Puchar Ligi Angielskiej: 1/8 finału
26 paź 2016 20:45
90+4'

Gol! Strzelił Gary Cahill.

2:1. Ogromne zamieszanie w polu karnym WHU po rzucie wolnym, do piłki dopadł przed bramką Cahill i z tej pozycji gol musiał już paść.

90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Cheikhou Kouyate.

West Ham United
90+2'

Simone Zaza wyłożył piłkę w polu karnym Payetowi, ten huknął pod poprzeczkę, ale świetnie obronił to Asmir Begović.

90'

Doliczone 4 minuty.

88'

Z rzutu wolnego dośrodkował Willian, piłkę strącił John Terry, jeszcze próbował do niej dojść David Luiz, ale ostatecznie poleciała tuż obok słupka.

85'

Niebywałe! W sytuacji sam na sam z Randolphem Costa podciął nad nim piłkę, ale posłał ją obok słupka!

82'

Teraz mogło być 3:0, ale po dośrodkowaniu Payeta Andre Ayew spudłował strzałem głową z 5 metrów!

82'

West Ham. Schodzi: Michail Antonio. Wchodzi: Simone Zaza.

81'

Potężny strzał Hazarda z ostrego kąta i Młoty uratował słupek!

81'

West Ham zepchnięty do rozpaczliwej obrony, ale goście mają coraz mniej czasu, a do dogrywki potrzebują przecież dwóch goli.

78'

Przyblokowane potężne uderzenie Costy z 20 metrów i piłkę złapał Darren Randolph.

78'

West Ham. Schodzi: Manuel Lanzini. Wchodzi: Andre Ayew.

76'

Z rzutu wolnego z 30 metrów wprost w mur obrońców uderzył David Luiz.

76'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Coscie otrzymał Winston Reid.

74'

Trudno myśleć o zwycięstwie, jeśli marnuje się takie sytuacje! Diego Costa wyłożył piłkę Willianowi, a ten fatalnie skiksował na 8. metrze!

73'

Coraz trudniej przychodzi Chelsea atakowanie bramki Randolpha, goście powoli chyba tracą wiarę w korzystny wynik.

69'

Chelsea bliska bramki kontaktowej! Po dośrodkowaniu Hazarda z rzutu rożnego efektownie piętą uderzył Oscar, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

67'

Chelsea. Schodzi: Ola Aina. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

66'

Zablokowana groźna centra Payeta z lewej strony pola karnego.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Noble.

61'

W poprzedniej rundzie Chelsea przegrywała z Leicester również 0:2, a ostatecznie wywalczyła awans. Dziś jednak The Blues mają ogromne problemy ze skutecznością.

58'

David Luiz egzekwował rzut wolny z 30 metrów, podciął piłkę nad murem, ale zrobił to nieco za mocno i Diego Costa już jej nie dogonił.

55'

Chelsea. Schodzi: Michy Batshuayi. Wchodzi: Diego Costa.

53'

Z dystansu mocno, ale obok słupka uderzył Mark Noble.

53'

Chelsea teraz w zdecydowanym natarciu, ale gościom brakuje dzisiaj konkretów.

51'

David Luiz przyblokował strzał Antonio z ostrego kąta i piłka poleciała nad poprzeczką.

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Gol! Strzelił Edimilson Fernandes. Asystował mu Mark Noble.

2:0! Noble podał piłkę przed polem karnym do Fernandesa, a temu drugiego wyszło idealne płaskie uderzenie przy dalszym słupku. Begović bez szans.

48'

To mogła być zabójcza kontra Młotów, ale Asmir Begović wygrał pojedynek sam na sam z Payetem!

47'

Cesar Azpilicueta pospieszył się z uderzeniem z dystansu i został zablokowany.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Znów pachniało wyrównaniem! Oscar chybił o centymetry płaskim strzałem z 17 metrów. Był tam jeszcze rykoszet.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Właśnie otrzymaliśmy odpowiedź, dlaczego Michy Batshuayi nie gra zazwyczaj w pierwszym składzie Chelsea. Belg dostał kapitalną piłkę od Oscara, ale koszmarnie przestrzelił z 13 metrów! To powinno być 1:1.

43'

Atomowe uderzenie z 30 metrów oddał Pedro Obiang, piłka leciała przy słupku, jednak fenomenalnie odbił ją Asmir Begović!

41'

Z rzutu wolnego nie najlepiej dośrodkował Oscar, o piłkę walczył jeszcze w powietrzu Cesar Azpilicueta, jednak nic już nie wskórał.

37'

Z rzutu wolnego mocno w światło bramki dośrodkował Dimitri Payet i Asmir Begović odbił piłkę końcami palców!

34'

Oscar wycofał piłkę na linię pola karnego do Ainy, ale mocny strzał tego drugiego został zablokowany. Chwilę później zbyt lekko z ostrego kąta uderzył Michy Batshuayi i na posterunku Darren Randolph.

30'

Manuel Lanzini zamknął akcję oskrzydlającą, uderzył jednak nieczysto i nic z tego nie wyszło.

29'

N'Golo Kante miał teraz przed sobą tylko Randolpha i powinien strzelać z ostrego kąta, zamiast tego niedokładnie podał.

26'

Anemiczny płaski strzał sprzed pola karnego oddał Michail Antonio i piłkę złapał Asmir Begović.

25'

Bardzo otwarte spotkanie, Chelsea szuka wyrównującego gola i znów ma przewagę, ale gospodarze wyprowadzają groźne kontry.

21'

Potężnie z dystansu uderzył Nathaniel Chalobah i piłka poleciała tuż nad bramką.

20'

N'Golo Kante świetnie rozprowadził akcję na lewe skrzydło, ale tam źle przyjął piłkę Ola Aina i skutecznie interweniował Edimilson Fernandes.

17'

Stracony gol zdezorganizował grę Chelsea i Młoty chcą to szybko wykorzystać.

15'

Mogło być już 2:0! Pogubili się w polu karnym obrońcy Chelsea, do piłki dopadł Michail Antonio i uderzył centymetry obok słupka!

11'

Gol! Strzelił Cheikhou Kouyate. Asystował mu Mark Noble.

Lepiej zaczęła Chelsea, ale na prowadzeniu Młoty! Noble dośrodkował do Kouyate, a ten wygrał pojedynek powietrzny i główkował nie do obrony.

10'

Kąśliwa centra Payeta z rzutu wolnego z narożnika boiska, czujnie jednak interweniował David Luiz.

8'

Mogło być 1:0 dla The Blues! Mocno z 13 metrów uderzył N'Golo Kante, ale gospodarzy uratowała instynktowna interwencja Randolpha.

7'

Pierwsze minuty raczej dla Chelsea. The Blues mają inicjatywę i atakują zdecydowanie częściej niż ekipa Slavena Bilicia.

3'

Po dośrodkowaniu Williana z rzutu rożnego nad poprzeczką uderzył z ostrego kąta John Terry.

2'

Willian efektownie, piętą zagrywał w pole karne do Oscara, ale połapali się w tym obrońcy Młotów.

20:13

Faworytem wydają się The Blues, którzy w niedzielę rozgromili Manchester United aż 4:0.