I jeszcze strzał Nikolicia na zakończenie. Prosto w ręce Navasa.

I znowu strzelał Ronaldo. I znowu nie ma gola.

Kapitalna parada Malarza po mocnym uderzeniu Ronaldo! Piłka szła pod poprzeczkę.

88'

Ofoe uderzył z daleka. Słabo i niecelnie.

87'

Ofoe zagrał do Nikolicia w pole karne, ten uderzył na bramkę, ale Navas obronił.

1
84'

A tak na Twitterze cieszy się Real.

1
1
84'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Legia straciła piłkę na własnej połowie. Ronaldo zakręcił Czerwińskim przed polem karnym, podał na lewo do Moraty, a ten z dosyć ostrego kąta pokonał Malarza.

4
1
3
3
3
84'

Posiadanie piłki. Real 58 procent. Legia 42 procent.

2
1
83'

Ronaldo znowu nieskuteczny. Portugalczyk zagrał z Benzemą akcję na jeden kontakt, potem dostał piłkę w polu karnym i z bliska strzelił obok słupka.

3
1
80'

Asensio jak już debiutuje, to skutecznie.

1
1
78'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Mateo Kovacić.

75'

Hlosuek dośrodkował w pole karne do Nikolicia. Węgrowi zabrakło jednak wzrostu, żeby groźnie uderzyć głową.

73'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Waleri Kazaiszwili.

73'

Wszystko wskazuje na to, że Ronaldo nie zostanie dziś królem strzelców Ligi Mistrzów ;)

EPA/Javier Lizon
2
1
71'

Hlousek wpadł w pole karne, ale miał obok siebie dwóch rywali. Zdołał jednak oddać strzał, ale bardzo niecelny.

68'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Alvaro Morata.

Akcja rezerwowych! Morata popędził lewym skrzydłem, dośrodkował w pole karne, a tam Vazquez strzałem z powietrza skutecznie zamknął akcję. Malarz nie miał szans.

2
3
3
5
67'

Real co zrozumiałe prowadzi grę, jednak Legia mądrze się broni. I co najważniejsze, wszystko na to wskazuje, że na razie wytrzymuje ten mecz fizycznie.

66'

Alvaro Morata huknął z siedemnastego metra nad poprzeczką.

64'

Rzut rożny dla Legii. Guilherme dośrodkował jednak do nikogo. Za mocne podanie.

64'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Alvaro Morata.

63'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Lucas Vazquez.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo. Za faul na Bartoszu Bereszyńskim.

4
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Radović. Za atak od tyłu na Toniego Kroosa.

1
2
60'

A wy co sądzicie, jeśli macie również włączone TV?

59'

Pokrętło Radovicia działa doskonale! Serb doskonale dziś drybluje.

2
1
56'

Ładna akcja Legii, mistrzowie Polski zagrali kilka dobrych podań. Zakończyło się niecelnym strzałem Odjidji-Ofoe.