Mecze towarzyskie
10 paź 2016 17:30
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Buksa. Polacy trafili po raz szósty! Buksa sam na sam z bramkarzem i piłka w siatce!

Polska U-21
1
1
1
1
1
90+1'

Krzysztof Piątek przelobował bramkarza, ale piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie prawdopodobnie od linii i wyszła w pole.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

87'

Pełna kontrola meczu ze strony Polaków. Czy nasi reprezentanci zdążą podwyższyć wysokie prowadzenie?

82'
ZMIANA
82'

Kontra Polaków, do piłki doszedł Arkadiusz Reca, ale nie trafił w bramkę z kilku metrów.

81'

Czarnogórcy chcieliby już zakończyć ten mecz. Polacy wciąż z apetytem na kolejne bramki.

77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Dawid Kownacki. Kownacki dośrodkował z rogu, a głową do bramki trafił wprowadzony kilka minut wcześniej Piątek.

1
1
1
1
1
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dariusz Formella. Asystował mu Dawid Kownacki. Rzut rożny dla Czarnogóry, piłkę przejęli Polacy i wyprowadzili zabójczą kontrę. Kownacki wyłożył piłkę Formelli, a ten strzałem do pustej bramki zdobył swojego drugiego gola w spotkaniu.

1
1
1
1
1
71'
ZMIANA

. Schodzi: Deni Hoćko. Wchodzi: Oliver Sarkić.

wchodzi Wchodzi
Oliver Sarkić #10
schodzi Schodzi
Deni Hoćko #2
70'

Polacy nie kwapią się do ataku, pozwalają rozgrywać piłkę przeciwnikom, ale ci nie potrafią tego wykorzystać.

67'

Piłka rozgrywana jest na połowie naszej reprezentacji, ale niewiele z tego wynika. Czarnogórcy nie potrafią przedostać się w pole karne.

64'
ZMIANA
61'
ZMIANA

. Schodzi: Driton Camaj. Wchodzi: Luka Maraś.

Luka Maraś #19
Driton Camaj #14
61'
ZMIANA

. Schodzi: Dragan Grivić. Wchodzi: Momcilo Raso.

Momcilo Raso #17
Dragan Grivić #18
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mariusz Stępiński. Asystował mu Dariusz Formella. Formella dograł do Stępińskiego, który z okolic linii pola karnego uderzył w samo okienko. Przepiękny gol "Stępla"!

56'

Podobnie jak przez większą część pierwszej części tak i teraz na boisku niewiele się dzieje.

53'

Po wrzutce z rogu i zgraniu piłki w świetnej sytuacji mógł znaleźć się Jarosław Jach, ale Dawid Kownacki przeszkodził koledze z zespołu i sam uderzył z dużo trudniejszej pozycji.

49'

Spokojny początek drugiej części meczu. Polacy rozgrywają piłkę, rywale pasywni, biegają za naszymi zawodnikami.

47'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Radosław Murawski.

46'

Gramy po przerwie.

46'
ZMIANA

. Schodzi: Zoran Petrović. Wchodzi: Milan Vusurović.

Milan Vusurović #11
Zoran Petrović #7
46'
ZMIANA

. Schodzi: Dejan Kotorac. Wchodzi: Dusan Lagator.

Dusan Lagator #16
Dejan Kotorac #6
46'
ZMIANA

. Schodzi: Velizar Janketić. Wchodzi: Stefan Vukcević.

Stefan Vukcević #8
Velizar Janketić #4
45'

Doliczona została minuta.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Boris Kopitović. Brutalne wejście Czarnogórca, który za faul powinien wylecieć z boiska.

Boris Kopitović #5
Czarnogóra U-21
43'

Czarnogórcy starają się zaatakować, ale niezbyt im to wychodzi. Polacy kontrolują przebieg spotkania.

40'

Powinno być 3:0! Z rogu dośrodkował Formella, Bednarek zgrał głową, a nadbiegający Jarosław Jach z kilku metrów uderzył tuż obok słupka.

37'

Dwa zdobyte gola dodały pewności naszym reprezentantom, którzy nabrali apetytu na kolejne trafienia.

34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kownacki. Asystował mu Dariusz Formella. Polacy poszli za ciosem. Tym razem Formella dośrodkował, a gola zdobył jego klubowy kolega Dawid Kownacki. W sytuacji nie popisał się bramkarz rywali.

1
1
1
1
1
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dariusz Formella. Asystował mu Mariusz Stępiński. Pierwsza dobra akcja Polaków i od razu gol! Stępiński zszedł do lewej strony i dograł w pole karne do Formelli, a ten zwiódł dwóch rywali i uderzył w kierunku dalszego słupka. Bramkarz nie był w stanie odbić piłki!

30'

Kontra Polaków, Mariusz Stępiński chciał dalekim podaniem uruchomić Kownackiego, ale wywalił, tak WYWALIŁ piłkę w aut. Nie klei się gra drużynom.

28'

Niemal pół godziny meczu za nami. Klasyk oceniłby krótko: zawodnicy myślami są już przy spotkaniach ligowych.

25'

Rajd Stępińskiego, ale Polak został przewrócony. Arbiter z... Polski postanowił być gościnny i faulu nie odgwizdał.

24'

Bartłomiej Drągowski postanowił podnieść kibicom ciśnienie i zademonstrował swoją technikę. Ryzykownie, ale skutecznie.

23'

Otrzymaliśmy informację, że wkrótce piłkarze zaczną grać. Póki co nudno jak w polskim kinie.

21'

Z rzutu wolnego kolejny raz dośrodkował Dariusz Formella i kolejny raz za wykonanie szkolna jedynka! Piłka w rękach bramkarza.

20'

Łukasz Moneta ostro potraktowany przez rywala. Zawodnik szybko podniósł się jednak z murawy.

17'

Piłkarze z Czarnogóry zagęszczają środek pola. Polacy nie potrafią znaleźć sposobu na przedostanie się pod pole karne rywala.

15'

Dariusz Formella dośrodkował z rzutu wolnego, ale zbyt nisko uderzył i żaden z jego partnerów nie był w stanie dojść do piłki.

13'

Polacy są częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Rywale nie kwapią się do ataku.

11'

Stępiński rozegrał piłkę na lewą stronę do Monety, a ten dośrodkował w pole karne w kierunku Kownackiego. Piłkę przejęli jednak obrońcy z Czarnogóry.

8'

Janketić w prosty sposób odebrał piłkę Bednarkowi i popędził w kierunki Drągowskiego. Polak jednak dogonił rywala i przejął futbolówkę.

7'

Tym razem z rogu zagrywali goście. Z problemami piłkę wybił Bartłomiej Drągowski.

6'

Rzut rożny dla Polski, piłka trafiła pod nogi Stępińskiego, który z trudnej pozycji uderzył niecelnie.

4'

Jak na razie sporo chaosu na boisku. Zaatakowali Czarnogórcy i to oni oddali pierwszy strzał. Uderzał Carnaj, ale Bartłomiej Drągowski pewni obronił.

17:16

W czwartek Polska 2:0 pokonała Ukrainę, a Czarnogóra w piątek 3:0 ograła Belgię.