4
22
28
83'

Teraz to Barcelona prowadzi atak pozycyjny na połowie gości. Wejście Iniesty pozwoliło gospodarzom osiągnąć przewagę.

22
15
4
4
11
80'

Rakitić przeprowadził rajd przez pół boiska i z linii pola karnego uderzył płasko w kierunku bliższego rogu bramki Realu Soceidad, ale Rulli pewnie złapał piłkę.

12
12
6
9
8
79'

Sociedad. Schodzi: Willian Jose. Wchodzi: Jon Bautista.

2
76'

Barcelona oddaliła grę od swojego pola karnego. Gospodarze w końcu dłużej utrzymują się przy piłce.

11
9
3
4
8
73'

Goście mogą skarcić Barcelonę za minimalizm. W drugiej połowie Duma Katalonii nie chce przejąć inicjatywy i głównie broni się przed atakami Basków.

12
5
2
5
5
72'

Zurutuza próbował zaskoczyć ter Stegena lobem... z 40 metrów, ale Niemiec zachował czujność i przerzucił piłke nad poprzeczką swojej bramki.

4
4
1
2
69'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Andres Iniesta.

18
24
2
5
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

Urugwajczyk został ukarany za krytykowanie decyzji sędziego.

20
13
10
13
14
66'

Teraz Yuri wstrzelił piłkę w pole karne Barcelony do Williana, ale ten nie potrafił czysto uderzyć na bramkę ter Stegena. Barcelona ma spore kłopoty.

8
3
4
3
1
64'

Oyarzabal otrzymał prostopadłe podanie z głębi pola i znalazł się z piłką w "16" Barcelony, ale zamiast strzelać na bramkę ter Stegena, próbował obsłużyć podaniem Prieto, ale ten nie doszedł do futbolówki.

4
2
3
60'

Po intensywnej pierwszej połowie w pierwszym kwadransie po przerwie temperatura spotkania mocno spadła. Goście prowadzą grę, ale Barcelona broni się skutecznie i nie dopuszcza do zagrożenia pod swoją bramką.

6
6
2
1
1
56'

Suarez miał sobie coś do wyjaśnienia z Martinezem, ale sędzia szybko rozładował napięcie między zawodnikami.

13
4
12
5
3
53'

Goście powoli dochodzą do głosu. Barcelona jest zamknięta na swojej połowie - to rzadki obrazek na Camp Nou.

9
7
5
14
15
50'

Messi uderzył z 25 metrów w światło bramki Realu Sociedad, ale także trafił wprost w Rulliego, który pewnie złapał piłkę.

11
8
6
16
12
49'

Żółtą kartkę otrzymał Asier Illarramendi.

Pomocnik gości został ukarany za faul na Messim.

16
5
2
3
6
48'

Kuriozalna sytuacja w Barcelonie. Rulli minął się z piłką poza swoim polem karnym, ale naprawił swój błąd, po chwili wybijając futbolówkę poza boisko.

3
2
1
2
7
45+1'

Gol! Strzelił Xabi Prieto. Asystował mu Willian Jose.

Szykuje się strzelanina na Camp Nou! Jose dośrodkował z głębi pola w "16" Barcelony do Prieto, który pokonał ter Stegena strzałem prosto z powietrza.

89
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o minutę.

9
6
6
7
8
44'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Lionel Messi.

Błyskawiczna riposta Barcelony! Barcelona przejęła piłkę przed polem karnym gości, Messi po chwili zagrał w pole karne do Paco, a ten pokonał Rulliego płaskim strzałem.

103
60
18
22
48
42'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Samuel Umtiti.

Jednak nie udało się Barcelonie odeprzeć ataków gości! Baskowie długo rozgrywali piłkę przed polem karnym gospodarzy, w końcu Inigo Martinez spod linii końcowej wstrzelił piłkę przed bramkę Dumy Katalonii, a tam Samuel Umtiti interweniował tak niefortunnie, że skierował futbolówkę do swojej siatki.

59
41
31
68
93
41'

Okres delikatnej przewagi Realu Sociedad. Barcelona broni się jednak bardzo umiejętnie.

10
7
5
2
1
20:43

Już tylko dwa gole dzielą Messiego od granicy 500 strzelonych w barwach Barcelony. A mówimy przecież o ledwie 30-letnim zawodniku - niebywałe są statystyki Argentyńczyka.

12
8
6
3
4
37'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Suarez odebrał w polu karnym gości piłkę Navasowi i od razu huknął na bramkę Rulliego. Argentyńczyk obronił uderzenie Urugwajczyka, ale piłka trafiła pod nogi Messiego, który skierował ją do pustej bramki.

137
76
31
29
47
34'

Andre Gomes zdecydował sie na uderzenie z 25 metrów, ale posłał piłkę wysoko nad bramką Geronimo Rulliego.

10
5
4
6
6
30'

Yuri znalazł się z piłką w narożniku pola karnego Barcelony i już szykował się do uderzenia na bramkę gospodarzy, ale poślizgnął się i piłka padła łupem Barcelony.

7
5
5
7
7
27'

Powinno być 2:0 dla Barcelony! Roberto z prawej strony pola karnego wystawił piłkę jak na tacy Paco, ale ten nie trafił czysto w futbolówkę i Rulli nawet nie musiał interweniować. Fatalne zachowanie napastnika gospodarzy.

12
7
7
11
13
24'

Teraz kontratak gości strzałem z 20 metrów zakończył Yuri. Uderzenie obrońcy Realu było soczyste, ale zostało stłumione przez Pique i ter Stegen spokojnie złapał piłkę.

13
8
8
6
6
20'

Trwa oblężenie bramki gości. Najpierw Suarez dograł piłkę Messiemu, którego uderzenie z kilku metrów instynktownie obronił Rulli. Po chwili Rakitić dośrodkował piłkę do Suareza, który uderzył "nożycami", ale jego strzał został zablokowany przez obrońcę.

19
9
5
12
16
17'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

Spotkanie nie układało się Barcelonie, ale od czego ma Messiego? Argentyńczyk pokonał Rulliego płaskim strzałem z 20 metrów. Piłka była absolutnie poza zasięgiem bramkarza Realu Sociedad. Gwiazdor Barcy po prostu wykonał "wyrok".

152
93
32
36
67
14'

Kolejna interwencja ter Stegena. Tym razem bramkarz Barcelony obronił uderzenie Prieto z 20 metrów.

21
14
11
9
10
12'

Ter Stegen! Niemiec uchronił Barcę od straty gola po strzale Oyarzabala z pięciu metrów.

17
11
6
8
11
11'

Geronimo Rulli wygrał pojedynek sam na sam z Paco Alcacerem! Po interwencji bramkarza gości piłka trafiła jeszcze pod nogi Sergiego Roberto , ale ten nie zdołał jej opanować i Rulli wyłuskał mu ją spod nóg.

4
3
7
4
20:43

Po ostatniej porażce z Juventusem Turyn zmalały szanse Juana Carlosa Unzue na zastąpienie Luisa Enrique. Teraza faworytem do przejęcia Dumy Katlonii jest Oscar Garcia.

6
3
5
4
7
9'

Niecelne uderzenie Yuriego z 20 metrów.

6
7
3
5
11
7'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Vela.

Meksykanin został ukarany za faul na Paco.

21
9
2
7
10
5'

Messi wprowadził w pole karne Barcelony Albę, który zagrał przed bramkę do Suareza, ale Urugwajczyk poślizgnął się i nie mógł oddać strzału.

10
7
1
2
4
3'

Barca w opałach! W polu karnym gospodarzy Willian zgrał piłkę do nadbiegającego z lewej strony Oyarzabala, który uderzył prosto z powietrza w kierunku dalszego rogu bramki, ale ter Stegena wyręczył Pique. Gdyby nie interwencja reprezentanta Hiszpanii, goście objęliby prowadzenie.