10
13
15
89'

Lucas Vazquez powinien podwyższyć rezultat! Po kapitalnej akcji i minięciu dwóch rywali skrzydłowy strzelił jednak w golkipera.

21
12
15
10
10
85'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Bustinza.

19
12
9
14
13
84'

CD Leganes. Schodzi: Alexander Szymanowski. Wchodzi: Darwin Machis.

10
81'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Luka Modrić.

22
11
11
9
6
80'

Fatalne strzały w wykonaniu graczy gospodarzy. Najpierw Alexander Szymanowski posłał piłkę niemalże w aut, a po chwili jego próbę skopiował Unai Bustinza.

12
11
8
7
12
78'

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Mariano Diaz.

9
8
12
12
14
76'

Niewiele dzieje się na boisku. Wydaje się, że Leganes nie jest już w stanie postraszyć Realu.

11
9
6
6
10
73'

James Rodriguez jest wyraźnie niezadowolony ze zmiany.

8
8
9
13
12
72'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Isco.

18
12
10
8
7
71'

Luciano huknął z 17. metrów wysoko nad bramką.

6
6
5
6
4
67'

Po ładnej akcji Lucas Vazquez posłał piłkę w pole bramkowe, gdzie ofiarnie interweniowali defensorzy Leganes.

8
4
3
3
3
64'

CD Leganes. Schodzi: Gabriel Pires. Wchodzi: Alberto Bueno.

Gabriel Pires #8
6
4
3
3
3
62'

Real stara się grać uważniej na tyłach, przez co mecz nie jest już tak widowiskowy jak w pierwszej połowie.

7
5
4
4
4
58'

9
57'

Lagenes miało rzut wolny z ok. 20 metrów, ale Gabriel posłał piłkę wysoko nad bramką Realu.

7
3
2
2
6
55'

Po ładnej akcji wprowadzony Samuel Garcia strzelił z narożnika pola karnego daleko obok spojenia słupka z poprzeczką.

7
4
5
5
5
54'

CD Leganes. Schodzi: Tito. Wchodzi: Samuel Garcia.

3
53'

Alvaro Morata wypuścił w uliczkę Vazqueza, który został zblokowany i piłka odbiła się tylko od bocznej siatki.

7
2
6
4
2
53'

4
3
7
3
2
51'

Mateo Kovacić zauważył wysuniętego bramkarza Leganes, ale zanim oddał ostrzał, Iago Herrerin wrócił na przedpole i złapał piłkę.

12
6
8
3
3
48'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Martin Mantovani. Kuriozalna bramka dla Realu Madryt! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jamesa piłkę rękami do własnej siatki skierował stoper Leganes.

39
46'

Zaczynamy drugą połowę!

17
6
4
4
4
45'

Ależ bomba Unaia Bustinzy! Problem w tym, że piłka leciała w sam środek bramki i Keylor Navas zanotował udaną paradę.

8
3
2
2
3
42'

Real ruszył z kontrą, Danilo dostał świetne podanie, ale źle strzelił i problemów z interwencją nie miał bramkarz gospodarzy.

7
4
3
3
3
39'

Iago Herrerin ratuje swój zespół! Lucas Vazquez strzelił czubem na krótkim słupku, ale świetną interwencją popisał się golkiper.

4
2
7
12
2
34'

Gol! Strzelił Luciano Neves.

Co za mecz!!! Po rzucie rożnym jeden z graczy gospodarzy zbił piłkę głową, a z najbliższej odległości na 2:3 trafił Luciano!

57
32'

Gol! Strzelił Gabriel Pires. Asystował mu Diego Rico.

Bramka dla Leganes! Diego Rico posłał piłkę między nogami Sergio Ramosa, a stojący za defensorem Realu Gabriel zdobył pierwszego gola dla beniaminka.

65
28'

Najlepsza okazja dla Leganes. Timor z 15. metrów huknął jednak tuż nad poprzeczką.

10
6
6
6
7
23'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Mateo Kovacić. Show trwa! Kovacić ruszył z środka boiska i zagrał kapitalną prostopadłą piłkę w pole karne. Morata pewnie uderzył nad interweniującym golkiperem.

107
55
18
18
36
21'

Alvaro Morata uderzył z dystansu obok bramki. Katastrofalnie na tyłach grają piłkarze beniaminka. Zmiennicy Zidane'a mogą dziś nastrzelać goli.

32
13
7
9
9
18'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Nacho. Po rzucie rożnym Nacho przedłużył dośrodkowanie, a zamykający akcję Morata niemalże z zerowego kąta trafił do siatki po strzale głową.

134
68
27
26
51
18'

Mogło być 2:0! Danilo huknął zza pola karnego po ziemi i piłka po nogach rywala odbiła się od słupka!

39
15
14
7
7
15'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Marco Asensio.

Bramka dla Realu Madryt! Asensio przejął piłkę w okolicach środka boiska, minął dwóch rywali i zagrał w pole bramkowe do Jamesa, który trafił do niemalże pustej bramki! Fatalne zachowanie defensorów Leganes.

154
72
27
29
58
14'

Zmiennicy Realu Madryt nie potrafią na dłużej przejąć inicjatywy.

10
4
3
8
9
10'

Po stracie Kovacicia soczyście z dystansu uderzył Luciano. Piłka przeleciała 2 metry obok słupka.

11
7
4
4
11
7'

Rwany początek spotkania, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

7
4
2
4
7
3'

I odpowiedź Realu. Alvaro Morata ograł rywala i strzelił po ziemi wyraźnie obok słupka.

12
6
7
2
8
3'

Alexander Szymanowski strzelił z linii pola karnego, ale jeden z defensorów Realu Madryt wybił piłkę.

12
3
2
4
6
20:42

Przed chwilą swój mecz wygrała FC Barcelona i to ona jest na tę chwilę liderem La Liga. Real ma punkt mniej i 2 mecze do rozegrania (dziś z Leganes i wyjazdowe starcie z Celtą Vigo).

7
4
3
3
7
20:42

Lider tabeli zagra dziś na drugim najmniejszym stadionie w La Liga. Estadio Municipal de Butarque w Leganes może pomieścić niecałe 11 tysięcy kibiców.

9
8
3
4
4
20:42

Leganes potrzebuje punktów jak powietrza. Beniaminek jest tuż nad strefą spadkową i ma 5 punktów więcej od Sportingu Gijon.

7
5
3
3
2
20:42

Trener Zinedine Zidane wprowadził aż 9 (!) zmian w pierwszej jedenastce w porównaniu z poprzednim meczem! Poza kadrą znaleźli się Cristiano Ronaldo, Gareth Bale i Toni Kroos, a na ławce mecz rozpoczną Luka Modrić, Karim Benzema czy Isco.