13
15
87'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

3:0!!! Kolejny fatalny błąd i gol Suareza! Aaron nie trafił w piłkę we własnym polu karnym, szybko odebrał ją Suarez, który podwyższył rezultat.

FC Barcelona
113
53
18
7
20
82'

Diego Lopez złapał piłkę po zblokowanym strzale Messiego.

10
4
4
7
13
79'

Espanyol. Schodzi: Javi Fuego. Wchodzi: Marc Roca.

4
78'
77'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Lionel Messi.

Messi przeprowadził kapitalny rajd z środka boiska, zagrał w pole karne do Rakiticia, który z pierwszej piłki strzelił po ziemi obok bezradnego Lopeza. 2:0!

111
51
12
4
17
74'

Barca umiejętnie oddala grę od własnego pola karnego.

11
5
2
2
6
70'

Jurado strzelił z ostrego kąta w pole bramkowe Barcelony. Marc-Andre ter Stegen z problemami złapał piłkę.

9
9
1
1
8
69'

Lionel Messi strzelił celnie z 26. metrów z rzutu wolnego, ale na posterunku stał golkiper Espanyolu.

24
15
7
8
9
68'

7
66'

Espanyol. Schodzi: Pablo Piatti. Wchodzi: Hernan Perez.

7
3
2
3
2
62'

Espanyol nie rezygnuje! Strzały Leo Baptistao i Jurado skutecznie blokowane.

14
10
7
9
13
61'
10
6
4
4
4
60'

Neymar popisał się ładnym technicznym strzałem, ale wyciągnięty jak struna Diego Lopez przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

9
7
2
6
4
59'

Gorąca atmosfera na murawie i trybunach. Mamy coraz więcej złośliwych fauli i przepychanek.

11
8
5
7
8
58'

6
55'

Kapitalny rajd Neymara! Brazylijczyk wpadł w pole karne z lewego skrzydła, minął rywala i będąc tuż przy słupku, został zablokowany.

19
12
13
9
7
53'

Jordi Alba padł na murawę jak rażony piorunem. Powtórki wykazały, że David Lopez z impetem nadepnął na stopę defensora Barcelony, który na szczęście, powrócił do gry.

13
8
10
16
24
50'

Co za błąd! Jurado niedokładnie wycofał piłkę, co wykorzystał Luis Suarez! Urugwajczyk przejął futbolówkę i wygrał pojedynek oko w oko z bramkarzem!

174
82
19
25
54
49'

Kąśliwe dośrodkowanie w światło bramki w wykonaniu Neymara, ale jeden z defensorów Espanyolu wybił piłkę.

14
6
3
12
6
46'

Początek drugiej części gry.

28
16
12
8
10
45'

Sędzia doliczył minutę.

24
12
9
7
11
45'

Błyskawiczna kontra Barcelony zakończyła się bardzo niecelnym strzałem Neymara.

17
13
8
12
14
40'

Niezła okazja dla Barcelony. Neymar świetnie dośrodkował na długi słupek, a Sergi Roberto główkował w boczną siatkę.

20
15
9
16
13
35'

Zdecydowanie brakuje okazji. W strzałach 1:0 dla gospodarzy, w celnych bezbramkowy remis.

15
8
10
10
19
31'

Powtórki wykazują, że spalonego nie było. Na szczęście Luis Suarez nie oddawał w tej sytuacji strzału tylko posłał piłkę daleko obok bramki.

17
8
9
7
19
30'

Ładna dwójkowa akcja na linii Luis Suarez - Lionel Messi, ale Urugwajczyk był na pozycji spalonej.

20
10
6
10
17
26'

Uspokoiło się spotkanie. Od kilku minut gra toczy się głównie w środku boiska, pod bramkami niewiele się dzieje.

17
12
11
11
15
22'

Gospodarze bardzo dobrze bronią się przed atakami lidera Primera Division. To nie będzie łatwe spotkanie dla ekipy walczącej o mistrzostwo Hiszpanii!

32
22
13
18
20
18'

Bardzo intensywne derby Barcelony. Piłkarze z obu stron nie przebierają w środkach, mogą dziś posypać się kartki!

33
22
16
13
15
15'

Ivan Rakitić! Chorwat przymierzył z półwoleja, a piłka po głowie rywala wyleciała na korner.

32
24
12
13
16
14'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Moreno.

38
21
12
12
14
12'

Pierwsza groźna sytuacja dla gości. Neymar silnie huknął w polu karnym, ale piłka zatrzymała się na jednym z rywali.

23
21
8
14
16
8'

Początek lepszy w wykonaniu Espanyolu, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty

22
15
11
14
23
7'

Marc-Andre ter Stegen niepewnie interweniował po rzucie rożnym Espanyolu, ale skończyło się tylko na strachu.

24
17
15
14
11
5'

Ależ okazja dla Espanyolu! Felipe Caicedo odegrał w pole karne do Jurado, który w wyśminitej sytuacji nieczysto trafił w piłkę i posłał ją tuż obok słupku bramki Barcelony!

30
18
19
17
30
4'

Na razie Sergi Roberto wrócił do gry.

46
23
8
10
16
2'

Alarm! Sergi Roberto sygnalizuje problemy z kolanem. Może być potrzebna zmiana!

19:58

W ostatnim ligowym meczu na tym stadionie FC Barcelona straciła 2 punkty.

16
10
3
6
8
19:58

FC Barcelona walczy o mistrzostwo kraju i nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę. "Duma Katalonii" w derbach stolicy Katalonii zagra na obiekcie Espanyolu.