II połowa została przedłużona o pięć minut.

Gol! Strzelił Karim Benzema.

I odpowiedź Realu! Po centrze Ramosa strzałem głową Patricio pokonał Benzema.

6
83'

Remis 1:1 nadal daje Realowi remis, ale Królewscy nie są już tak spokojni jak do gola Silvy.

1
80'

Gol! Strzelił Adrien Silva.

Pomocnik Lwów pokonał Navasa pewnym uderzeniem. Mamy remis!

1
2
79'

Co za scenariusz! Rzut karny dla Sportingu po ręce Coentrao! Piłka trafiła obrońcę Realu w rękę, gdy ten... sygnalizował sędziemu, że chwilę wcześniej ręką zagrał Campbell.

1
75'

Nawet jeśli Sporting wejdzie już w posiadanie piłki, to nie może wypracować pozycji strzeleckiej.

72'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Fabio Coentrao.

70'

Osłabiony Sporting nie ma narzędzi, by zagrozić Realowi. Goście z Madrytu w pełni kontrolują przebieg gry.

1
67'
67'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Karim Benzema.

64'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Joao Pereira.

Portugalczyk został ukarany za uderzenie Kovacicia w korpus.

2
1
20:37

Za nami godzina gry, a strzał Varane'a z 29. minuty pozostaje jedynym celnym w tym spotkaniu...

1
62'

Sporting. Schodzi: Bruno Cesar. Wchodzi: Joel Campbell.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bruno Cesar #9
1
20:37

Asensio, który zastąpił Bale'a, będzie jedną z największych gwiazdy MME 2017, które w czerwcu przyszłego roku odbędą się w Polsce.

58'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Ruiz.

57'

Bale wrócił na boisko, ale nie bedzie w stanie kontynuować występu i za chwilę zostanie zmieniony.

55'

Real ciągle w osłabieniu. Bale jest opatrywany poza boiskiem.

53'

Teraz na boisku leży Bale. Walijczyk korzysta z pomocy sztabu medycznego.

50'

Sportingowi łatwiej niż przed przerwą przychodzi wejście z piłką w pole karne Realowi, ale gospodarzom brakuje precyzji przy wykonaniu ostatniego podania i marnują przez to kolejne szanse.

47'

Skończyło się na strachu i Marcelo kontynuuje występ.

46'

Marcelo upadł w trakcie ścigania Gelsona. Wygląda to na poważny uraz stawu skokowego.

1
46'

Początek II połowy. Od środka Real.

20:37

Co ciekawe, uderzenie Varane'a, które dało Realowi prowadzenie, było jedynym w światło bramki w I połowie.

43'

Bas Dost zatrzymał głową uderzenie Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego zza linii bocznej pola karnego.

1
40'

Bruno Cesar uderzył z linii pola karnego tuż obok słupka bramki Navasa!

1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Real Madryt
1
35'

Real kontroluje mecz. Królewscy trzymają piłkę daleko od swojego pola karnego i nie oddają jej Sportingowi.

1
32'

Kapitalna akcja Sportingu, a w jej końcowej fazie Cesar uderzył szpicem buta z 12 metrów. Piłkę na ciało przyjął Ramos i Sporting będzie miał tylko rzut rożny.

2
29'

Gol! Strzelił Raphael Varane. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Po centrze z rzutu rożnego piłka trafiła pod nogi Ronaldo, który uderzył nieczysto, ale na tyle szczęśliwie, że futbolówka dotarła do Varane'a, a ten wślizgiem posłał ją do siatki.

25'

Przewaga Realu jest coraz wyraźniejsza, ale Królewscy nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Patricio.

2
22'

Trzeba przyznać, że żadna z drużyn nie forsuje specjalnie tempa. Żaden z bramkarzy nie musiał jeszcze interweniować na linii.

18'

I kontra gospodarzy! W jej końcowym fragmencie Gelson zagrał prostopadle w pole karne Realu do Dosta, ale Holender nie doszedł do piłki, po którą próbował sięgnąć wślizgiem.

1
15'

Królewscy zaczęli łapać właściwy rytm i zyskują przewagę. Teraz to Lwy muszą nabiegać się za piłką.

1
12'

Przewaga gospodarzy jest coraz bardziej wyraźna. Portugalczycy prowadzą grę i duszą w zarodku wszystkie ofensywne próby gości.

1
9'

Real na razie musi szukać swojej szansy w kontratakach.

1
8'

Pierwsze minuty pod znakiem wyraźnej przewagi Lwów. Gospodarze nie wypuszczają Realu z jego połowy.

6'

Ofiarna interwencja Varane'a po dośrodkowaniu Cesara z rzutu wolnego. Francuz wybił piłkę efektownym "szczupakiem", zderzając się przy tym z jednym z rywali.

1
4'

Ronaldo wypracował sobie pozycję strzelecką przed polem karnym Sportingu, ale Patricio pewnie złapał piłkę po uderzeniu kapitana reprezentacji Portugalii.