Mecz został przedłużony o dwie minuty.

90'

Po dośrodkowaniu Natcho z rzutu rożnego piłkę pewnie złapał Lloris.

89'

Goście w ostatnich minutach kontrolują przebieg meczu, wymieniają kolejne podania i zyskują cenne sekundy.

85'

Groźna akcja CSKA, Fernandes zagrał wzdłuż bramki, ale żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał dopaść do piłki i skierować ją do siatki.

82'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Harry Winks.

79'

Na strzał z dystansu zdecydował się Eremenko, piłkę z problemami chwycił Lloris.

76'

Zbyt mocne dośrodkowanie Erikssena z rzutu wolnego i piłkę chwycił Akinfiejew.

73'

Tottenham był blisko zdobycia drugiej bramki, a na listę strzelców mógł wpisać się Heung-Min Son. Strzał Koreańczyka zablokował jednak obrońca

72'

CSKA. Schodzi: Zoran Tosić. Wchodzi: Bebras Natcho.

71'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Erik Lamela. Tottenham wreszcie swoją przewagę udokumentował golem. Lamela podał do Heunga-Mina, który balansował na linii spalonego. Koreańczyk był niepilnowany i w sytuacji sam na sam pokonał Akinfiejewa.

Tottenham Hotspur
68'

Gorąco pod bramką CSKA. Lamela blisko zdobycia gola, ale w ostatniej chwili tor lotu piłki zmienił obrońca CSKA i ta wyleciała na rzut rożny.

66'

Strzał Heung-Mina z dystansu został zablokowany. Gracz Tottenhamu domagał się odgwizdania przez sędziego zagrania ręką, ale arbiter pozostał niewzruszony na protesty.

63'

Obraz gry nie zmienia się. Anglicy mają wyraźną przewagę, ale nie potrafią jej udokumentować golem.

60'

Traore dośrodkował ze skrzydła, piłkę przejęli Rosjanie.

58'

Przewaga Kogutów nie podlega wątpliwości. Mimo kilku okazji w Moskwie nadal kibice nie oglądali bramek.

54'

Goście w natarciu. Niecelnie strzelał jednak Heung-Min.

51'

Ponownie przewagę mają goście. Po wrzutce ze skrzydła niecelnie uderzył Alli.

48'

Niecelny strzał Trippiera.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Gracze Tottenhamu wymienili kilkanaście podań w okolicach pola karnego rywali, a akcję niecelnym strzałem głową zakończył Alli.

40'

Pewna interwencja Akinfiejewa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

36'

Kolejny raz gracz Tottenhamu jest na spalonym. Goście mogą żałować, bo po strzale Erikssena piłka wylądowała w siatce.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Roman Eremenko.

35'

Groźnie pod bramką CSKA. Alli trafił w poprzeczkę!

33'

Indywidualny rajd Milanowa zakończony strzałem z okolic narożnika pola karnego w krótki róg. Na raty obronił Lloris.

32'

Niedokładna wrzutka z lewego skrzydła i piłkę pewnie złapał Akinfiejew.

31'

Niepilnowany w szesnastce był Tosić, ale w dogodnej sytuacji spudłował.

29'

Długie podanie Erikssena w kierunku Alliego, ale ten nie zdołał przechwycić piłki. Od bramki zaczął Akinfiejew.

27'

Tosić wrzucił piłkę z rzutu wolnego, sytuację szybko wyjaśnili obrońcy Kogutów.

26'

Strzał z dystansu Eriksena nie mógł zagrozić Akinfiejewowi. Było to niecelne uderzenie.

25'

Tottenham ma na swoim koncie blisko trzy razy więcej podań, a także dużą przewagę w posiadaniu piłki.

22'

Goście mają problemy z utrzymaniem linii spalonego. Po raz kolejny akcja Tottenhamu została przerwana przez sędziego.

20'

Po wrzutce z lewego skrzydła Akinfiejew wybiegł z bramki na jedenasty metr i pewnie chwycił futbolówkę.

17'

Jedna z nielicznych okazji CSKA. Traore został jednak uprzedzony przez Aiderweirelda.

16'

Janssen złapany na spalonym. Tottenham z coraz większą przewagą.

14'

Zespół z Londynu potwierdza swoją przewagę. Gospodarze mają problem, by wyjść z piłką z własnej połowy.

12'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Wanyama.

11'

Groźnie pod bramką CSKA, ale sędzia dopatrzył się spalonego i akcja Tottenhamu została przerwana.

9'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze nie sprawili żadnego zagrożenia.

7'

Z kolejną akcją ruszyli goście, ale zatrzymany przez obrońców został Eriksen.

5'

Milanow próbował wrzucić piłkę z lewego skrzydła, ale został zablokowany.

3'

Nieznaczną przewagę na początku spotkania mają goście, którzy częściej są przy piłce i próbują zagrozić defensywie rywali.

czas Start meczu
20:20

Goście wystąpią osłabieni brakiem kontuzjowanego Harry'ego Kane'a, który do gry ma wrócić za około trzy tygodnie.

20:20

Lepszy start w Lidze Mistrzów zanotowało CSKA Moskwa, które w pierwszym spotkaniu zremisowało z Bayerem Leverkusen (2:2). Z kolei Tottenham Hotspur przegrał z AS Monaco 1:2.