Czechy U-21
18' Michal Hubilek 24' Michal Travnik 76' Marek Havlik 79' Marek Havlik 85' Michael Luftner
Włochy U-21
29' Domenico Berardi 34' Danilo Cataldi 70' Domenico Berardi 73' Andrea Conti 88' Alberto Cerri
3:1

Niespodzianka w Tychach. Przyparci do muru Czesi wygrywają, jednocześnie komplikując sytuację Włochom.

Jeszcze podrywają się Włosi, ale po centrze z kornera niecelnie główkował Daniele Rugani.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Alberto Cerri.

Przerwa w grze. Leży na boisku Luftner, który ucierpiał w starciu z Cerrim.

Gol! Strzelił Michael Luftner.

Kosmiczny strzał z przeszło 30 metrów! Piłka poza zasięgiem Donnarummy. Ależ to była "plomba"!

Czechy U-21. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Michal Sacek.

Gol! Strzelił Marek Havlik. Asystował mu Tomas Chory.

Akcja rezerwowych i ponownie pachnie niespodzianką! Travnik świetnie wyprowadził piłkę środkiem po czym podał do Chorego. Ten biegł wzdłuż linii 16. metra i zauważył wbiegającego Havlika. Płaskie uderzenie z 13 metrów i mamy 2:1.

Czechy U-21. Schodzi: Michal Hubilek. Wchodzi: Tomas Chory.

Żółtą kartkę otrzymał Marek Havlik. Faul na Chiesie.

Kontra Włochów i setka Petagni! Snajper mógł zrobić wszystko, ale "podcinka" nad golkiperem poszybowała również nad bramką.

Federico Chiesa łatwo ograł rywala i wyłożył piłkę Petagni. Napastnik Atalanty Bergamo miał do bramki góra 3 metry, ale nie sięgnął piłki.

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Conti. Faulowany Havlik.

Gol! Strzelił Domenico Berardi.

Strata Czechów w środku boiska i natychmiastowe podanie między dwóch obrońców do Berardiego. Ten najpierw trafia w nogi wybiegającego bramkarza, ale skutecznie poprawia głową.

I pewnie nim będzie jeśli Czesi dowiozą wygraną...

Zaskakująca próba technicznego uderzenia z ostrego kąta w wykonaniu Soucka, ale piłka trafiała w poprzeczkę i opuściła boisko.

Czechy U-21. Schodzi: Martin Hasek. Wchodzi: Marek Havlik.

Faul Travnika na Petagni i świetna okazja dla Włochów. Federico Bernardeschi z 20 metrów obok muru, w lewy róg, ale Zima świetnie broni. Rugani próbował dobijać z kilku metrów, ale fantastycznie uprzedził go Simić. Cóż za ofiarność czeskiego defensora.

Jest doping, jest zabawa. 13 251 ludzi na meczu w Tychach.

Trzymacie kciuki za Czechów?

Federico Bernardeschi błyskawicznie odwraca się w kierunku czeskiej bramki. Płaskie uderzenie z kilkunastu metrów w kierunku dalszego rogu, ale piłkę odbił Zima!

Po prostopadłym podaniu Petagni sam na sam stanął Conti. Grę jednak przerywa gwizdek. Był spalony.

Pewnie w bramce Zima. Bramkarz bez większych problemów zatrzymał piłkę po strzale Berardiego z ostrego kąta.

Strata Bernardeschiego i natychmiastowa próba lobu z połowy boiska. Jakub Jankto nie wykonał tego tak jak powinien i Gianluigi Donnarumma nie musiał interweniować.

Pierwsze minuty drugiej połowy to odważna gra Czechów. Przed momentem płynnie przedostali się pod włoską bramkę, ale strzał Soucka z 18 metrów podbił jeden ze stoperów.

Kontra Włochów zakończona niecelnym strzałem Contiego.

Gra wznowiona. Przed nami II połowa.

Koniec I połowy. Solidny mecz w Tychach. Włosi kreują grę, ale to Czesi prowadzą.

Ok. 25 metrów do bramki, a przy piłce Federico Bernardeschi... tylko w mur.

Dośrodkowanie z lewej flanki Calabrii, ale Bernardeschi uderzył głową daleko od celu.

Patrick Schick przewracany na linii 16. metra pola karnego Włochów! Nie podoba się to trybunom, ale sędzia nie użył gwizdka.

Kontra Czechów 3 na 2. Tylko czemu Hasek zachował się tak egoistycznie?! Zbyt daleko wypuszczona piłka i po sprawie.

Zaskakujący strzał z dalekiej odległosci oddał Federico Bernardeschi i z problemami interweniował Zima. Czesi jednak wyszli z opresji.

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Cataldi. Za niesportowe zachowanie.

Gorąco na boisku! Na ziemi leżał Jankto, ale Włosi nie przerwali gry i w znakomitej sytuacji znalazł się Andrea Petagna. Napastnik pomylił się o centymetry. Czesi natychmiast do niego doskoczyli z pretensjami o kontynuowanie gry, a snajper odepchnął Holzera. Nie ma jednak kartki.

Uznawana za faworyta reprezentacja Włoch próbuje się otrząsnąć, ale Czesi złapali wiatr w żagle.

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Berardi. Faul na Holzerze.

Włosi mogli błyskawicznie odpowiedzieć. Z 25 metrów tuż obok prawego słupka uderzył Domenico Berardi.

Gol! Strzelił Michal Travnik. Asystował mu Patrick Schick.

Dość niespodziewanie na prowadzeniu nasi południowi sąsiedzi! Podanie Holzera zgranie głową i gdy wydawało się, że Rugani oddali niebezpieczeństwo, ten stracił równowagę. Kapitan Czechów ruszył z piłką i skończył akcję płaskim strzałem obok Donnarummy.

Najlepsza jak dotychczas akcja Czechów. Jakub Jankto dośrodkował z prawej flanki, a do zbyt krótko wybitej piłki dopadł Martin Hasek. Mocne uderzenie z 17 metrów, ale jednak wyraźnie nad poprzeczką.

Żółtą kartkę otrzymał Michal Hubilek. Wślizg wyprostowaną nogą. Ucierpiał Pellegrini.

Ostre wejście Holzera w zastawiającego piłkę Berardiego. Włoski napastnik zwijał się z bólu trzymając się za szyję, ale arbiter darował winowajcy kartkę, tylko pouczając słownie.

Świetna okazja Włochów! Andrea Petagna znakomicie zgrał piłkę w polu karnym na jeden kontakt. Środkiem wbiegł Lorenzo Pellegrini, ale lekko uciekła mu piłka, na 12. metrze dopadł do niej Federico Bernardeschi. Mocny strzał pod poprzeczkę, ale kapitalnie broni Zima.

Lukas Zima ratuje Czechów! Zbyt krótkie podanie do bramkarza, ale ten odpowiednio wstawił nogę, uniemożliwiając Bernardeschiemu otwarcie wyniku.

Czesi przebili się prawym skrzydłem, ale dośrodkowanie Haska musimy przemilczeć.

Dokładnie 15 sekund po rozpoczęciu Federico Bernardeschi znalazł się z piłką w polu karnym, ale po mocnym wstrzeleniu wzdłuż bramki nikt nie sięgnął futbolówki.

Zaczynamy! Czesi na czerwono, Włosi w bieli.

Jak sądzicie, kto?

Stadion jeszcze ubogi w widzów, ale Czesi będą mogli liczyć na większą siłę gardeł.

Spotkanie poprowadzi Benoit Bastien (Francja).

Stadion Miejski w Tychach, Euro U-21 2017 i druga kolejka rywalizacji w grupie C. Włosi postarają się o kolejne 3 punkty, Czesi jeśli myślą o pozostaniu w turnieju, przegrać tego meczu zwyczajnie nie mogą.