Dwa momenty radości Włochów. Niebawem trzeci po ostatnim gwizdku.

1
88'
86'

Gol! Strzelił Andrea Petagna. Asystował mu Federico Chiesa.

Po nieudanym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Federico Chiesa dogonił piłkę w obrębie boiska i tym razem dokładnie wrzucił na nogę Andrei Petagni. 2:0 po strzale z bliska napastnika Włoch!

24
7
3
1
1
84'

Kenneth Zohore wygarnął piłkę zza linii bramkowej i w konsekwencji ją stracił. Ripostował Andrea Petagna i bramkarz reprezentacji Danii musiał porządkować sytuację po strzale napastnika.

3
1
1
1
1
83'

1
80'

Dania U-21. Schodzi: Lucas Qvistorff Andersen. Wchodzi: Emiliano Hansen.

wchodzi Wchodzi
Emiliano Hansen #18
schodzi Schodzi
Lucas Qvistorff Andersen #10
79'

Dania U-21. Schodzi: Frederik Borsting. Wchodzi: Mikkel Duelund.

Mikkel Duelund #23
Frederik Borsting #19
79'

Federico Chiesa rozpędzał się na lewym skrzydle. Duńczyk nie miał innego pomysłu na zatrzymanie zdolnego Włocha niż przewinienie.

76'

Andrew Hjulsager odpowiedział na strzał Roberto Gagliardiniego. W przeciwieństwie do Włocha trafił w światło bramki i to był poważny test dla Gianluigiego Donnarummy!

75'

Roberto Gagliardini strzelił z 20. metra nad poprzeczką. Włosi mogą w tym momencie wykorzystać wolne przestrzenie, które zostawia atakująca Dania.

72'

Dania U-21. Schodzi: Marcus Ingvartsen. Wchodzi: Kenneth Zohore.

Marcus Ingvartsen #9
70'

20 minut pozostało Duńczykom na wyrównanie. Po golu Włochów pokazali, że potrafią zaatakować, ale Gianluigi Donnarumma nie musi się gimnastykować w bramce.

2
65'

Trzy minuty po wspomnianym uderzeniu Andrewa Hjulsagera Gianluigi Donnarumma miał okazję do złapania piłki po mocnym wstrzeleniu z prawego skrzydła.

1
1
2
62'

Andrew Hjulsager ustawił się od razu przy piłce i długo zastanawiał się jak wykonać rzut wolny. Pudło! Gianluigi Donnarumma nie musiał interweniować.

3
2
2
61'

Lucas Qvistorff Andersen sfaulowany blisko linii pola karnego. Poważna szansa na wyrównanie z rzutu wolnego!

1
1
59'

Pokazuje Dania, że stać ją na wyrównanie. Po pomyłce Gianluigiego Donnarummy formalni gospodarze przejęli piłkę i oddali strzał w boczną siatkę!

1
56'

Muszą się zorganizować do ofensywy Duńczycy. Po zmianie wyniku boczni obrońcy dostali od selekcjonera sygnał do atakowania.

2
1
1
1
1
54'

Gol! Strzelił Lorenzo Pellegrini.

Bramka! I to jaka! Lorenzo Pellegrini wykorzystał zbyt krótkie wybicie piłki, złożył się do przewrotki i perfekcyjnym technicznie strzałem wyprowadził reprezentację Włoch na prowadzenie.

2
52'

Również po przerwie Włosi próbują narzucić swoje warunki. Jedno ich uderzenie zza pola karnego było niecelne, a drugie zostało zablokowane.

2
1
1
1
49'

Statystyki i obrazki z pierwszej części meczu. Liczby przemawiają na korzyść zespołu z Półwyspu Apenińskiego.

2
1
47'

Po głębokim dośrodkowaniu Andrea Petagna polował na piłkę na drugim słupku. W ostatnim momencie interweniowali przeciwnicy i nie pozwolili na strzał.

2
2
2
1
1
46'

20:14

Nieco ponad 45 minut bez goli w Krakowie i piłkarze muszą przyspieszyć po przerwie.

20:14

Piłki w bramce Gianluigiego Donnarummy nie było. Były sztuczne pieniądze.

6
45'

2
1
1
1
1
43'

Piłka w środku pola. Zdenerwował się Christian Norgaard i sprowadził do parteru Federico Bernardeschiego. Nic wynikło z rzutu wolnego, który wywalczył pomocnik ACF Fiorentina.

1
40'

Radzą sobie Duńczycy z atakami faworyta. Do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie pięć minut. Trudno będzie Włochom wyjść na prowadzenie przed przerwą.

1
1
37'

Trzy celne strzały w tym meczu, dwa po stałych fragmentach. W akcjach obu reprezentacji brakuje konkretów, stąd bezbramkowy wynik.

2
1
1
1
35'

Dania z klasycznymi numerami, które odpowiadają pozycjom na boisku. Jednak z powodu problemów zdrowotnych do jedenastki wskoczyli oznaczony numerem "20" Jacob Rasmussen i "19" Frederik Borsting.

1
33'

Efektem kontrataku Danii był korner. Niezłe dośrodkowanie, ale jeszcze lepsza interwencja w środku pola karnego Daniele Ruganiego.

1
32'

Andrea Petagna ustawiony na desancie w reprezentacji Włoch. Nie zabrał się z futbolówką, mając na plecach dwóch defensorów. Sunie z kontratakiem Dania.

1
29'

Marco Benassi huknął zza 16. metra! Czujny na linii bramkowej był Jeppe Hojbjerg i nie pozwolił Włochom na zdobycie prowadzenia. Tylko korner.

2
1
28'

Domenico Berardi miał na plecach przeciwnika i jedyne, co wywalczył w bocznym sektorze boiska, to wrzut z autu. Dostał zbyt wyrzucające podanie.

1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Norgaard.

Christian Norgaard #6
Dania U-21
3
2
26'

Trwa walka o pierwsze punkty dla Danii lub Włoch w fazie grupowej!

24'

Szansa na zaskoczenie Włochów z rzutu wolnego. Zamiast dośrodkowania mocne wstrzelenie i Gianluigi Donnarumma musiał interweniować na linii bramkowej.

21'

Antonio Barreca wrzucił piłkę w pole karne Danii. Akcję zamknął dopiero na skraju szesnastki Andrea Conti i bez zbędnego wyczekiwania huknął w boczną siatkę.

19'

Jacob Rasmussen, który w ostatnim momencie wskoczył do jedenastki Danii zamiast Jakoba Blaabjerga, dał się zaskoczyć na lewym skrzydle.

1
17'

Frederik Borsting oddał pierwsze uderzenie w kierunku bramki Włochów. Próba z dystansu niecelna i Gianluigi Donnarumma musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

16'

Przedzierał się na lewym skrzydle Lorenzo Pellegrini. Udana interwencja Duńczyka i Wikingowie mają czas na ustawienie się w jedenastu na własnej połowie.

1
1
2
2
2
14'

Podanie prostopadłe w kierunku Marco Benassiego. Kapitan reprezentacji Włoch został wyprzedzony przez przeciwnika i na dodatek dał się sprowokować do faulu.

3
3
5
3
3
12'

Jeppe Hojbjerg zrobił kilka kroków do po przodu i sprzątnął piłkę na przedpolu sprzed nosów Włochów.

2
2
2
4
4
10'

Reprezentacja Włoch szukała miejsca na oddanie pierwszego celnego i soczystego uderzenia. Selekcjoner zawołał do linii bocznej kapitana i przekazał mu pierwsze uwagi. Przerwa jest spowodowana urazem Domenico Berardiego.

3
3
3
3
3
6'

Głębokie dośrodkowanie odprowadzone przez Duńczyka poza boisko. Akcja po wrzucie z autu została przerwana faulem na Marcusie Ingvartsenie.

3
3
3
3
3
4'

Niewiele wynikło z pierwszego rzutu rożnego. Poradziła sobie defensywa Danii i grę wznowił od bramki Jeppe Hojbjerg.

3
3
3
4
3
3'

Włosi na połowie przeciwnika. Początkowo chcieli szybko rozegrać akcję, ale po chwili zdecydowali się przegrać piłkę przez obrońców. W efekcie wywalczyli korner.

3
3
3
3
3
2'