Coman ruszył prawym skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

4
86'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Renato Sanches.

85'

Lewandowski blisko skompletowania hat-tricka. Po strzale Polaka piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie od słupka.

3
2
82'

Bayern wciąż ma przewagę, ale musi uważać na kontrataki gospodarzy.

1
79'

Jedna z nielicznych akcji PSV zakończona niecelnym uderzeniem Ariasa.

3
77'

Bayern kontroluje przebieg wydarzeń na boisku.

3
74'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu David Alaba. Bayern wyszedł na prowadzenie. Costa odegrał w polu karnym do Alaby, ten podał do Lewandowskiego, a Polak z najbliższej odległości zdobył swojego drugiego gola.

12
72'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła Comana, Mueller strzelił tuż obok słupka.

2
70'

Kombinacyjna akcja Bayernu zakończona niecelnym srzałem Lahma.

2
69'

Rzut wolny z 32 metrów egzekował Guadrado. Po dośrodkowaniu głową nad bramką uderzył Moreno.

2
67'

PSV. Schodzi: Gaston Pereiro. Wchodzi: Steven Bergwijn.

wchodzi Wchodzi
Steven Bergwijn #27
schodzi Schodzi
2
64'

Bayern. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Kingsley Coman.

64'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Douglas Costa.

62'

Świetna okazja Bayernu. Najpier strzał Vidala obronił Pasveer, a dobitkę Muellera z linii bramkowej wybił Moreno.

2
61'

Duża przewaga Bayernu, ale gościom brakuje skuteczności.

2
58'

Tym razem po dośrodkowaniu Alonso niecelnie uderzył Hummels.

2
55'

Po dośrodkowaniu Alonso Lewandowski uwolnił się spod opieki Moreno, ale nie trafił w piłkę.

2
54'

Strzał Alaby na rzut rożny odbił bramkarz PSV.

2
52'

Po dośrodkowaniu Vidala do piłki dopadł Kimmich. Groźnie pod bramką PSV.

2
49'

Dośrodkowanie Ariasa zostało zablokowane przez Alonso.

2
48'

Przerwana akcja Bayernu. Robben zagrał piłkę ręką.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
46'

PSV. Schodzi: Jetro Willems. Wchodzi: Joshua Brenet.

43'

Gospodarze mają problem, by wyjść z piłką poza swoją połowę. Pełna dominacja Bayernu.

2
41'

Tym razem bramkarz PSV złapał piłkę po uderzeniu Muellera.

2
40'

Skuteczna interwencja Pasveera po strzale Lewandowskiego.

3
1
40 '

Niecelne dośrodkowanie Guadrado. Piłkę przejął Neuer.

2
38'

Strzał z rzutu wolnego z 30 metrów w wykonaniu Alaby. Prosto w ręce Pasveera.

2
36'

Po dośrodkowaniu Alaby piłkę przejęli gospodarze.

2
34'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Polak zmylił bramkarza PSV i pewnie egzekował jedenastkę.

11
33'

Rzut karny dla Bayernu. Po dograniu LAhma piłkę ręką dotknął Guadrado.

2
31'

Bardzo niecelny strzał z dystansu Kimmicha.

2
30'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w słupek strzelił głową Lewandowski.

3
29'

Alonso dośrodkował w kierunku Robbena, ten strzelił głową, ale piłkę na rzut rożny sparował bramkarz PSV.

2
27'

Niedokładne podanie Alonso w kierunku Alaby. Od bramki wznowił Pasveer.

2
24'

Obraz gry nie ulega zmianie. Bayern jest częściej przy piłce, ale nie przekłada się to na sytuacje pod bramką PSV.

2
21'

Mocny strzał z 20 metrów Alonso. Prosto w bramkarza PSV.

3
20'

Akcja Bayernu przerwana. Na spalonym był Mueller.

2
18'

Gospodarze czujnie grają w defensywie, blokują możliwość dośrodkowania rywalom, a także powstrzymują ich akcje.

2
16'

Po stracie gola Bayern ruszył z atakami. PSV broni się niemal całym zespołem.

2
14'

Gol! Strzelił Santiago Arias. Asystował mu Davy Propper. Nieudane dośrodkowanie Alonso z rzutu wolnego i PSV ruszył z kontratakiem.  Ogromny błąd przy tej akcji popełnił arbiter, gdyż w chwili oddawania strzału przez Proppera, dobijający Arias był na metrowym spalonym.

4
8
13'

Ostry faul na Lewandowskim. Skończyło się na słownym upomnieniu dla Moreno.

2
1
12'

Długo swoją akcję rozgrywali gracze PSV, ale po nieudanym dośrodkowaniu piłkę przejął Neuer.

3
10'

Strzał Arjena Robbena z 20 metrów. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

3
1
8'

Robben tym razem znalazł w polu karnym Muellera, ten próbował odegrać do Lewandowskiego, ale piłkę wybili gospodarze.

2
7'

Robben chciał dograć w kierunku Lahma, ale ten nie zdołał dopaść do piłki.

3
6'

W polu karnym Bayernu piłki nie opanował Pereiro. PSV w pierwszych minutach pokazuje, że nie zamierza skupiać się jedynie na defensywie.

3
4'

Blisko zdobycia gola był Robert Lewandowski. Piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki, a przy dobitce Polak strzelił nad bramką.

4
1
3'

Dalekie dośrodkowanie z rzutu wolnego i jednocześnie bardzo niecelne. Neuer tylko oprowadził piłkę wzrokiem.

3
1'

Od pierwszego gwizdka z atakami ruszyli gospodarze, ale po dośrodkowaniu z prawego skrzydła piłkę wybili obrońcy gości.

4
czas Start meczu
20:16

PSV w tradycyjnych biało-czerwonych strojach. Bayern na szaro.

2
20:16

Zawodnicy obu drużyn już są na boisku. Na Stadionie Phillipsa rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów.