Jeden z graczy gospodarzy główkował wyraźnie nad poprzeczką.

Jasper Cillessen zdjął piłkę z głowy rywala.

Hercules. Schodzi: David Mainz. Wchodzi: Jesus Berrocal.

David Mainz #9
78'

Cardona tym razem główkował wprost w bramkarza.

78'

Cardona mógł zaliczyć wejście smoka! Zmiennik Barcelony oddał strzał z 8 metrów i bardzo dobrą interwencją popisał się golkiper Herculesa.

76'

Dobra okazja dla Barcelony! Denis Suarez dośrodkował z rzutu wolnego, a zupełnie niepilnowany Andre Gomes główkował w sam środek bramki, gdzie stał Bulgues.

76'

Barcelona. Schodzi: Carles Alena. Wchodzi: Marc Cardona.

Marc Cardona #39
Carles Alena #28
72'

Arda Turan dostał podanie pod końcową linię w pole karne, jednak zmarnował okazję, podając... wprost do bramkarza rywali.

71'

Hercules. Schodzi: Jose Gaspar. Wchodzi: Chechu Flores.

Chechu Flores #14
Jose Gaspar #7
71'

Hercules. Schodzi: Alvaro Salinas. Wchodzi: Jose Luis Minano.

Jose Luis Minano #15
Alvaro Salinas #11
69'

Barcelona. Schodzi: Samuel Umtiti. Wchodzi: Nili.

Nili #31
69'

Barcelona. Schodzi: Alex Carbonell. Wchodzi: Andre Gomes.

Alex Carbonell #30
64'

Na boisku występują m.in. Turan, Cillessen, Vidal, Digne, Alcacer, Denis Suarez i Umtiti. Na wszystkich Barcelona wydała w ostatnich 2 latach 174 mln euro, a oni wciąż remisują z III-ligowcem.

61'

Okazja dla Barcelony! Z ostrego kąta uderzył Lucas Digne, jednak bramkarz gospodarzy zdołał odbić piłkę przed siebie.

58'

Gol! Strzelił Carles Alena.

Wyrównanie po kapitalnym strzale pomocnika Barcelony! Alena uderzył z blisko 30 metrów i piłka wpadła tuż przy słupku bramki Herculesa.

FC Barcelona
57'

Denis Suarez przeprowadził rajd przed polem karnym, jednak jego zagranie w kierunku Alcacera zostało zablokowane.

52'

Gol! Strzelił David Mainz. III-ligowiec prowadzi z Barceloną! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Mainz skutecznie zamknął akcję i... brzuchem wpakował piłkę do siatki!

49'

Groźnie! Jose Gaspar strzelił płasko w kierunku krótkiego słupka i Jasper Cillessen w ostatniej chwili złapał piłkę.

48'

Hercules będzie mieć rzut wolny niemalże na linii pola karnego Barcelony. Faulował Borja Lopez.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Kolejny strzał w wykonaniu gospodarzy. Po centrze z lewego skrzydła obok bramki główkował Rojas.

37'

Po rzucie wolnym Denisa Suareza wyraźnie nad bramką główkował stoper Barcelony - Borja Lopez.

36'

Słabo prezentuje się Barcelona. Wszelkie akcje faworytów kończą się jeszcze przed polem karnym Herculesa.

32'

Znów zrobiło się głośno na stadionie Herculesa. Tym razem groźne uderzenie Jose Gaspara zostało zablokowane.

28'

Pierwszy strzał w wykonaniu gospodarzy. Jose Gaspar z linii pola karnego uderzył lekko i na dodatek wprost w Cillessena.

24'

Arda Turan zdecydował się na strzał z dystansu, jednak został zablokowany.

19'

Defensorzy III-ligowca na razie radzą sobie z atakami Barcelony, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - zapraszamy!

15'

Barcelona ma już wyraźną przewagę w posiadaniu piłki, jednak kolejne dośrodkowania w pole karne nie sprawiają większego problemu gospodarzom.

10'

Paco Alcacer uderzył z rzutu wolnego z 17 metrów, a udaną interwencją popisał się golkiper Herculesa.

8'

Dość niemrawy początek meczu. Na razie Barcelona nie przejęła inicjatywy i lekką przewagę mają gospodarze.

4'

Gospodarze ruszyli z kontrą 3 na 2, jednak piłkarze Barcelony zdążyli wrócić pod własne pole karne i zażegnali niebezpieczeństwo.

21:40

Minuta ciszy w hołdzie pamięci ofiarom katastrofy lotniczej w Kolumbii. Zginęli w niej piłkarze brazylijskiej drużyny Chapecoense.

1
21:40

Trener Luis Enrique do Alicante nie zabrał największych gwiazd Barcelony. Z tego względu kibice III-ligowca nie wypełnili swojego stadionu.

21:40

Kolejną szansę od Luisa Enrique otrzymuje letni nabytek klubu - Paco Alcacer. Środkowy napastnik w koszulce Barcelony spędził na boisku 502 minuty, ale wciąż nie cieszył się z premierowego gola.

21:40

W pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Króla poprzedni triumfator rozgrywek, FC Barcelona, zagra na boisku III-ligowego Hercules Alicante.