Leicester. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Ahmed Musa.

90'

II połowa została przedłużona o cztery minuty.

90'

Po głębokim dośrodkowaniu Otavio zagłówkował na bramkę Leicester niemal z zerowego kąta, ale Schmeichel nie dał się zaskoczyć.

89'

Leicester. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Demarai Gray.

86'

Po centrze Layuna z prawego skrzydła piłka trafiła do pozostawionego bez opieki Joty, który z 13 metrów uderzył fatalnie, wysoko nad poprzeczką.

85'

Leicester nie zamierza w końcowych minutach tylko bronić prowadzenia. Teraz w polu karnym Mahrez dopadł do bezpańskiej piłki i huknął lewą nogą, ale posłał futbolówkę nad bramką Porto.

83'

Słupek uratował gospodarzy od straty gola! Ramy bramki mistrza Anglii ostemplował soczystym wolejem z 12 metrów Corona.

82'

Leicester. Schodzi: Islam Slimani. Wchodzi: Andy King.

78'

Porto. Schodzi: Oliver Torres. Wchodzi: Jesus Corona.

77'

Na prawej stronie obrony dwoi się i troi Luis Hernandez. Hiszpan nie ma łatwego życia, ale na razie jest bezbłędny.

75'

Goście zepchnęli gospodarzy do defensywy, ale Lisy bronią się bardzo umiejętnie.

71'

Jota przedarł się lewym skrzydłem i oddał strzał w światło bramki Leicester, ale Schmeichela to uderzenie nie mogło zaskoczyć.

67'

Szukają się na boisku Mahrez i Slimani. Teraz po centrze pierwszego temu drugiego zabrakło naprawdę niewiele, by z linii końcowej skierować piłkę w światło bramki Porto.

63'

Porto. Schodzi: Adrian Lopez. Wchodzi: Diogo Jota.

63'

Porto. Schodzi: Andre Andre. Wchodzi: Hector Herrera.

60'

Lisy atakują rzadziej, ale konkretniej. Jeśli już docierają pod pole karne Porto, to kończą akcję strzałem. Tak jak teraz Riyad Mahrez i Marc Albrighton, ale oba ich uderzenia zostały zablokowane przez Portugalczyków.

59'

A teraz Mahrez uderzył płasko sprzed pola karnego, ale Casillas skutecznie interweniował.

57'

Porto nie potrafi wyraźnie zdominować Lisów.

55'

Telles uderzył z 25 metrów nad bramką Leicester.

53'

Spokojne, by nie powiedzieć, że senne pierwsze minuty po przerwie.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo.

FC Porto
46'

Początek II połowy.

43'

Walczący o piłkę po dośrodkowaniu Mahreza Hutr i Casillas zderzyli się w powietrzu, ale choć wyglądało to groźnie dla Niemca, ten szybko się pozbierał i nie potrzebował nawet pomocy sztabu medycznego.

39'

Piłkarze obu drużyn się nie oszczędzają, ale sędzia Cuneyt Cakir stara się temperować zawodników i często sięga po gwizdek.

35'

Miguel Layun uderzył z 25 metrów tuż obok bramki Kaspra Schmeichela.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Islam Slimani.

28'

Teraz mistrz Anglii z premedytacją będzie mógł cofnąć się na swoją połowę, by bronić prowadzenia i czekać na możliwość przeprowadzenia kontrataku. To gra, w jakiej Lisy czują się najlepiej.

25'

Gol! Strzelił Islam Slimani. Asystował mu Riyad Mahrez.

Po centrze Mahreza z prawego skrzydła Slimani wygrał pojedynek główkowy z Felipe i wpakował pikę do siatki gości!

24'

Po strzale Mahreza z 25 metrów piłka odbiła się od muru gości.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Jamie Vardy.

Reprezentant Anglii został ukarany za popchnięcie w murze jednego z rywali.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Silva.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Felipe.

FC Porto
20'

Porto ma teraz takie same problemy w ataku pozycyjnym jak wcześniej Leicester. Na razie najlepsi w obu zespołach są obrońcy.

17'

Porto po raz pierwszy założyło gospodarzom hokejowy zamek. Lisy w defensywie, a Portugalczycy prowadzą atak pozycyjny.

12'

A gospodarze zaczęli sięgać po najprostsze środki i próbują zagrozić Casillasowi po dośrodkowaniach. Póki co goście bronią się skutecznie przed kolejnymi centrami gospodarzy.

11'

Porto na razie skupia się na defensywie i błyskawicznym kończeniu akcji po przejęciu piłki.

8'

Pewna interwencja Schmeichela po strzale z dystansu Layuna.

6'

Felipe świetną interwencją odciął od piłki Vardy'ego. Mało brakło, a reprezentant Anglii znalazłby się sam na sam z Casillasem.

3'

Lisy prowadzą grę, ale to Porto mogło wyjść na prowadzenie! Po kapitalnym podaniu z głębi pola na czystą pozycję wyszedł Andre Silva, do którego wybiegł Kasper Schmeichel, Portugalczyk przelobował Duńczyka, ale posłał piłkę obok bramki gospodarzy.