Liga Mistrzów: Grupa H
07 gru 2016 20:45
90+2'

Olympique nieustannie atakuje. Tym razem niewiele do szczęścia zabrakło Rafaelowi.

20:02
90'

Arbiter doliczył cztery minuty.

88'

Grenier główkował po centrze z rzutu rożnego. Chybił o dwa metry.

86'

Skuteczne piąstkowanie Rico po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

83'

Biją głową w mur podopieczni Genesio. Z ich ataków nic nie wynika.

80'

Niegroźny strzał z dystansu oddał Maxime Gonalons.

77'

Fekir poczuł kontakt z rywalem i upadł w polu karnym, licząc na "jedenastkę". Arbiter pozostał niewzruszony.

76'

Osłabł napór Lyonu, a gospodarze mają coraz mniej czasu.

73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado.

72'
ZMIANA

Ol. Lyon. Schodzi: Sergi Darder. Wchodzi: Maxwel Cornet.

71'

Niepewnie zachował się Rico i przegrał pojedynek powietrzny po centrze z rzutu rożnego. Pomyłki bramkarza nie zdołał wykorzystać Diakhaby i główkował obok słupka.

69'

Hiszpanie skutecznie wybijają z rytmu podopiecznych Bruno Genesio.

65'
ZMIANA

Ol. Lyon. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: Nabil Fekir.

63'

Wciąż starają się znaleźć lukę w hiszpańskiej defensywie zawodnicy z Lyonu. Jak dotąd bezskutecznie.

61'

Ależ waleczny jest Valbuena. Ofensywny pomocnik wrócił teraz we własne pole bramkowe i wybił piłkę przed nadbiegającym Mariano!

59'

Olympique ma sporą przewagę, jednak niewiele z niej wynika. Sevilla wciąż bezpieczna.

56'

Tolisso doszedł do piłki po podaniu Valbueny, ale uderzył wysoko nad poprzeczką z około 18 metrów.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Mapou Yanga-Mbiwa.

Olympique Lyon
53'

Lacazette strzelał z powietrza, jednak bardzo lekko i Rico nie dał się pokonać.

52'

Rico pewnie złapał piłkę po kąśliwym dośrodkowaniu Valbueny.

50'

Po podaniu Lacazette'a strzelał Valbuena, ale jego próbę zdołał zablokować Mercado.

48'

Goście długo budowali atak pozycyjny, a ostatecznie w ogóle nie oddali strzału na bramkę Lopesa.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona do I połowy.

44'

W drugim meczu tej grupy Juventus bezbramkowo remisuje z Dinamem Zagrzeb. Sevilla może jeszcze wyprzedzić Włochów i wygrać grupę.

42'

Nieudane uderzenie Ghezzala z rzutu wolnego z około 25 metrów. Pierwsza połowa kończy się przewagą Lyonu.

39'

Świetna szarża Lacazette'a na lewym skrzydle, ale zakończona niecelnym dośrodkowaniem. Mógł to lepiej rozwiązań napastnik Lyonu.

38'

Tym razem kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy Maxime Gonalons.

37'

Druga poprzeczka Olympique! Ghezzal idealnie dograł do Valbueny, który w swoim stylu oddał techniczny strzał, ale trafił tylko w konstrukcję bramki!

36'

Żółtą kartkę otrzymał Samir Nasri.

33'

Lyon w natarciu! Mariano ofiarnym wślizgiem zablokował strzał Lacazette'a, który mógł zakończyć się golem.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Sarabia.

31'

Bez zagrożenia dla Rico po dośrodkowaniu Valbueny z rzutu wolnego.

29'

Z dystansu przymierzył Darder, jednak dosyć wyraźnie się pomylił.

28'

Spokojniejszy okres rywalizacji w Lyonie, nieznaczną przewagę ma Sevilla.

25'

Valbuena zdecydował się uderzać z około 15 metrów, ale źle ułożył stopę i wyraźnie przestrzelił.

24'

Mogło być 1:0! Po dośrodkowaniu w pole karne Corentin Tolisso wygrał pojedynek powietrzny z obrońcami, ale jego strzał zatrzymał się na poprzeczce bramki Rico!

23'

Znów nie ma karnego! Tym razem sędzia uznał, że faulowany nie był szarżujący w polu karnym Vitolo.

21'

Valbuena upadł w narożniku poa karnego, ale arbiter uznał, że nie był faulowany.

19'

Doskonała okazja dla Sevilli! Na wolnym polu znalazł się Vitolo i w pojedynku z Lopesem oddał strzał w słupek. Gdyby przymierzył minimalnie lepiej, niewątpliwie padłby gol dla gości.

17'

Pojedynek nie jest na razie porywającym widowiskiem. Obie drużyny grają dość zachowawczo.

13'

Po centrze Valbueny z rzutu rożnego główkował Maxime Gonalons. Niecelnie.

13'

Gospodarze starają się rozpoczynać budowanie akcji jeszcze na własnej połowie.

10'

Sporo walki w strefie środkowej boiska w Lyonie. Czas będzie działał na korzyść Sevilli.

7'

Hiszpanie starają się długo utrzymywać przy piłce, ale Lyon gra agresywnym pressingiem.

5'

Morel przejął piłkę na środku boiska i poszedł na przebój. Jego strzał został jednak przyblokowany i nie sprawił problemów Rico.

3'

Świetna akcja gospodarzy! Rafael zagrał na 18. metr do Valbueny, który uderzył z pierwszej piłki. Rico z największym trudem sparował piłkę na rzut rożny.