprost pod nogi rywala. Ponownie zabrakło skutecznego ostatniego podania w wykonaniu gospodarzy.

4
1
29'

Na razie niewidoczny jest Cristiano Ronaldo. Portugalczyk usłyszał już porcję gwizdów od części kibiców Realu.

2
6
25'

Po centrze Kroosa efektownie uderzył Lucas Vazquez, ale piłka po strzale skrzydłowego poszybowała daleko w trybuny Santiago Bernabeu.

2
5
22'

Nie jest to dobry mecz w wykonaniu gospodarzy. Piłkarze Realu szybko tracą piłkę, popełniają błędy w środku boiska i nie potrafią skonstruować ciekawej akcji pod bramką Sociedad.

1
6
18'

Willian Jose główkował z 17 metrów obok bramki.

4
4
16'

Sprytny strzał z rzutu wolnego oddał Willian Jose. Napastnik Sociedad szukał bliższego słupka, jednak udanie interweniował Keylor Navas.

4
3
12'

Lucas Vazquez świetnie wpadł w pole karne, wymanewrował jeszcze rywala, ale jego zagranie w kierunku Benzemy zostało przecięte.

6
1
8'

Szybkie tempo meczu od pierwszego gwizdka, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

6
1
6'

Żółtą kartkę otrzymał Inigo Martinez. Za uderzenie łokciem Ronaldo.

14
2
4'

Bardzo groźnie w polu karnym Realu Madryt. Mikel Oyarzabal skutecznie przepchnął Sergio Ramosa w polu karnym, wycofał na 10. metr, lecz tam znajdował się jeden z graczy gospodarzy.

4
6
20:16

Spore osłabienia w zespole Realu Madryt. Z powodu urazów nie zagrają Luka Modrić, James Rodriguez, Marcelo, Dani Carvajal, Gareth Bale i Pepe.

5
10
20:16

Ma o co walczyć również Real Sociedad. Po remisie Atletico Baskowie mogą wskoczyć na 4. pozycję w tabeli.

4
1
20:16

A później przegrała Sevilla. Z tego względu Real Madryt może powiększyć przewagę nad konkurentami.

6
2
20:16

Na razie mamy kolejkę niespodzianek. W niedzielne popołudnie punkty straciła FC Barcelona:

10
2
20:16

W niedzielny wieczór dojdzie do starcia dwóch zespołów, które w środku tygodnia odpadły z ćwierćfinału Pucharu Króla - Realu Madryt oraz Realu Sociedad. "Królewscy" są liderem tabeli, Baskowie plasują się na 5. miejscu.